dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 105 646 zł68,78 m² 16 075,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł73,10 m² 11 545,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż klimatyzowany 73,1 metrowy apartament na chronionym osiedlu, na którym bezproblemowo zaparkujesz samochód, na dużych naziemnych parkingach. Gdzie są porządne place zabaw, boiska do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe, rozkładowe położone w samym sercu Wrocławia, w okolicy Dworca Głównego i Placu Dominikańskiego. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 612 zł81,41 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego dwupiętrowego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Ustronie

Wrocław,dolnośląskie

852 692 zł66,87 m² 12 751,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 852 692 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 033 zł63,11 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,11 m2 , usytułowane na 3 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym-25,09 m2, sypialni- 11,13 m2,Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, nefrytowa Opis mieszkania: na sprzedaż komfortowe mieszkanie rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 71,44 mkw., usytuowane na 2 piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł46,38 m² 11 987,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,38 m , położonego na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kniaziewicza we.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,96 m² 50,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie 3-pokojowe po remoncie | Wrocław, ul. Grabiszyńska | Balkon | Dostępne od zaraz! Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł54 m² 11 101,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Ciche, przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone we Wrocławiu na Szczepinie. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,50 m² 16 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń i wysoką jakość życia w sercu Wrocławia. To eleganckie mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł80 m² 136,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

10 000 000 zł100 m² 100 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 650 zł53,34 m² 13 341,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sebastian Święcicki   sdp Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie | gotowe do odbioru Wrocław, psie Pole | 53,34 m | 1- piętro | 2 balkony | garaż podziemny | komórka lokatorska Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,06 m² 11 275,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1868

Mieszkanie, które polecam mieści się w centrum Wrocławia, na IV piętrze kamienicy zlokalizowanej przy ul. Piłsudskiego przy Dworcu Głównym. Lokal przestronny, o powierzchni 52,06 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Swobodnej we Wrocławiu. Chcesz dostać link do spaceru 3D? Napisz wiadomość lub zadzwoń Układ. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł64 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60 m , położone na wysokim parterze w budynku z cegły (tzw. plomba) z 1970 roku, w znakomitej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,50 m² 14 765,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym i spokojnym osiedlu przy ul.Życzliwej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowgo mieszkania z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł51,06 m² 15 374,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, w którym rano pijesz kawę na balkonie z widokiem na park, a wieczorem spacerujesz wzdłuż Ślęży? Mamy dla Ciebie perełkę na Dożynkowej we Wrocławiu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł62 m² 11 741,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m z balkonem 3,43 m . Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji dostępne tylko U nas Polecamy do sprzedania wygodne jasne mieszkanie 3-pokojowe w dużym balkonem. Lokalizacja Nieruchomość położona na 3 pietrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,74 m² 13 751,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ślężnej | Obok Parku Południowego | 2. piętro w zadbanej kamienicy | Wymienione instalacje Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 61,7.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Wrocław, braniborska 70 z balkonem oraz podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia nowe, dotąd nieużywane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 630 zł52,81 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 897 665 zł71,61 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium. Wyjątkowa lokalizacja. Nagrodzona inwestycja. Wysokiej klasy apartamenty. W tym miejscu świat zewnętrzny zwalnia. To przestrzeń, która pozwala odpocząć, cieszyć się chwilą.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,85 m² 10 474,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 55.85 m2 | LOGGIA | BISKUPIN | ul. Gersona | świetna lokalizacja | do remontu Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone na zielonym Biskupinie,.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 zł66 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł60,53 m² 13 861 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,53m2 z tarasem i ogrodem, znajdujące się parterze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74,82 m² 9 342,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje | 75 m | parter | Huby | kamienica | piwnica 15 m dwustronne, osobne pokoje, piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,82 m , położone na parterze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł72,80 m² 17 843,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ceniona i prestiżowa "kępa Mieszczańska" - tu się dobrze mieszka w ciszy i luksusie! Prowizja % -bliskość centrum miasta pozwoli korzystać z wszystkich jego atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z tarasem i widokiem - ul. Prądzyńskiego Prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

786 499 zł72 m² 10 923,60 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / muchobór / balkon!. na sprzedaż dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 72m zlokalizowane na Muchoborze Wielkim przy ul. Tyrmanda w sąsiedztwie Parku Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51 m² 12 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta skierowana do klienta gotówkowego, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu - ul. Cynamonowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł55,89 m² 21 291,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Michalczyka - 10 minut od Rynku. Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku w ramach projektu "apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,70 m² 13 894,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na miejskich mediach i przestrzeni wewnątrz? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł177,20 m² 33 295,71 zł/m²

 

Piętro:10/45

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: wyjątkowo rzadko pojawiające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 599 zł55,85 m² 15 212,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 124 zł64,52 m² 10 603,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,52 m2 , usytułowane na parterze budynku. Składa się z: salonu-18,15 m2, kuchni-7,84 m2, sypialni- 11,13 m2,Sypialni -12,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 410 zł62,35 m² 10 896,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,24 m² 9 488 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 6 maja 2026! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Gajowickiej, nieopodal Kruczej. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych pokoi.