dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w centrum wrocławia/ balkon z widokiem na ogród/boczny widok na rzekę. Centrum Miasta/ Strefa Fitness w cenie czynszu/ Podziemny parking Oferujemy na wynajem komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Gaju, przy ul. Borowskiej, naprzeciw Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Lokalizacja: - naprzeciwko usk: idealne miejsce dla lekarzy i studentów medycyny.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł36,90 m² 15 691,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękne, nowe i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Wilkaskiej we Wrocławiu w spokojnej, zielonej części miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 172 zł30,26 m² 13 191,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam! Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie wraz z ogródkiem i miejscem postojowym. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Planowany termin przekazania kluczy: lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bez pośredników mieszkanie własnościowe o powierzchni 53m w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach (ul. Józefa Hallera). Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł39 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 466 zł48,99 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie (pow.48,99 m2) z balkonem , położone w przepięknej lokalizacji w zachodniej części Wrocławia, na Żernikach. Gdzie: żerniki, wrocław standard.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta W rezerwacji Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45m2 znajdujące się na Sępolnie - blisko pętli tramwajowej. Mieszkanie idealne jako inwestycja lub dla studentów. Zlokalizowane 100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 999 zł47 m² 12 744,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 47.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56,70 m² 11 446,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, dwustronne, z widokiem na podwórko (w trakcie rewitalizacji), jasne i słoneczne (bardzo duże, wysokie witryny okienne). Lokal po remoncie kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł32 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45,17 m² 10 294,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W odremontowanej kamienicy (nowy dach i elewacja), mieszkanie 45,17 m do Remontu Inwestycja obok Szpitala Borowska. Kamienica z Nową Elewacją! Inwestycja pod wynajem lub mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł41 m² 15 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł54,80 m² 12 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Balkon / winda / przystanki tramwajowe / tereny rekreacyjne / sklepy Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł41,68 m² 19 673,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe, 41,68 m , kępa mieszczańska, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,68 m , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow 42 m z balkonem, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł46 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście. Dobra lokalizacja - blisko Podwala i ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja prestiżowe osiedle Browary Wrocławskie, szybki dojazd do centrum, blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł51 m² 11 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje z osobną kuchnią | balkon | spokojna okolica | Zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł32 m² 17 499,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne 2 pokoje z dodatkowym gabinetem/garderobą | po generalnym remoncie | Wrocław - ul. Niemcewicza Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł49 m² 12 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Krzyki - okolice ul. Wietrznej Cena: 597 000 zł Powierzchnia: 48,8 m Piętro: 2/4 Ogrzewanie: miejskie Najważniejsze atuty mieszkania 2 pokoje - jest.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł44 m² 12 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Idealna oferta dla studenta pary inwestora. Zadbane w pełni rozkładowe-2 samodzielne pokoje osobna kuchnia budynek z windą plomba Barbara Kwiatkowska-tel   Licencja 28861 Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł42 m² 16 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe w apartamentowcu z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Przedmieściu Oławskim. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł38 m² 13 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje z balkonem | Śródmieście |38,19 m | kamienica | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnejkamienicy z cegły na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,09 m² 16 204,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej inwestycji we Wrocławiu? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jednego z trzech ostatnich dostępnych apartamentów inwestycyjnych w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 845 zł37,99 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 461 zł48,15 m² 15 336,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się na Krzykach tuż przy skrzyżowaniu ulicy Karkonoskiej i Zwycięskiej. Budynek posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,86 m² 12 815,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Większość ludzi widzi tylko metraż. Ty zobaczysz tu potęgę spokoju. Przestań szukać kompromisów i zamieszkaj tam, gdzie nikt nie tupie Ci nad głową. To 49,86 m surowego konkretu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz Wyjątkowe mieszkanie o pow. 54 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku ` Rezydencja Dubois`. Mieszkanie wykończone i urządzone z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł41,35 m² 13 784,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,35 m , położone przy Placu Staszica w Wrocław jednej z najbardziej klimatycznych i charakterystycznych części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

27 m2 z wydzieloną sypianią i miejscem postojowym w inwestycji Lokum Verde [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,30 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 54,3 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy przy cichej uliczce na Grabiszynie. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej kuchni - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 165 zł60,34 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: emilian Janusz   oferta nieaktualna Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 50 m2, na ul. Maślickiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł47,40 m² 6 793,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy Ul. Więckowskiego , super lokalizacja pod kątem inwestycyjnym dojazd do Rynku możliwy w 5 minut do Placu Grunwaldzkiego w 5-10 minut. ( planowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Pięć minut do rynku oraz Galerii Dominikańskiej na uczelnie ul .Pl .Grunwaldzki .Obok budynku przystanki autobusowe i tramwajowe. Apartamentowiec Angel City wybudowany w 2021 rok projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 038 zł37,89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m z balkonem zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł48 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Atrakcyjne.