dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

758 000 zł60 m² 12 737,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Piękne mieszkanie W nowym budownictwo! duży ogród umeblowanie W cenie Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Kościańskiej Mieszkanie o pow 59,51 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

999 000 zł87 m² 11 492 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni 70 m3 usytuowane w przedwojennym ceglanym budynku w dzielnicy Krzyki. Do mieszkania przynależą 1/3 udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

914 100 zł55 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tutaj nie ma kompromisów każde pomieszczenie może wyglądać dokładnie tak, jak to sobie wymarzysz. Masz ochotę zacząć od początku? Idealnie, bo tutaj nie ma nic gotowego poza ogromnym potencjałem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

942 049 zł60 m² 15 716,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 991 630 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 885,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W ofercie na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,40 m położone w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Wrocławia, przy ul. Łowieckiej. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz ciszy i spokoju? Jeśli właśnie o tym marzysz, to oferta idealna dla ciebie! Komfortowe, zadbane 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

4 500 zł74 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73,71 m2, znajdujące się na wrocławskich Krzykach! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bezpieczna

Psie Pole,Wrocław

660 000 zł52 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , położone na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Gądów Mały,Wrocław

770 000 zł64 m² 12 012,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "gądów Mały" przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otwarta

Śródmieście,Wrocław

524 990 zł41 m² 12 674,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,42 m , zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, w odległości 600 m od Uniwersytetu Wrocławskiego oraz 800 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 413,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 6. piętrze w 10. piętrowym budynku z windą. Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rozkładowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Szukasz funkcjonalnego mieszkania o świetnym rozkładzie, które doskonale sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

944 999 zł64 m² 14 765,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Fenomenalna lokalizacja W centrum miasta | ciekawy układ funkcjonalny | loggia | klimatyzacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,18m2 w budynku Ganta przy placu Jana Pawła II we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

674 998 zł68 m² 9 897,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Duże 3 pokoje z ogródkiem 90m2 / parking / top Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na bezpiecznym osiedlu przy granicy Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Nadodrze,Wrocław

1 296 285 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc tel: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,10m2 z dwiema loggiami do własnej aranżacji, w centrum Wrocławia. Mieszkanie jest dwustronne, na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

818 999 zł64 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle na wrocławskich Sołtysowicach, zaledwie 5 km od Rynku. Wokół pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, uczelnie i tereny rekreacyjne, takie jak Las Sołtysowicki i parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomaszowska

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki- południe/ ul. Tomaszowska Ilość pokoi: 3 Metraż: 64 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Parking ogólnodostępny. Do wynajęcia wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

756 400 zł49 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie budowy: iiq 2026 Na sprzedaż wyjątkowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, duże 3 pokojowe, dwustronne o powierzchni 64,38m2 w atrakcyjnej cenie takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

647 300 zł61 m² 10 649,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo do stacji Wrocław Wojszyce Wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

745 280 zł53 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera 0% prowizji od kupującego, 0% pcc Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52.67m2 z tarasem 25.6m2, w doskonałej lokalizacji, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

736 000 zł54 m² 13 757 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 242 263 zł57 m² 21 882,40 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 56,77m2 z dużym balkonem 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym Mieście z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

1 799 000 zł68 m² 26 455,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 68 m2, okna na południowy zachód, znajduje się na IV oraz V piętrze apartamentowca na Grabiszynie - okolice Alei Pracy. Apartament gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

800 000 zł60 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Polecamy na sprzedaży komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w budynku z 2016 roku, na 2. piętrze /3p, z windą. Mieszanie , jasne, przestrzenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prężycka

Leśnica,Wrocław

3 500 zł98 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, usytuowane na 1-szym piętrze domu (bliżniaka) w Leśnicy przy ul. Prężyckiej. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 917 zł61 m² 14 850,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium!top! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

839 999 zł59 m² 14 198,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu zaledwie 2 km od Rynku co zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta Mieszkanie usytuowane jest na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

669 000 zł96 m² 6 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! połowa domu Z dużym ogrodem! klucze W biurze! Gorąco polecam połowę domu położoną we Wrocławiu przy ul. Dolnobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

935 452 zł64 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,16m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

719 000 zł56 m² 12 934 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa bliźniaka|ogródek|3pok.|ok. Psiego Pola! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,59 na parterze z ogrodem 133,73m2 i miejscem parkingowym, ok 1000m za Psim Polem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

665 000 zł65 m² 10 306,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Za 200 m skręć w lewo. a potem zamieszkaj w tej wyjątkowej kamienicy! Za 200 m skręć w lewo i czekać na Ciebie będzie zamknięty parking dla mieszkańców tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

550 000 zł71 m² 7 742,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Top! Duże! 3 pok przy damrota/ołbin/sklepy/zieleń Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

665 000 zł56 m² 11 900,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania - Sołtysowice, wrocław Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 800,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Popowicach, przy ul. Popowickiej, 4km do Rynku, niedaleko sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie. Miejsce idealnie skomunikowane z całym miastem, liczne tereny spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

890 000 zł87 m² 10 214,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam słoneczne, interesująco wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 87,13 m2, do którego przynależy komórka lokatorska o pow. 4,38 m2 i miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

853 000 zł67 m² 12 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego komfortowego mieszkania, położonego na spokojnym, zielonym osiedlu. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii między wygodą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij