dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesławiecka

Szczepin,Wrocław

2 700 zł63 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bolesławieckiej. Nieruchomość o powierzchni 63m2, umeblowane. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Narożne, dwupokojowe mieszkanie z loggią i oddzielną kuchnią. Lokal składa się Z: - przedpokoju - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 799 zł44 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy osoby pracujące 1 osoba lub para ( bez dzieci) okres wynajmu jeden rok umeblowane do wprowadzenia osobom ze zwierzętami pięknie dziękuję winda W budynku Osoba prowadząca; izabela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 310,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Dwustronne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

542 925 zł38 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem 2023 Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

530 025 zł38 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realziacji/ Mieszkanie 2 pokojowe/38,20m2/balkon/browary wrocławskie/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł54 m² 14 654,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż nowe wykończone mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 na Starym Mieście! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Mieszkanie, zlokalizowane na piątym piętrze, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

358 680 zł38 m² 9 439 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe od Dewelopera bez podatku pcc 2% i dodatkowych kosztów! Lokalizacja-Wrocław ul.Buforowa Krzyki W ofercie promocyjnej dostępne 10 mieszkań- KUP W NAJLEPSZEJ CENIE! Dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Fabryczna,Wrocław

430 000 zł52 m² 8 285,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 51,9 m2 do remontu bądź odświeżenia. Idealne pod inwestycję bądź do zamieszkania prywatnego. Pełen rozkład - 2 nieprzechodnie pokoje, korytarz, łazienka z wc, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

499 000 zł38 m² 13 042 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: telefon Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji Planty Racławickie - 4,5 km do centrum. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeska

Różanka,Wrocław

435 000 zł41 m² 10 532,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe 41,3 m2 w okolicy ul. Czeskiej. 1-sze piętro, winda. Wymienione drzwi z ościeżnicami, jednolite panele w całym mieszkaniu ( bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 699,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, w świetnej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z nowego budownictwa z windą, w spokojnej, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

425 001 zł55 m² 7 677,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Wyjątkowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią I miejscami postojowymi. Niskie opłaty 2-pokojowe mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Średzkiej. Okna lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

379 000 zł37 m² 10 226,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniale doświetlone mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Lokum di Trevi przy ul.Klimasa Wrocław Krzyki Tarnogaj Mieszkanie w pełni wyposażone , w przedpokoju duża komfortowa szafa, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 406,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie - bardzo dobry stan, duży balkon świetna okolica i blisko tramwaje. Ul. Krynicka. Mieszkanie: salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój, + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

585 600 zł39 m² 15 163,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Możliwość wykończenia pod klucz * Prestiżowa Inwestycja w Świetnej Lokalizacji Dwupokojowe mieszkanie w Historycznym Budynku W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

979 000 zł52 m² 18 826,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Prestiż dla wymagających w Centrum Wrocławia W wyjątkowej części Wrocławia, w sąsiedztwie Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

828 000 zł62 m² 13 363,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie W spokojnej okolicy Z widokiem na rzekę Nieruchomość położona na ostatnim - szóstym piętrze budynku z windą z 2010r. w otoczeniu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Terenowa

Jagodno,Wrocław

494 999 zł42 m² 11 647 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Zapraszam na bezpłatną prezentację pięknego mieszkania, stworzonego przez projektanta z wysokiej jakości materiałów. Pierwsze piętro, pełen rozkład, duży balkon to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

548 900 zł50 m² 11 062,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie dla klienta gotówkowego. Cena do negocjacji Mieszkanie na nowym osiedlu, rozwijającym się w szybkim tempie. Osiedle monitorowane. Kamery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

290 000 zł25 m² 11 553,80 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wrocław. Stare Miasto. Kawalerka z sypialnią pod klucz - wykończona w centrum miasta. Roi ~ 7 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rewelacyjny apartament w Thespianie przy Powstańców Śląskich. Jasne przestronne wnętrze apartamentu ( wystawa okien wschodnio-południowa ) w reprezentacyjnym, prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

657 400 zł51 m² 12 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 000 zł38 m² 10 373,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na Krzykach. Idealna lokalizacja dla rodziny z dziećmi, pary i inwestora pod najem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

380 356 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Jagodnie w nowo powstałym osiedlu Zielona Toskania. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, oddane do użytku przez inwestora. Symbol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 367,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, niewymagającego nakładów finansowych? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta? Cenisz sobie wysoki standard? A może szukasz gotowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Oporów

Oporów,Wrocław

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 40 m + 12 m balkon , sypialnia , salon z aneksem kuchennym , garderoba , łazienka , wysoki standard. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej dzielnicy Oporów .Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

306 420 zł27 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie przegap okazji! dostępne mieszkania: - w budynku z pozwoleniem na użytkowanie (odbiór kluczy po wpłacie 100%) ostatnie kilka lokali! - w budynku gotowym na wakacje! (końcówka lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

436 000 zł47 m² 9 286,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przytulne mieszkanie w okolicy ul. Mulickiej , 46,95 m2 bardzo dobrze skomunikowane z centrum; wiele linii autobusowych; liczne żłobki, przedszkola, szkoły 2 pokoje, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Jagodno,Wrocław

414 612 zł42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie posiada przestronny balkon( 4 m2). Symbol mieszkania: 1.A.2.01 Słoneczne Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

480 000 zł43 m² 11 121,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie dostępne od czerwca/lipca 2022 (obecnie wynajmowane - najemcy na okresie wypowiedzenia,ale możliwość kupna wraz z nagranymi najemcami). Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierów

Brochów,Wrocław

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,73 m2 zlokalizowane na osiedlu Brochów, w okolicy ul. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia: - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

377 600 zł38 m² 9 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja mieszkania tylko 1.000 PLN *WSZYSTKIE CENY PODLEGAJĄ NEGOCJACJOM - szczegóły pod numerem telefonu I SPEAK ENGLISH! FREE SUPPORT OF CREDIT COUNSELING AND LEGAL SERVICES ZAKUP OD DEWELOPERA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

385 000 zł41 m² 9 390,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym; - łazienki; - balkonu; mieszkanie znajduje się we Wrocławiu w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł58 m² 42,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe przestronne mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym na Muchoborze Wielkim Mieszkanie znajduje się na kameralnym zamkniętym osiedlu z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parnickiego

Różanka,Wrocław

392 000 zł34 m² 11 529,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 34m2 w dzielnicy Różanka. Wygodna lokalizacja, do Centrum 15 min tramwajem, blisko sklepy spożywcze, siłownie, tereny nad Odrą przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

285 000 zł31 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania I budynku Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Pilczyckiej, pilczyce. Mieszkanie jest dwustronne, okna od strony północnej i południowej, widok z okna na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

209 000 zł28 m² 7 480,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie dla pary, rodziny lub inwestora znajdujące się przy ul. Kunickiego. 2 pokoje | 27,94 m2 | dla rodziny | dla pary | dla inwestora | Muchobór Wielki Słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostowa

Stare Miasto,Wrocław

756 000 zł36 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż piękny, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 36m2. Apartament położony jest na trzecim piętrze w czterokonygnacyjnym apartamentowcu z 2021r w okoloci.