dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

674 999 zł68 m² 9 911,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe / ogródek 90m / parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na bezpiecznym osiedlu przy granicy Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 140 095 zł76 m² 15 062,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- kawalerka 1 - 16.73 m2, - Kawalerka 2 - 26.49 m2, - Kawalerka 3 - 27.9 m2, - Przedpokój - 4.57 m2. Najważniejsze informacje: - istnieje opcja dokupienia boksu rowerowego i miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

609 999 zł64 m² 9 606 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 30928 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego przestronnego mieszkania znajdującego się na bezpiecznym i zielonym osiedlu za zachodzie Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy ue l przy dworcu Mieszkanie świetnie nadaje się pod inwestycje jak i na potrzeby własne. Lokal o pow 55 mkw, składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

669 000 zł49 m² 13 658,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja 13 658 zł/m2 Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nulla

Sępolno,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 311 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - pokój 18,3 m2 - Pokój 15,8 m2 - Pokój 9 m2 - Przedpokój 5,9 m2 - Kuchnia 10,5 m2 - Łazienka 5,8 m2 - Balkon 3 m2 - Ogródek ok. 90 m2 - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

557 999 zł71 m² 7 855,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Top! Duże /3 pok przy damrota/ołbin/sklepy/zieleń Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z 2015 r. Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł60 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie polecam trzypokojowe mieszkanie z balkonem w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych na wrocławskim Wojnowie przy ulicy Perkusyjnej w bardzo rodzinnej okolicy! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 200 000 zł71 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta: tel. Apartament 3 pokojowy przy Księcia Witolda Otoczenie nieruchomości: - 10 minut pieszo od Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego - komunikacja: przystanki autobusowe (linie: 103, 122,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Boczna

Huby,Wrocław

812 000 zł52 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na bliższych Krzykach w nowym budownictwie - okolice ul. Bocznej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi kuchni otwartej i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 590 000 zł110 m² 14 389,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie z klimatem w kamienicy w centrum Wrocławia. Kupujesz bez dodatkowych kosztów - nie pobieram prowizji od strony kupującej Szukasz nowoczesnego mieszkania w kamienicy? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oporów,Wrocław

990 000 zł75 m² 13 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Serdecznie Państwa zapraszam na prezentację, przekonajcie się na żywo, jak dobrze można poczuć się w tej przestrzeni! Świetne osiedle na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł60 m² 11 094,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 60,3m2, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

688 940 zł53 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w zielonej okolicy Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Stare Miasto,Wrocław

981 000 zł63 m² 15 495 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne mieszkanie do wykończenia, z południowo-zachodnią ekspozycją na nowym osiedlu w samym centrum miasta! Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

775 000 zł62 m² 12 593,40 zł/m²

 

Piętro:11/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu - ul. Orzechowa Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,54m , położone na 8. piętrze 12-kondygnacyjnego budynku z windą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

981 000 zł63 m² 15 495 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63,31 m | Wrocław, okolice ul. Prądzyńskiego Lokalizacja: ścisłe centrum Wrocławia Powierzchnia: 63,31 m | Piętro: 4 (winda do poziomu garażu) Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

679 000 zł46 m² 14 602,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Запрошую ознайомитись з пропозицією 3-кімнатної комфортної квартири, розташованої в тихому зеленому житловому.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

555 555 zł48 m² 11 574,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top Szczepin,blisko magnolia/tramwaj/zachodnia Klucze w biurze! Zapraszamy na prezentację ładnego w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, znajdującego się przy ul. Lubińskiej na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

690 000 zł96 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96m2. Mieszkanie składa się z: *trzech pokoi, *kuchni, *spiżarni, *łazienki, *pomieszczenia gospodarczego, *garażu. *Lokalizacja -blisko las leśnicki, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł66 m² 10 565 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje Z balkonem I garderobą Opis lokalizacji: zakrzów Opiekun oferty: tel. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w o powierzchni 66,16 m2 z balkonem o powierzchni 5,35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Twoje miejsce z charakterem w sercu Wrocławia Mieszkanie, które przyciąga jak tatuaż na mapie miasta pełne klimatu, historii i funkcjonalności, zaprasza do stworzenia swojej własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

950 290 zł65 m² 14 694,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

399 000 zł47 m² 8 565,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Kameralny budynek, świetna lokalizacja i ostatnie dostępne mieszkanie może to Twój nowy adres na Strachowicach? Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46,58 m , znajdujące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Karłowice,Wrocław

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, nowoczesnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł71 m² 11 957,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Wrocławia - Borek przy ulicy Racławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

899 999 zł60 m² 15 082,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 59 m2 usytuowane w 6 piętrowym bloku przy ul. Tęczowej w centrum Wrocławia. Rozkład pomieszczeń: -Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

609 999 zł58 m² 10 499,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/premium/psie pole/poleska/piwnica/tanio/top/3pok/loggia! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi,- przedpokoju, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł71 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Fabryczna,Wrocław

759 000 zł60 m² 12 756,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem. Wrocław - ul. Kościańska. 59,5 m pięknej, funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni. Zapraszam na nowoczesne osiedle w budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 220 000 zł95 m² 12 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe do wprowadzenie Nie czekaj, zamieszkaj :) 3 pokoje, krzyki, do wprowadzenia Mieszkanie znajduje się w malowniczej okolicy na wrocławskich Krzykach - osiedle Klecina. Przestronne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

654 321 zł70 m² 9 347,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> 4 balkony > Widok na park > Miejsce postojowe w garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2009 rok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Śródmieście,Wrocław

874 500 zł67 m² 13 003,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe, blisko centrum Wrocławia. Idealne na wynajem lub do zamieszkania dla rodziny. Prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania 3 pokojowego po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 410,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż p rzestronne, w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3