dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

419 999 zł39 m² 10 796,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lux Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem! Polecamy do sprzedania urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słubicka

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, przy ul. Słubickiej - Stare Miasto we Wrocławiu. W pobliżu ulicy Legnickiej i ch Magnolia Mieszkanie składa się z: salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 690 zł39 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drukarska/2pokoje rondo / Rozkladowe pd zaraz! Drukarska/wynajem/ Rozkladowe pd zaraz Zapraszam do wynajmu Mieszkanie na ul Drukarskiej, bardzo czyste, schludne i przyjemne, od razu do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, wynajmę mieszkanie przy ul. Krzysztofa Komedy na Jagodno we Wrocławiu. Pierwszy najem! Nowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw na II piętrze w czteropiętrowym budynku. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

494 999 zł51 m² 9 724,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorlicka Nowy Blok 2 pok/winda ok. Korony! Nowy blok! Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

535 000 zł49 m² 10 922,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 2 km od centrum Na sprzedaż tylko u nas mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia jako apartament dla singla, pary lub pod inwestycję. Termin oddania inwestycji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Wrocław

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia W mieszkaniu przeprowadzono remont okna mieszkania na podwórko / ciche zaraz obok tramwaje, autobusy Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

479 900 zł48 m² 9 997,92 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na siódmym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.B.Pretficza. Na całość składają się: -2 pokoje, -oddzielna, jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

559 000 zł50 m² 11 135,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

414 999 zł45 m² 9 220,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w 4 piętrowym bloku - gotowe, po odbiorach. Przed budynkiem powstają domy - 1 piętrowe, a nad nimi rozciąga się panorama okolicy i miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kardamonowa

Żerniki,Wrocław

398 780 zł40 m² 10 042,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona Strefa Wrocławskich Żernik Idealne na start mieszkanie na Żernikach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

419 000 zł42 m² 10 209,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Gaj,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Wieczystej we Wrocławiu. Mieszkanie o pow. 42 m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, wc i łazienki. W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

529 999 zł40 m² 13 253,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki Jesionowa Premium 2 pokoje/lux! Luxusowy! Polecam w doskonałej premium lokalizacji Wrocławia mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 znajdujące się na Krzykach przy ul. Jesionowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

498 244 zł49 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wrzesień Dwupokojowe mieszkanie z dużym Ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

749 000 zł53 m² 14 055 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun Oferty: tel. Ciche, luksusowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,29 m2 z ogrodem w Apartamentach Wiśniowa - wykończone w bardzo wysokim standardzie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

444 428 zł48 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,36 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł75 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Opiekun Oferty: tel. Wyłącznie W sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia. Ulica Na Szańcach jest bardzo pożądaną lokalizacją wśród koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

479 000 zł46 m² 10 481,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Krzysztofa Komedy. W pobliżu Lidl, biedronka, żabki, apteki, kilka żłobków/punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 198 zł50 m² 43,61 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe Legnicka/ Magnolia/ 50m2 Balkon Winda Polecam do Wynajmu mieszkanie przy Magnolii ul. Zachodnia/ tramwaj Mieszkanie 2 pokojowe, jednopoziomowe, usytuowane na 10 pietrze , budynku11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

482 998 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwupokojowe mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

530 456 zł36 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny 2 - pokojowy apartament w centrum Wrocławia, położony w pobliżu centrum biznesu i luksusowych inwestycji. Nieruchomość inwestycyjna, więc atutem inwestycji jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Psie Pole,Wrocław

451 440 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe do Odbioru Dwupokojowe Mieszkanie na północy Wrocławia W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem -sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Tarnogaj,Wrocław

610 000 zł50 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu blisko centrum Wrocławia (zaledwie 20 minut do Rynku). Atutem mieszkania jest duży zielony taras!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

549 999 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hit!/gaj/2pok/rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m.2 przy ulicy Świeradowskie.j W pełni rozkładowe, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie jest bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł37 m² 10 621,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 - ul. Dobra Na wskazaną powierzchnię składa się: * Salon z balkonem francuskim * Przytulny Pokój * Ergonomiczna Kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

418 654 zł39 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem przystępnego, to przyjrzyj się tej inwestycji. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,09 m2 o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwaśna

Grabiszyn,Wrocław

459 000 zł38 m² 11 978,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania w pełni własnościowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwaśnej we Wrocławiu. Mieszkanie przeznaczone dla pary lub singla, który ceni sobie spokój, ciszę ale jednocześnie bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

334 180 zł32 m² 10 602,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielone Serce Wrocławia Skład lokalu: *przedpokój *pokój dzienny + kuchnia *sypialnia *łazienka *ogródek 24,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

OD listopada od listopada od listopada Oto dwupokojowe mieszkanie (58 mkw) usytuowane na pierwszym piętrze, siedmiopiętrowej "plomby" na ul. Żeromskiego. Jest umeblowane, wyposażone, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

419 000 zł42 m² 10 209,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Nowy Dwór,Wrocław

429 999 zł36 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje/ ogródek, komórka, garaż / piękne osiedle Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul. Mińskiej. Układ: rozkład, dwustronne Powierzchnia: 39m2 Rok budowy: 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

539 000 zł41 m² 13 146 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam na sprzedaż 2 pokojowe, pięknie wykończone mieszkanie w nowym budownictwie! Usytuowane na pierwszym piętrze wraz z komórką lokatorską tuż obok lokalu, położone na Tarnogaju. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 49m2 w pełni rozkładowe, z osobną kuchnią i balkonem, blisko centrum i Uczelni Wrocławskich znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mochnackiego

Karłowice,Wrocław

448 000 zł46 m² 9 676 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy z 1907r., zlokalizowanej na wrocławskich Karłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie 2 pokojowe położone na trzecim piętrze kamienicy z 1904 roku, w oficynie. Ponad 53 metry kwadratowe mieszkania to: dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomierska

Stabłowice,Wrocław

441 769 zł49 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru Blisko rzeki i terenów rekreacyjnych Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

3 300 zł48 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w dzielnicy grabiszynek/oporów, w bliskości terenów zielonych przy ul. Rymarskiej. Najem na rok. Wyłącznie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

399 023 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,51 m2, z ogródkiem.