dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

409 900 zł34 m² 12 199,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Nieruchomość o powierzchni 33,61 m2 mieści się przy ul. Rogowskiej 48, na ostatnim piętrze, z którego roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrym układzie z osobnymi pokojami i widną kuchnią. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnickiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 600 zł54 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem atrakcyjne, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, po remoncie w 2019 roku, usytuowane na najlepszym możliwym - 1 pietrze, w zadbanym bloku. Położone w dzielnicy Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Fabryczna,Wrocław

2 850 zł52 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 grudnia zadbane mieszkanie 2 pokojowe 54 m2 do wynajęcia w bloku mieszkalnym w pobliżu Sky Tower, ok. 5 min od Uniwersytetu Ekonomicznego na 6 piętrze z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Powstańców Śląskich,Wrocław

449 900 zł47 m² 9 572,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 47m2 z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą położone na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1964 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Minimaxy - inwestuj Z głową, żyj Z polotem minimaxy to nowoczesny kompleks Aparthotelowy położny tuż obok wrocławskiego lotniska. To sztuka tworzenia niebanalnych przestrzeni zapewniających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

458 999 zł52 m² 8 845,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gaj-Kryniczna/2pok/balkon/52m2 Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,87m2 Na powierzchnię mieszkania składają się: duży ok. 22m2 pokój z balkonem pokój ok 11m2 osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Minimaxy to nowoczesny kompleks Aparthotelowy położny tuż obok wrocławskiego lotniska. To sztuka tworzenia niebanalnych przestrzeni zapewniających wygodę i funkcjonalność. To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biskupin,Wrocław

366 000 zł33 m² 11 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu na Biskupinie w ok. ul. Braci Gierymskich. Mieści się na parterze w jednopiętrowej kamienicy. Kamienica odnowiona pięknie utrzymana, nowy dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

451 500 zł36 m² 12 506,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Centrum nowy blok Rozkład 2013! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35m2 idealne pod wynajem. Ze względu na lokalizację i układ mieszkania ( 2 odrębne pokoje ) mieszkanie cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania słoneczne mieszkanie wraz z wyposażeniem i sprzętami kuchennymi. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

384 000 zł36 m² 10 672,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz * Miejsce Postojowe gratis Mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

589 000 zł56 m² 10 461,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Świetna lokalizacja / blok Z windą / pod wynajem / wolne od zaraz media miejskie rozkładowe słoneczne Nieruchomość usytuowana na ostatnim piętrze budynku z windą. Powierzchnia ok. 56 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jarzębinowa

Krzyki,Wrocław

354 900 zł27 m² 13 144 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskiej dzielnicy Krzyki, zlokalizowane w okolicy al. Jarzębinowej. Mieszkanie składające się z 2 pokoi, przedpokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

488 999 zł51 m² 9 588,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum!/ 1km od rynku/2 pok. Polecam na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowane, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia się. Posiada centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

412 000 zł45 m² 9 145,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. Tylko teraz taniej O 36000 zł poprzednia cena 448000 zł * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Gotowe do odbioru Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

419 000 zł36 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w centrum, o łącznej powierzchni 36,30 m2 w budynku z lat 80 - tych na Grabiszynie, z widokiem na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 202,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Super oferta - cena bardzo atrakcyjna. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakłądów finansowych. Komunikacja: autobus 101, 102, 103, 123, 923 i pkp przystanek Wrocław-Pracze. Bardzo dobry wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, w pełni wyposażony, świetnie skomunikowany apartament, zlokalizowany przy ul. Jedności Narodowej, na osiedlu Browary Wrocławskie. Lokalizacja: to nowo powstałe osiedle jest jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

464 000 zł49 m² 9 514,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz * Teraz Miejsce Postojowe gratis Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł34 m² 11 370,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie ,położone na 10 piętrze 10-piętrowego budynku w ok. ul. Legnickiej. Budynek zadbany, klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie bardzo jasne, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

513 000 zł51 m² 9 980,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wygodne w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie komfortowe oraz tanie w utrzymaniu. blisko do sklepów (netto, biedronka, Lidl, żabki), autobusów, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

433 100 zł39 m² 11 048 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ciche mieszkanie gotowe do wprowadzenia na artystycznym Nadodrzu.1,5km od Rynku Opiekun oferty: Oddanie w połowie listopada. Otoczenie nieruchomości: nadodrze to jedna z najbardziej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Ścisłe centrum, ul. Ruska. Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe (51,79 m2 + 2 balkony, 4 piętro) usytuowane w niewielkiej odległości od Rynku i Placu Solnego. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

420 000 zł51 m² 8 203 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Szukasz 2 pokoi na zielonym, dobrze skomunikowanym osiedlu? Zadzwoń zanim ktoś Cię ubiegnie! Otoczenie nieruchomości: - blisko do centrum miasta, do Rynku 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

3 350 zł60 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam 2 pok. mieszkanie, 3350zł, wietrzna Osoba prowadząca Tel: ***english version below*** *** wolne od zaraz*** Polecam 2pok. mieszkanie do wynajęcia o pow. 60 mkw, w budynku z 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Śródmieście,Wrocław

425 000 zł34 m² 12 611,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż bardzo ciepłe, dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest przy Placu Bema, we Wrocławiu bardzo blisko wrocławskiego Rynku, ostrowa Tumskiego czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

514 000 zł52 m² 9 961,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2 -pokojowe , na 4-tym piętrze , o powierzchni 51,6 m 2. Grabiszyn, ul. Jemiołowa. Lista pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 21,5 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

419 995 zł40 m² 10 528,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Premium / Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem Na sprzedaż urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

535 000 zł49 m² 10 940,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży zadbane mieszkanie 2-pokojowe na ogrodzonym osiedlu. Tereny spacerowe wokół. . Super oferta - cena bardzo atrakcyjna! W pobliżu przychodnia Komunikacja: autobus 101, 102, 103, 123, 923.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

378 999 zł41 m² 9 312,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Centrum/2pok./ Grabiszyńska- 39m2 Tramwaj Lux! Na sprzedaż mieszkanie 38 m2 przy ul. Spiżowej (boczna ul. Grabiszyńskiej). Do mieszkania przynależy pomieszczenia piwniczne. Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. 2 - pokojowe mieszkanie nad Odrą na spokojnym i zielonym osiedlu. Mieszkanie z tarasem - jednostronne wschodnie. Mieszkanie z szybkim terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Rozkład! Zamieszkaj w zielonej okolicy! dla studenta! Otoczenie nieruchomości: kameralne budownictwo wśród zielonych skwerów. Wyremontowane osiedle, blisko cała infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - usytuowane w świetnej lokalizacji, 2-pokojowe, nowe mieszkanie z balkonem. Dużym atutem tej nieruchomości jest wysoki standard wykończenia, klimatyzacja oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł49 m² 12 817,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Klimasa / 2 pok., komórka, garaż /komunikacja /LUX OFERTA TOP! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lokum Di Trevi w budynku z 2013r. Lokalizacja mieszkania zapewnia pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

496 000 zł41 m² 12 098 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Polecamy świetnie zlokalizowane mieszkanie z dużym tarasem. Spokojne otoczenie i bliskość komunikacyjna. Możliwość wydzielenia drugiego pokoju. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł43 m² 63,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak