dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł74 m² 9 714,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania przy ul. Grabiszyńskiej 55. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, genialną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zoli

Oporów,Wrocław

790 000 zł64 m² 12 363,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o pow. 63,90 m.kw. rozkładowe, dwustronne położone na wysokim parterze w budynku przy ul. Emila Zoli. Mieszkanie słoneczne, o przestronnym, funkcjonalnym układzie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

630 720 zł58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe przestronne mieszkanie o powierzchni 58,40 m na wrocławskim Ołtaszynie - idealne miejsce dla rodzin, osób ceniących spokój oraz pracujących zdalnie. Na tej inwestycji nie nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

569 000 zł54 m² 10 440,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe (opcja 4 pokoi) o powierzchni: 52.5m2 położone w dzielnicy Krzyki-Borek ul. Sokola Usytuowane jest na piętrze 4/4p., bloku z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

925 040 zł75 m² 12 385,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 629 775 zł118 m² 13 811,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal o powierzchni o ponad 100 mkw w wyjątkowej inwestycji znajdującej się zaledwie 2 km od wrocławskiego Rynku! Mieszkanie dla tych, którzy lubują się w budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł70 m² 114 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 Luksusowy apartament z tarasem 25 m2 w ścisłym centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: idealna, tuż przy Rynku i jednocześnie przy najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Stare Miasto,Wrocław

925 970 zł45 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:parter/23

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

579 000 zł63 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna inwestycja 3-pokojowe mieszkanie 63 m na Psim Polu, ul. Kiełczowska Serdecznie polecam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m, znajdujące się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

589 000 zł57 m² 10 279,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze! super oferta, możliwość 4 pokoi W rozkładzie, elewacja I klatka schodowa po remoncie! Przy tej ofercie koszty wynagrodzenia biura ponosi sprzedający. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

645 000 zł55 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top 3pok!na Popowicach/rozkład z balkonem/magnolia Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem przy ul Białowieskiej na Popowicach. Położone na wysokim parterze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

3 300 zł52 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy oddzielne pokoje przy rondzie Powstańców Śląskich - bez prowizji opis Polecamy na wynajem w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Łączności w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Lokalizacja: ul. Chrobrego , 4 piętro cena: 799 000 zł (piwnica dodatkowo 20 000 zł) Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,61 m , które stanowi doskonałą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

623 000 zł45 m² 13 774 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem we Wrocławiu, ul. Lubuska 64 - 45,02 m , 8. piętro, 623 000 pln Szczegóły oferty: lokalizacja: wrocław, ul. Lubuska 64 Powierzchnia: 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

639 985 zł59 m² 10 847,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która świetnie nada się zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie 59m2 posiada 3 oddzielne pokoje oraz osobną kuchnię dzięki czemu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 999 zł55 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem od zaraz, popowice, 55 m **lokalizacja:** Mieszkanie położone jest na cichym, spokojnym osiedlu Popowice, oddalone od głównych ulic dwoma liniami zabudowy. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

774 999 zł71 m² 10 946,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1865

English below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 ,8 m 2 przy ul. Podwale (wjazd od ul. Zelwerowicza). Mieszkanie jest położone jest na I piętrze. Kamienica jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

749 995 zł59 m² 12 711,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Obornicka 2 km centrum/lux/3pok/60m2 top/rozkład Polecamy na sprzedaż piękny apartament ul Obornicka 27 w odległości ok 8 min od centrum Super lokalizacja W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

745 000 zł54 m² 13 796 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje na Pl. Grunwaldzkim, po remoncie. Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe na siódmym piętrze, w centrum, o łącznej powierzchni 54 m2 w budynku z windą z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świątnicka

Krzyki,Wrocław

608 661 zł57 m² 10 753,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Prezentuję Państwu wyjątkową inwestycję na wrocławskich Krzykach osiedle Księże Wielkie. Atuty lokalizacji: - doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

864 000 zł60 m² 14 354,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,19 m na Kleczkowie. W skład mieszkanie wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

649 048 zł63 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Lipie Piotrowskiej! Inwestycja składa się z zespołu piętnastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych trzy kondygnacyjnych z pięcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

607 100 zł53 m² 11 454,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 powierzchni użytkowej + około 7 m2 pod skosami 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł63 m² 9 825,40 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bez pośredników. Pośredników zapraszam z konkretnymi klientami, nie podpisuję umów na poszukiwania klienta. Na sprzedaż bardzo ładne w pełni rozkładowe mieszkanie na zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

774 400 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonym, strzeżonym osiedlu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania, położonego na zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Okazja idealne pod inwestycje jak I na pogtrzeby własne! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie o pow 56,11 mkw składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

765 000 zł57 m² 13 518,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,59 m , położone na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Rędzińskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 399 000 zł84 m² 16 655 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, urządzone 3-pokojowe mieszkanie na Popowicach 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na Popowicach! Rok budowy 2022, wykończone i wyposażone. Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Popowicach opowierzchni 54,4 m . Mieści się na parterze; bardzo ciche - wpełni rozkładowe, oddalone od głównych ulic dwoma liniamizabudowy. Lokalizacja: osiedle doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kustronia

Ołtaszyn,Wrocław

749 993 zł50 m² 15 060,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luxusowy/3 pok/top/ołtaszyn/m.post. / komórka! Polecamy na sprzedaż piękny apartament wykończony w najwyższym standardzie na Oltaszynie ulica Kustronia. Apartament znajduje się na 2 piętrze blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

620 000 zł54 m² 11 503 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne dwustronne mieszkanie z widokiem na zieleń w spokojnej i cichej lokalizacji. Opiekun oferty: tel: opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Bezpiecznej w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wojnów,Wrocław

629 000 zł49 m² 12 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 3-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych dostępnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

25 000 zł106 m² 236 zł/m²

 

Piętro:45/49

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentację nowoczesnego Apartamentu w sky tower. Cena 25 000 zł mc z opłatami. W tym dwa miejsca postojowe w garażu. Apartament mieści się na 45 piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

929 000 zł65 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

3 499 zł51 m² 68,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł46 m² 14 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

945 000 zł68 m² 13 929,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,84m2 zlokalizowane przy ul. Gazowej 40 na wrocławskim Tarnogaju. Będzie to idealna propozycja dla rodziny, ze względu na lokalizację, metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmigrodzka

Karłowice,Wrocław

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe przy ul. Żmigrodzkiej 32 we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania - 56 m Z dużego przedpokoju, w którym są 2 pojemne szafy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Ołbin,Wrocław

729 000 zł80 m² 9 066,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Super cena! Super okazja! Tylko w naszym biurze. Zapraszam na prezentację wyjątkowego, eleganckiego, słonecznego, gotowego do wprowadzenia mieszkania położonego przy ul. Miarki/cinciały we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

650 000 zł58 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Poznańska, szczepin - blisko Centrum, zaraz przy Placu Strzegomskim. To świetna oferta dla Rodziny, studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

895 000 zł93 m² 9 604,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze! opis: zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania 3 pokojowego znajdującego się przy ul. Trzebnickiej. W 2010 roku, mieszkanie przeszło generalny remont.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij