dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

671 167 zł60 m² 11 119,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu liczne tereny zielone, spacerowe. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł52 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w centrum miasta, jednocześnie mając w domu ciszę, spokój i piękny widok z okna? Oferta jest więc idealna dla Ciebie. Przedstawiam ofertę rozkładowego, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

739 103 zł58 m² 12 634 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie W inwestycji premium przy parku! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 58,50 m2 z balkonem, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m w świetnej lokalizacji Wrocław - Krzyki (klecina). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

597 801 zł54 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

okazja/gaj/krynicka/toplokalizacja/3pok./okazja/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chociebuska

Nowy Dwór,Wrocław

850 000 zł52 m² 16 194 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze! Wykończone pod klucz! otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

910 000 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 wraz z komórką lokatorska 3,5m2. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. W mieszkaniu zamontowane są rolety zewnętrzne. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

859 990 zł64 m² 13 353,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Krzyki/klecina/premium/jutrzenki/3pok/loggia/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Klecinie - Krzyki, przy ulicy Jutrzenki. Powierzchnia to 63,8 m2 (uwzględniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

623 225 zł54 m² 11 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 53,50 m2 znajduje się na pierwszym piętrze 2-piętrowego budynku z windą. Z balkonu widok na zielony, wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

For rent a spacious apartment with an area of 83 m2 near Grunwaldzki Square. Perfect both as an apartment or office. A completely new apartment, after general renovation. First rent. High ceilings.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Popowice,Wrocław

1 650 000 zł91 m² 18 131,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bez podatku pcc (2%) - bez prowizji dla Kupującego Już teraz możesz zarezerwować nowy, wyjątkowy apartament, wykończony w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

680 000 zł55 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Krzyki ul. Zielińskiego Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

1 950 000 zł105 m² 18 571 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zdjęcia poglądowe luksusowy apartament O pow. 105 M2 Z dwoma tarasami Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

999 000 zł63 m² 15 799,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 63 m2 w okolicach ul. Przyjaźni we Wrocławiu. W cenie mieszkania miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Duże mieszkanie na gaju/krynicka 3-pok/inwestycja Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 998 zł56 m² 11 883,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Plac Bema-Wyspa Słodowa 3-pok Balkon Piwnica. Przedstawiamy Państwu 3-pok mieszkanie o łącznej powierzchni 55,56 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

599 900 zł47 m² 12 764 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w budynku z windą, w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania! Opiekun oferty: tel: świetna oferta dla rodzin oraz inwestorów! Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

721 965 zł60 m² 12 012,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Narożne mieszkanie z możliwością wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** 3 Osobne pokoje dla rodziny*** Klucze w biurze, zapraszamy na prezentacje 7 dni w tygodniu. - 3 pokoje, 58 m2. - dużo miejsca na przechowywanie - dwustronne - w świetnej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

792 897 zł60 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*nowa niższa cena!* Zapraszam do oglądania mieszkania wśród pięknej, historycznej zabudowy Wrocławia! Lokalizacja tuż obok nadodrzańskich wałów. Jeżeli uważasz, że to miejsce dla Ciebie, umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie 55 mkw, duży balkon, garaż. Oferta Premium dla wymagającego klienta. Tuż przy Parku Grabiszyńskim, szkoła Międzynarodowa atut, wroclaw International School wis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem Położone w bardzo dobrej lokalizacji. Do wynajęcia od 1.08.2024r. - gotowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

660 000 zł63 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, które znajduje się na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego. W skład mieszkania wchodzi: *trzy pokoje *kuchnia *łazienka *toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie 56m2 * wysoki parter * zamknięte i monitorowane osiedle * mieszkanie środkowe, dobrze docieplone, znikomy pobór energii cieplnej w zimie *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

720 000 zł60 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania w świetnie skomunikowanej oraz jednej z najbardziej zielonych części Wrocławia. Zamieszkaj w dwustronnym, widnym mieszkaniu na 9-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

878 990 zł63 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

lux / 3 pok / muchobór / taras Piękne komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie, na osiedlu Orion II, w bardzo spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na niedawno wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Psie Pole,Wrocław

899 000 zł71 m² 12 742,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas! Mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami na drugim piętrze przy ulicy Rychtalskiej na osiedlu zamkniętym. Podłogi wykończone z należytą starannością panelami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia na okres do 31 sierpnia 2024 roku 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnieckiego na Szczepinie. Osiedle przyjazne, bardzo dużo zieleni, sklepy, usługi, kościół. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

697 999 zł63 m² 11 044,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63.2m2 przy ul. Radkowskiej na spokojnym osiedlu dzielnicy Gaj. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

2 600 zł60 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: lokalizacja: szybowcowa, gądów Mały Metraż: 59,50 m2 Piętro: 3 Dostępne: od zaraz Polecam na wynajem rozkładowe mieszkanie na Gądowie Małym. Mieszkanie o metrażu 59,5 m2 mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

730 000 zł59 m² 12 372,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59m2 na wrocławskim Jagodnie. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *pokój *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą i bezproblemowym parkingiem. Mieszkanie idealne dla pary lub niedużej rodziny. Zdjęcia wykonane podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

663 000 zł54 m² 12 221,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Popowice/3pok./balkon/piwnica/orbita/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bobrzej na Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 54,1 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

767 000 zł54 m² 14 177,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis Nieruchomości: mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m położone na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku, który przeszedł pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

699 999 zł62 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 na wrocławskich Krzykach. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *pokój3 *kuchnia *łazienka *wc *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3- pokojowe, widne, mieszkanie własnościowe z kw z balkonem, położone na osiedlu Borek. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym, przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Borek,Wrocław

558 000 zł51 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Borek/saperów/toplokalizacja!/3pok./loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji na Borku przy ul.Saperów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł62 m² 11 311 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 61,8 m2 przy ulicy Jesionowej. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego z ogródkiem i balkonem! Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

698 990 zł47 m² 14 809,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ogrzewanie miejskie/ premium/plac bema/brodatego/3pok./balkon/piwnica/wyspa słodowa Idealne do zamieszkania jak i pod inwestycję! Gotowe do wprowadzenia się! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

859 999 zł64 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

premium/krzyki/klecina/jutrzenki/3pok/loggia/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Klecinie - Krzyki, przy ulicy Jutrzenki. Powierzchnia to 63,8 m2 (uwzględniając.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij