dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, zlokalizowane przy ul. Nabycińskiej na Starym Mieście. To świetna propozycja zarówno dla osób szukających własnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

570 000 zł36 m² 15 793,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej - OSTATNIE SZTUKI Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

999 000 zł66 m² 15 097 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun nieruchomości: telefon Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 66,17 m2. Mieszkanie mieści się na parterze budynku przy Al. Gen. J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł74 m² 11 531,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i balkonem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z 2007 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

799 990 zł66 m² 12 121,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, częściowo wyposażone i umeblowane mieszkanie na wrocławskim osiedlu Klecina. 3 pokoje, duży, narożny balkon, 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska przy mieszkaniu. Zakup możliwy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

650 000 zł59 m² 11 107,30 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na Wrocław ul. Gubińska, nowy Dwór Na sprzedaż zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 58,52 m , położone na 14. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

628 100 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym salonem 26,31 m i balkonem 7,30 m układ idealny dla pary, rodziny. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Maślice,Wrocław

769 000 zł62 m² 12 443,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią i balkonem, o łącznej powierzchni 61,68 m2 (69 m2 po podłodze) w budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rakowiec,Wrocław

999 999 zł67 m² 14 836,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na dzień pokazowy Czwartek 26.03 Proszę o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę. Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemianowicka

Księże Małe,Wrocław

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem Przytulne mieszkanie na wynajem | zamknięte, kameralne osiedle | Księże Małe - Krzyki Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

707 777 zł53 m² 13 354,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z loggią w nowoczesnym budynku (2017 r.) Wrocław, Psie Pole Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w dzisięciopiętrowym wysokim bloku z końcówki lat 60. z dużym balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

728 177 zł62 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Duża obniżka Cena przed obniżką 819000 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,23 m , zlokalizowane we Wrocławiu na zielonej i spokojnej Lipie Piotrowskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

849 599 zł56 m² 15 212,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Księże Małe,Wrocław

539 000 zł54 m² 9 963,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Mieszkanie z potencjałem w kamienicy na Księżu Małym, ul. Chorzowska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł79 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 (for english scroll down) Nieruchomość dostępna od zaraz! Polecam na wynajem piękny, LUKSUSOWY APARTAMENT - PENTHOUSE, tuż przy płycie Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Klecina,Wrocław

770 000 zł55 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie ok 54,60 m | balkon | duża piwnica ok. 10 m | południowa część Wrocławia Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 54,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 700 zł88 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

713 557 zł54 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dla Twojej Rodziny Trzypokojowe Mieszkanie z Dużym Balkonem na Poświętnem! Gotowe do Odbioru Nie Czekaj, odbierz klucze! Marzysz o bezpiecznej, komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 149 000 zł62 m² 18 682,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia oferujemy 3-pokojowe mieszkanie rozkładowe zlokalizowane w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

866 361 zł61 m² 14 144,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 911 959 Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wiśniowa

Krzki,Wrocław

620 000 zł62 m² 10 012,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 61,92 m , położone na parterze bloku przy ul. Wiśniowej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Opiekun nieruchomości: tel. *** Oferta wyłącznie w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

690 000 zł71 m² 9 718,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjny trzypak inwestycyjny o łącznej powierzchni 71 m , zlokalizowany na 5. piętrze zadbanej kamienicy w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. księcia Poniatowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ruczajowa

Maślice,Wrocław

860 000 zł59 m² 14 695,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego, umeblowanego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w nowoczesnym, otoczonym zielenią, kameralnym budynku z windą. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł58 m² 11 187,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,1 m , położone na wyższym parterze w zadbanym budynku z 2000 roku przy ul. Juszczaka na Stabłowicach. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 160 000 zł73 m² 15 890,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupak inwestycyjny - 2 mieszkania W sercu kępy mieszczańskiej | wrocław инвестиционный дупак - 2 квартиры В престижной локации | вроцлав Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Gajowice,Wrocław

719 000 zł49 m² 14 673,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 49 m2 przy ul. Spiżowej zostało przygotowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach, ceniących standard pod klucz w sercu Wrocławia. > zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

598 953 zł53 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fryzjerska

Widawa,Wrocław

759 000 zł60 m² 12 587,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy, jasny apartament z ogrodem Widawa, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, starannie zaprojektowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Wrocław

3 750 zł47 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W centrum blisko rzeki doskonała lokalizacja spacerem do wrocławskiego rynku W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu dostęp do komunikacji.