dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

598 000 zł52 m² 11 493 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie, z dużym balkonem z 2010 roku - dostępne praktycznie od ręki. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

568 729 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 53,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

599 900 zł48 m² 12 466,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Doskonała lokalizacja - W pobliżu skytower I uniwersytet ekonomiczny. Lokal położony jest na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł40 m² 13 558,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy w samym sercu Wrocławia przy ul. Kazimierza Wielkiego. Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto Ilość pokoi: 2 Metraż: 40,49 m2 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

513 000 zł38 m² 13 643,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania , powierzchnia lokalu to 37,60 m2 + dodatkowo piwnica. Znajduje się ono na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z roku 1980 zlokalizowanego przy ul. Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł40 m² 12 316,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie na śródmieściu Z potencjałem na aranżację przestrzeni I przebudowy Z przyjemnością prezentuję Państwu urokliwe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

2 500 zł58 m² 42,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest jasne rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na ulicy Czartoryskiego. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

579 000 zł48 m² 12 113 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Genialna lokalizacja! zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu tylko Z effective-home! Zapraszamy Państwa na prezentację wyjątkowego 3pok mieszkania z balkonem o pow. 47,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do odbioru apartament o powierzchni ponad 100m2 zlokalizowany na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, 2-pokojowe mieszkanie (48 m2) w inwestycji Port Popowice przy ul. Białowieskiej (fabryczna-Popowice). Miejsce postojowe w garażu podziemnym! 10 minut do ch Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

720 000 zł51 m² 14 234,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne przy Kamieńskiego z dużym tarasem/gotowe Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie przy ul. H. Kowarzyka, o łącznej powierzchni 50,56 mkw, z dużym tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

400 000 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze o powierzchni 36m2 we Wrocławiu przy ulicy Modrej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonimska

Fabryczna,Wrocław

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

DO biura! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na ul. Słonimskiej o powierzchni 66m2. To dwupoziomowe mieszkanie charakteryzujące się niepowtarzalnym układem pomieszczeń i atrakcyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu przytulnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 50m2. To rozkładowe mieszkanie składa się z przestronnego salonu od strony południowej, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Wrocław | centrum | 2 pokoje | antresola | kominek | 3 minuty do placu grunwaldzkiego Cena: 499 000 zł Lokalizacja: wrocław, ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 46 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro 0/5 Czynsz: 285 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 129 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

629 995 zł56 m² 11 247,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stabłowice-Olbrachtowska | 2pok |garaż!. Polecam na sprzedaż przytulne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Stabłowice, ul. Olbrachtowska (sklepy spożywcze ok 5min spacerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Jagodno,Wrocław

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

867 779 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Osiedle pełne Historii, tuż nad Odrą * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Dwa pierwsze zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Klecina,Wrocław

539 000 zł33 m² 16 543,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie o powierzchni 32,58 m2. Nieruchomość oferuje nie tylko doskonałą lokalizację w samym sercu kleciny, ale również ciszę, spokój i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

496 000 zł42 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42,22m2, położone w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 850 zł49 m² 58,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pułaskiego 18 to idealne miejsce dla studentów i osób ceniących komfort, nowoczesny design i bliskość centrum miasta! Mieszkanie: dwupiętrowe z antresolą Powierzchnia: 49 m2 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

820 000 zł40 m² 20 347 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English version below Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 * oferta dostępna wyłącznie W biurze sdp nieruchomości * Luksusowo wykończony apartament z zielonym ogródkiem w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament Z balkonem położony na przedmieściu oławskim - ścisłe centrum. Mieszkanie obecnie służy celom inwestycyjnym i jest wykorzystywane w najmie krótkoterminowym. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

668 999 zł54 m² 12 347,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

707 021 zł46 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Wykończone mieszkanie idealne na start. -Salon z aneksem -sypialnia -łazienka -przedpokój -balkon -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

547 000 zł44 m² 12 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m 2 + duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Klecina,Wrocław

649 995 zł52 m² 12 514,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klecina- szparagowa | 2pok | Garderoba!. Rewelacyjnie zlokalizowane dwupokojowe, 53 metrowe mieszkanie. Lokal znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnego bloku w kameralnym osiedlu. Dookoła niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Ołtaszyn,Wrocław

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu - Idealne dla par czy singla, jak i również rodziny. Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania o powierzchni 54m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oporowska

Fabryczna,Wrocław

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Genialna lokalizacja zaraz za rogiem przystanek autobusowy, tramwajowy do zamieszkania od już, pełne umeblowanie mieszkania dla komfortu klimatyzacja Polecam do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 50 m2 | od zaraz |czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł38 m² 12 994,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-Pokojowe Mieszkanie w dzielnicy Krzyki/ Księże Małe ul. Opolska Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Opolskiej. Budynek z 2008r Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Biskupin,Wrocław

499 999 zł35 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Mielczarskiego. Położony w doskonałej lokalizacji budynek oferuje harmonię i spokój, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

980 346 zł45 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,97m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Masz pytania? Chcesz umówić się na prezentację? Zadzwoń : T: dla tych, którzy lubią mieć wszędzie blisko! Na uczelnie, do sklepu, parku, na rynek - samochód będzie Ci niepotrzebny! Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Śródmieście,Wrocław

405 000 zł37 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Witam serdecznie. Rezerwacja! Sprzedam Mieszkanie o powierzchni 37,27m2 we Wrocławiu (śródmieście). Mieszkanie mieści się na 4 piętrze Kamienicy. Po kapitalnym remoncie, który był wykonany 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahna

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 218 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zlokalizowane na cichym, kameralnym osiedlu, wokół niska zabudowa, piękny widok z tarasu na zieloną przestrzeń, las i bezpośredni kontakt z naturą. Osiedle Malownicze znane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

429 900 zł32 m² 13 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Muchoborze Małym, ul. Strzegomska. Informacje podstawowe Cena : 429 900 zł do negocjacji Metraż : 32,3 m2 + 2,65 m2 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotwiczna

Zakrzów,Wrocław

485 000 zł51 m² 9 432,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 51,42 m2 na I piętrze w kamienicy z cegły, (rok budowy 1925) w dwupiętrowym budynku w zielonej, willowej dzielnicy Wrocławia (zakrzów). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki i nowoczesny apartament w sercu Wrocławia, położony w najbardziej prestiżowej części Kępy Mieszczańskiej. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.