dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zyndrama z Maszkowic

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 010 000 zł60 m² 16 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 60 mkw w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu. Cena do miłych rozmów! Apartament idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hartmana

Marszowice,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 204,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe, zadbane mieszkanie na osiedlu Malowniczym (marszowice we Wrocławiu) Osiedle otaczają piękne lasy i dużo terenów do spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Maślice,Wrocław

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu mieszkania 2 pokojowego w pełni rozkładowego na Maślicach we Wrocławiu na nowoczesnym osiedlu Rodzinne Maślice. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

475 000 zł47 m² 10 042,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: wrocław- plac Grunwaldzki Ilość pokoi: 2 Metraż: 47 m Piętro 4/4 opis nieruchomości: na sprzedaż słoneczne mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

738 999 zł51 m² 14 391,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki, ok. P. Wawrzyniaka / 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe, blok 2021 Prezentuję Państwu mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ul Legnicka przy Placu Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 36,92m składa się z: - kuchni w pełni wyposażonej: lodówka, zmywarka, kuchenka, piekarnik -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m2 ( możliwość przerobienia na oddzielną sypialnie i salon z aneksem kuchennym ). Mieszkanie położone na dziewią czternastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

769 900 zł47 m² 16 270,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki - ołtaszyn, agrestowa okolica / 2 pokoje, taras, ogród, garaż Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 890 zł40 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. English version below oferta wstrzymana Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 40,25 m2, położone jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wojszyce,Wrocław

524 999 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław - krzyki, wojszyce, ok. J. Lechonia / dwa pokoje 35 M2, taras, ogródek 25 M2, garaż podziemny Przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 996 zł47 m² 11 817,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica' Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

633 999 zł38 m² 16 640,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

okazja /kopycińskiego/jagodno/ premium/ balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

685 000 zł44 m² 15 635,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne 2- pokojowe mieszkanie położone na Wrocławskim Tarnogaju, mieszkanie zadbane, nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 43,81 m2, składające się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

598 999 zł48 m² 12 427,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

inwestycja!/krzyki/drukarska/2pok/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie mieszczące się na 4-tym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy z 1972r na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

651 130 zł44 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Popowice,Wrocław

798 000 zł40 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania, wykończonego pod klucz, blisko Centrum, a do tego tuż przy Odrze i Parku Zachodnim koniecznie przeczytaj poniższą ofertę. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

594 001 zł42 m² 14 009,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

toplokalizacja!/centrum/pereca/krzyki/inwestycja!/top!/premium/2pok/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

598 501 zł42 m² 14 149 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/premium/okazja/vivaldiego/krzyki/2pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Krzyki,Wrocław

469 900 zł41 m² 11 405,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. ul. Opalowej / mieszkanie z garażem i komórką Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Powstańców Śląskich,Wrocław

470 000 zł42 m² 11 190,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 2 pokojowe (rozkładowe) znajdujące się przy ul. Nyskiej. Prezentuję mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m : - pokój 15m - pokój 8m - kuchnia 9m - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

619 999 zł53 m² 11 610,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje z garderobą, osobna kuchnia / duże! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mielecka

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

509 000 zł32 m² 16 006,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, oraz ogródkiem znajdujące na parterze w zadbanej kamienicy nieopodal Centrum Handlowego Borek. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

749 000 zł51 m² 14 753 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski Biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością zmiany aranżacji na dwie niezależne kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokalizacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem usytuowane przy ulicy Kukuczki na wrocławskim Gaju o powierzchni 45,10 m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czysta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z osobną sypialnią w samym centrum przy Renomie. Wynajmę kawalerkę 36 m2 z wydzieloną częścią sypialnianą, osobną kuchnią, piwnicą, miejscem parkingowym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł47 m² 70,17 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie wysoki komfort życia, prestiżowe lokalizacje i nowoczesne wnętrza? Szukasz mieszkania wykończonego w wysokim standardzie według projektu architekta? Chciałbyś mieć dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

519 000 zł41 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta! cena: 519 000 zł Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia: 41 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/5 Czynsz: 350-400 zł loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest położona w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 995 zł47 m² 16 125,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Krzyki-Rodzinna | 2 pok | Duży ogródek! Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie na Krzykach o powierzchni 47 m/kw z ogródkiem 60 m w bardzo korzystnym układzie, które sprawia, że wydaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia Polski

Zakrzów,Wrocław

485 000 zł51 m² 9 435,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja: zakrzów Metraż: 52 m2 + piwnica 10m2+ strych Zabudowa: osiedle domków jednorodzinnych, niska zabudowa miejsce parkingowe pod blokiem Dostępny: od zaraz opis nieruchomości : Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

670 000 zł46 m² 14 702,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2019 r./ 2 pokoje + balkon 12m2 + komórka / Kuźniki Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m2 wykończone w podwyższonym standardzie. Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

954 030 zł51 m² 18 732,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność, biura zapraszam do współpracy! Unikalna oferta dla wymagających! Luksusowe mieszkanie o wyjątkowym standardzie znajdujące się w prestiżowej lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

565 000 zł44 m² 12 899,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: ul. Rafała Wojaczka, sołtysowice Rok budowy 2014 r. Ilość pokoi: 2 Metraż: 43,8 m2 Piętro: 3 na 6 Cena - 565 000,00 zł Komórka lokatorska - 15 000,00 zł budynek I okolica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł45 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Magdalena Grześków tel. Oferta wstrzymana *** tylko W sdp Nieruchomości *** Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 45,15 m2 położone na 7 piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

749 000 zł47 m² 15 828,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje * nowe budownictwo * taras * ogródek * garaż! Cena: 749.000zł Gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na parterze z przepięknym tarasem oraz ogrodem z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

481 381 zł37 m² 12 943,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

515 011 zł36 m² 14 113,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

416 560 zł35 m² 11 994,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025