dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Psie Pole,Wrocław

603 347 zł58 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd062-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 58,07m2 Cena: 603 347 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- standard deweloperski lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

514 833 zł61 m² 8 489,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Treść ogłoszenia w dwóch językach/объявление на двух языках. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie i w otoczeniu zieleni? Cenisz komfort i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

709 000 zł63 m² 11 254 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dostępne za 3msc - mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na spokojnym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

568 890 zł60 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławia - Oporowie. Otoczenie nieruchomości: - park Grabiszyński 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

820 000 zł64 m² 12 713,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 64.5m2 zlokalizowane na doskonale usytuowanym osiedlu Promenady Wrocławskie. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Ołbin,Wrocław

9 000 zł127 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta specjalna*** zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu Do nietuzinkowe, luksusowe mieszkanie w słynnej secesyjnej perełce Wrocławia - "okrągłej" kamienicy znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Laskowa

Gaj,Wrocław

512 000 zł54 m² 9 481,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie na 8 piętrze w bloku z lat 80-tych. W 2018 roku budynek został docieplony i odmalowany. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z: - pokój I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam zakup 3 pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji "grunwald". Nieruchomość znajduje się w jest kamienicy z cegły - 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 770,10 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta bepośrednia! dostępne od zaraz Mieszkanie 2 pokojowe 43,5 m2 w centrum Wrocławia przy ul. Zachodniej (szczepin) w wieżowcu na 12 piętrze - 10 min pieszo do Rynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

647 000 zł65 m² 9 953,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Idealne dla rodziny dwupoziomowe mieszkanie przy Róży Wiatrów. Do wprowadzenia. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej położenie z dala od głównej jezdni bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Ołbin,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 410,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Śródmieściu w pobliżu komunikacji miejskiej. Przestronne, świetne pod wynajem, osobne pokoje. Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

629 000 zł63 m² 9 984 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości tel: słoneczne, ciepłe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Marka Hłaski. Blok położony w środku osiedla, widok z okiem na zieleń, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście / Nadodrze / ul. Otwarta Nadodrze to prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Promenady Zakladowa 65m2 garaz 3 sypialnie! polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 64.5m2 zlokalizowane na doskonale usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 198,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie w bloku z 2011 roku. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Jest dwustronne i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

471 463 zł50 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. | 3 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny Z ogródkiem | Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

545 450 zł64 m² 8 519,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Znajdź swoje mieszkanie! Miejsce, w którym odnajdziesz swój spokój, swoją przestrzeń do życia i swoją przyszłość. To połączenie wszystkich najważniejszych aspektów życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

518 000 zł55 m² 9 363,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Południowej części Wrocławia. Oferta na wyłączność. * tylko w naszym biurze * Nieruchomość zlokalizowana jest w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament na osiedlu Olimpia Port, w jednej z najlepszych lokalizacji, druga linia od rzeki, tuż przy placu Barcelońskim. Lokal położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - English describe below! Availabe from 1st of July. Required umowa najem okazjonalny Dostępne od 1 Lipca. Wymagana umowa o najem okazjonalny. Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i komórka lokatorską we Wrocławiu. Mieszkanie w Księdze Wieczystej: 56m2 Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

626 400 zł58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op118-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 58m2 Cena: 626 400zł Termin realizacji: 2023-07 Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

522 747 zł61 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Chcesz mieć prosty dojazd do miasta, a dodatkowo w sąsiedztwie tereny zielone? Ta inwestycja to to, czego szukasz. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 198,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Kozanowie w bloku wybudowanym w 2011 roku. Mieszkanie położone jest na 6-tym piętrze bloku liczącym 7 kondygnacji. Okna sypialni i pokoju dziecięcego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

582 635 zł68 m² 8 505,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu mieszkanie na nowym osiedlu Poświętne. Jest to narożne mieszkanie, które posiada dwie sypialnie w świetnym rozkładzie! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada ogródek, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

536 000 zł60 m² 8 878,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

614 000 zł53 m² 11 576,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w nowym osiedlu na Zakrzowie Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 1 - Sypialnia 2 - Łazienka z prysznicem i wc - Przedpokój * Do mieszkania należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

790 000 zł91 m² 8 643,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** klimatyczne mieszkanie W kamienicy *** czeka na nowego właściciela! budynek I lokalizacja: lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy u zbiegu ulic Jedności Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

3 500 zł43 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Klecinie, ul. Dożynkowa Opiekun Oferty: tel. for english scroll down) ***wolne od zaraz** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe mieszkanie w budynku z 2020 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

664 970 zł60 m² 11 082,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne po generalnym remoncie/kościuszki/komy Paryskiej Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie na Przedmieściu Oławski. Składa się z : trzech pokoi: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

689 000 zł61 m² 11 347,20 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Stylowe, duże, komfortowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 51 m2, położonego w centrum miasta, na ulicy Hubska. To idealne miejsce dla rodzin, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

639 000 zł63 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Super oferta! Polecam mieszkanie składającego się z 3 pok. z oddzielną kuchnią, nowszy budynek, media miejskie z garażem. Idealne jako inwestycja lub na start! Nieruchomość ma odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Borek,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - krzyki/borek. Mieszkanie mierzące 47 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

898 990 zł71 m² 12 661,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wrocław / popowice / apartament pixel house 71 M2 / 3 pokoje balkon miejsce postojowe Hit Przedstawiam trzypokojowy apartament w budynku pixel house na wrocławskich Popowicach, niedaleko ch magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

677 000 zł59 m² 11 556,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Centrum Miasta * Sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego Funkcjonalne mieszkanie na Grabiszynie Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

469 998 zł45 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Fat 3 pokoje/ Grabiszyn Loggia/ 47m2!park grabiszynski Polecam 3-pokojowe mieszkanie Spółdzielcze Własnościowe 46,8m2 znajdujące się na Grabiszynie przy ulicy Inżynierskiej .Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł51 m² 9 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne trzypokojowe mieszkanie, na północy miasta. Na metraż 51m2 składają się: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Pokój/ biuro Łazienka Toaleta Przedpokój + 2 piwnice Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poświętne

Poświętne,Wrocław

560 453 zł66 m² 8 550,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje / 65 M2 / 2 min do obwodnicy / 2 balkony / funkcjonalny rozkład / 6 km od rynku / idealne dla rodzin bez pcc! bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 65 m2. z bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

439 000 zł37 m² 11 744 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: telefon Nowe 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz balkonem na zielonych Krzykach! Układ pomieszczeń: nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Wojszyce,Wrocław

620 000 zł54 m² 11 588,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z 2012 roku o powierzchni 53,5m2 przy ulicy Asfaltowej Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Opis.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij