dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

629 000 zł54 m² 11 541,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecam bardzo ładne, 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem w budynku z windą i mediami miejskimi w centrum, na ul. Jedności Narodowej. w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

565 000 zł65 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się w kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie asp oraz Galerii Dominikańskiej. Nieruchomość znajduje się w pięknej Niemieckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

715 000 zł65 m² 10 983,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia o pow. 65 mkw. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w budynku z 1997 roku, który w 2020 r. przeszedł termomodernizację, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

563 040 zł61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w pobliżu terenów zielonych, o powierzchni 61,20 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

3 500 zł65 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. ***I speak ukrainian|english|russian*** Scroll down for English Przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m2, znajdujące w urokliwej, kameralnej części osiedla Borek, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

529 000 zł45 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niska zabudowa / wysoki parter / park / inwestycja / blisko tramwaj / dla studentów / uczelnie wyższe W pobliżu Układ pomieszczeń: - kuchnia przejściowa - przedpokój - 3 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szarskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

539 000 zł60 m² 8 954,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o pow. 60,19 m2- wrocław Muchobór Wielki- ul. Szarskiego 19. Mieszkanie doskonałe jako pierwsze mieszkanie dla pary, ale i rodziny. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokojowe z tarasem, idealne dla studentów, w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości - klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 300 zł63 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie, od już! opis nieruchomości : Mieszkanie 63 m2 3 pokojowe, umeblowane. Składa się z salonu z balkonem i aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Popowice,Wrocław

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bez podatku pcc (2%) - bez prowizji dla Kupującego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 67 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

459 995 zł46 m² 9 999,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okolice sky tower / 46m2 / 3pokoje Rozkład! polecam - aktualna oferta sprzedaży mieszkania na ul. Szczęśliwej we Wrocławiu. Istnieje możliwość sprzedaży mieszkania w aktualnym stanie, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

719 000 zł64 m² 11 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Maślice | 3 pok. | rozkład | duży taras! Polecam na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie na Maślicach. w pełni rozkładowe, 64m2, 3 pokoje plus osobna duża kuchnia, duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

408 320 zł46 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy pokoje oraz balkon, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciepła

Huby,Wrocław

745 000 zł72 m² 10 388 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Wstrzymane 3-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowy lokal, o powierzchni ok 47 m2, usytuowany na wysokim parterze w trzypiętrowej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

789 000 zł52 m² 15 028,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe o powierzchni 52,5 m2 na ul. Pięknej w budynku z 2011 roku. długi taras, nie wymaga remontu, umeblowane mieszkanie Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

696 999 zł71 m² 9 796,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Psie pole / duże mieszkanie z tarasem / top! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu na Psim Polu / okolice ul. Litewskiej. Nieruchomość nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł60 m² 10 771,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie z 3 balkonami- wykończone, gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Zakrzów/ Psie Pole przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

508 999 zł44 m² 11 541,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niska zabudowa / pierwsze piętro / balkon / inwestycja / blisko tramwaj / ciche mieszkanie Oferta wstrzymana! Układ pomieszczeń: - kuchnia z wyjściem na balkon - pokój dzienny - dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

594 950 zł63 m² 9 443,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Astra 3M z balkonem/rozkład/gotowe/start Oferujemy na sprzedaż fajne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 63 mkw na Gądowie - wejście z klatki schodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąsowicza

Marszowice,Wrocław

649 900 zł65 m² 9 998,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe, zadbane mieszkanie z balkonem, klimatyzacją na osiedlu Malowniczym. Osiedle otaczają piękne lasy i dużo terenów do spacerów dających możliwość odpoczynku od miasta. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Hallera

Borek,Wrocław

870 000 zł85 m² 10 259,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowe mieszkanie W topowej lokalizacji. Idealne do prowadzenia działalności Generalny remont wraz z wymianą wszystkich instalacji w 2018r. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Karłowice,Wrocław

870 000 zł74 m² 11 804,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego, klimatyzowanego, luksusowo urządzonego apartamentu z balkonem , o powierzchni 73,7 m2. Znajduje się on na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

5 900 zł74 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie (74m) w bardzo dobrym standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

541 911 zł58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w pobliżu terenów zielonych, o powierzchni 58,27 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

440 394 zł50 m² 8 750,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Trzypokojowe mieszanie na Bieńkowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manganowa

Gajowice,Wrocław

3 900 zł68 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. ***I speak ukrainian|english|russian*** Scroll down for English Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, wykończone w wysokim standardzie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

551 214 zł58 m² 9 487,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu mieszkanie na nowym osiedlu przy ulicy Przejazdowej. Jest to trzypokojowe, narożne mieszkanie, które posiada praktyczny układ! Jeśli szukasz mieszkania z ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na Sprzedaż Wrocław, dzielnica Grunwald, ul. Piastowska Szukasz mieszkania w sercu Wrocławia z duszą i charakterem? Oto propozycja, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

640 000 zł68 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Инвестиция! приглашаем на презентацию! lokal jest W centrum miasta - 500 M od dworca głównego pkp I 700 M od galerii dominikańskiej Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Krzyki,Wrocław

579 616 zł49 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji - 3 kwartał.2023/ Mieszkanie 3pokojowe/ 49,12m2/balkon/ Wrocław Jagodno Park Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w bloku na Jagodnie w stanie deweloperskim, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

3 200 zł77 m² 41,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krzyki | 3 pokoje | balkon | garaż | W pełni wyposażone Lokalizacja: ul. Róży Wiatrów, krzyki Ilość pokoi: 3 Metraż: 77 m2 Piętro: 1 Czynsz 3 200,00 zł Opłaty ok. 750 zł + prąd Forma najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

650 000 zł54 m² 11 992,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sołtysowice | antyczne meble | zielona okolica | kameralna zabudowa Lokalizacja: ul. Lekcyjna, sołtysowice Rok budowy 2000 r. Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,2 m2 Piętro: 3 Cena - 650 000,00 zł budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

481 500 zł48 m² 10 115,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Centrum/szczepin/zielonogorska/rozkład/3pok/okazjatop Przedstawiamy Państwu na sprzedaż W pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,22 m2 + 2,7 m2 piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

654 000 zł52 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w nowej inwestycji przy Odrze! Atuty inwestycji: - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

850 000 zł66 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lux 3 pokojowe nowe mieszkanie , Krzyki - Jagodno ul. Drabika. Lokal na II piętrze w niskim bloku z windą. Mieszkanie umeblowane! Rozkład pomieszczeń : - duży aneks kuchenny - dwie sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Księże Małe,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas, nie szukaj dalej Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 60,14 m2. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

1 210 000 zł74 m² 16 334 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy Magnolia Park Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się w w budynku z 2018 roku, jest to pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

520 000 zł44 m² 11 791,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie znajdujące się na piętrze 1 w 4 piętrowym budynku w okolicy ul. Stalowej. Mieszkanie jest dwustronne. Mieszkania o powierzchni 44mkw składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

424 986 zł48 m² 8 844,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Swojczyce!/3 pok/rozkład!|. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,06 m2 położone w kameralnym budynku, przy ulicy Swojczyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie po remoncie z widokiem na Park Tołpy! Możliwe wydzielenie czterech pokoi i dołączenie części strychu! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia