dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

3 100 zł54 m² 57,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: wojszyce, ul. Klasztorna * 3 pokoje * Metraż: 54 m2 * Piętro: 1/3 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Obowiązuje najem okazjonalny opis nieruchomości: do wynajęcia eleganckie, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pieszycka

Krzyki,Wrocław

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowy apartament 110m2 z tarasem i miejscem parkingowym - 15min. od Rynku Wrocław ul. Pieszycka Żyj wygodnie z dala od zgiełku miasta a jednocześnie tylko paręnaście minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem i otwartą przestrzenią o powierzchni użytkowej 52,02m2. znajdujące się na Osiedlu Mieszczańskim przy ulicy Hubskiej szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia przy Placu Grunwaldzkim - 3 niezależne pokoje, dostępne od zaraz! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, dzięki której idealnie nadaje się dla studentów? Oto oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

969 000 zł68 m² 14 167 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, usytuowane na wysokim parterze w nowym budownictwie z 2024 roku. Położone na rodzinnym osiedlu. We speak English, ukrainian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

619 000 zł48 m² 13 031,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, która pragnie zamieszkać w sercu miasta. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze 10-piętrowego, solidnie wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

930 000 zł60 m² 15 374,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne mieszkanie w centrum miasta - 3 pokoje, balkon, garaż Lokalizacja: centrum miasta, wrocław Cena: 930 000,00 pln Czynsz: 630 pln Powierzchnia: 60,49 m Udogodnienia: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzierżonia

Oporów,Wrocław

775 000 zł55 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 na wrocławskim Oporowie. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Psie Pole,Wrocław

739 000 zł60 m² 12 279,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny z dużym ogrodem 206 m2 i miejscem parkingowym położony w niskim budynku czterolokalowym z 2023 roku. Osiedle położone jest w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

960 000 zł70 m² 13 646 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się na 3. piętrze w kameralnym 3-piętrowym bloku z 2012 roku. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Cukrowej 5a na wrocławskiej Klecinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 998 zł54 m² 13 468,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/krzyki/ue/wielka/3pok./Komandorska/rozkład/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

565 000 zł53 m² 10 580,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 53,40 m, zlokalizowane w doskonałym punkcie miasta - ul. Bystrzycka, dzielnica Fabryczna Gądów Mały. Rozkładowe, dwustronne. Duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

598 999 zł47 m² 12 637,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/okazja/krzyki/borek/mielecka/3pok./rozkład/po remoncie/do własnej aranżacji Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 999 zł57 m² 10 718 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

tanio/okazja/poleska/top/3pok/loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

665 000 zł52 m² 12 887,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Stabowice 3 pok/ lux/top/51m2 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,21 m2, zlokalizowane na Słoneczych Stabłowicach przy ul. Arbuzowej. m2 Najważniejsze informacje: - lokalizacja dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 273 811 zł59 m² 21 575,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym balkonem z widokiem na Odrę ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

5 040 zł51 m² 98,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m tuż obok ul.Legnickiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 390 000 zł80 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament w odnowionej kamienicy przy Świętego Antoniego! Poszukujesz klimatycznej nieruchomości lub inwestycji z potencjałem? Ten funkcjonalny apartament jest idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania! świetna okolica! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Chorwackiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zatorska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

748 000 zł52 m² 14 493,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niska zabudowa! Piękne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,61 m2 (po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

599 000 zł70 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe + garderoba bądź miejsce na biuro, o powierzchni 69,99 m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku na Oporowie. Można zrobić drugie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

575 000 zł47 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Serdecznie polecam przestronne jasne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kruczej w pobliżu Sky Tower. Lokal znajduje się na 8,5 piętra, okna plastikowe, podłoga w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Wrocławia. W pobliżu przystanki autobusowe oraz tramwajowe. 700m od Aquaparku, 1,2km od Galerii Wroclavia, 1,8km od Sky Towera. Pod blokiem Przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piwnika-Ponurego

Psie Pole,Wrocław

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, 3 pok. z ogródkiem, psie Pole! Opis: polecam mieszkanie trzy pokojowe po generalnym remoncie z miejscem postojowym przed blokiem, piwnicą i ogródkiem. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł89 m² 6 138,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie Z ogromnym potencjałem Na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu w kamienicy na Sołtysowicach, położone na Alei Poprzecznej. Mieszkanie nadaje się idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

715 000 zł65 m² 10 993,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/top/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Arctowskiego

Grabiszyn,Wrocław

1 090 000 zł107 m² 10 215,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Spokój i zieleń w sercu Grabiszynka, z widokiem na Park Grabiszyński - to tylko początek uroków tego mieszkania. Cały budynek, w tym mieszkanie, przeszły kompleksową modernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

626 000 zł54 m² 11 541,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wrocław/3pok/drukarska/balkon/winda/piwnica/hit Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

1 225 001 zł64 m² 19 261 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Centrum Armii Krajowej/ 3 pok/ Premium/garaz/top! Polecamy na sprzedaz w pełni wykończone i wyposażone, dwustronne (północ-południe) mieszkanie o pow 63 m2, zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

869 999 zł75 m² 11 589,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/taras/lux/parking2/balkon/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

848 320 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z antresolą i balkonem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z wygodną antresolą i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

2 800 zł64 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Wrocław, ul. Nowodworska 91 Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 409,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice/3pok./winda/taras/balkon/dwupoziomowe/ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 70 m2 (dół 44 m2 + antresola 27 m2) na Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice Południowe,Wrocław

565 000 zł53 m² 10 580,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,40 m2, usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1985 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Polanowice,Wrocław

1 013 645 zł80 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

For english please call or leave an inquiry 0 % Prezentujemy, wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Kamieńskiego. Mieszkanie 4-pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

799 999 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

2 tarasy|3 pok| 2x miejsce postojowe| Cynamonowa! Polecam na sprzedaż mieszkanie ustytuowane w bardzo fajnej dzielnicy Wrocławia - Lipa Piotrowska. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Cynamonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 199 000 zł69 m² 17 377 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

!Luksusowy Apartament! opiekun oferty: 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 69m2. Położone na słonecznym Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam do zaoferowania piękne 3-pokojowe mieszkanie w bardzo zielonej okolicy. Budynek mieści się przy ul. Przestrzennej ok. 200m od ul. Borowskiej, 300 m od aquaparku i 400 m od Parku.