dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

650 000 zł55 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m , położone na 3/3 piętrze w kameralnym budynku we Wrocławiu, krzyki. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Продам элитную новую 3-комнатную квартиру площадью 57,51 М , С мебелью И техникой расположенную В самом центре.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł110,53 m² 21 623,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1884

Z przyjemnością prezentuję stylowe mieszkanie, dwupokojowe z antresolą, położone przy jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic Wrocławia. To adres, który łączy miejski rytm.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,31 m² 12 109,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,31m2, położone przy ul. Wesołej we Wrocławiu, w bardzo bliskim sąsiedztwie Aquaparku, uniwersytetu Ekonomicznego, galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł66 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone we Wrocławiu na osiedlu Gaj, przy ul. Orłowicza 20. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 925 000 zł139,95 m² 13 754,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

924 340 zł70,66 m² 13 081,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Wiosenna promocja: tylko do 1 Czerwca cena obniżona o 1000 zł/m. Kamienica przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

756 268 zł59,55 m² 12 699,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które nie kończy się na ścianach? Odkryj przestrzeń, gdzie poranna kawa na świeżym powietrzu smakuje najlepiej. Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł60,15 m² 10 972,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | Park Tołpy | top lokalizacja Wrocław | Idealne pod wynajem lub rodzinę Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu tuż przy Parku Tołpy,.

Szczegóły ogłoszenia

948 900 zł62,67 m² 15 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż | 3-pokojowy apartament z balkonem i antresolą | ul. Balzaka 6t, wrocław Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 62,67 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł106 m² 121,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 3 pokojowy apartament o pow. 106m2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,60 m² 13 233,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Sołtysowicach - ul. Wojaczka. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na parterze. Funkcjonalny rozkład obejmujący: salon.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł62,30 m² 12 664,53 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dobrze skomunikowanej części miasta, łączącej wygodę codziennego życia z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 557 zł54,51 m² 13 090,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,51m "rudawska 5" - Nowoczesna inwestycja w spokojnej części miasta, zapewniająca szybki i wygodny wyjazd w kierunku obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł62,44 m² 15 679,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z dużym tarasem, położone w dzielnicy Jagodno przy ul. Drabika we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41,36 m² 13 999,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, ołtaszyn-Partynice Zapraszamy do zakupu komfortowego i przytulnego mieszkania o powierzchni 41,36 m , położonego na III piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 zł56 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 metrów kwadratowych, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w centrum miasta. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,12 m² 10 137,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny układ | Wielka Płyta | Cicha okolica | Blisko centrum ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 64,12 m2 składa się z: * 3 oddzielnych pokoi, (idealne pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 110 zł53,67 m² 16 305,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Lokalizacja: lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do wszystkiego, co ważne w mieście. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a chwile relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 zł60 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*eng below* Polecam Państwu nowy przestronny 3 pokojowy apartament. Wspaniała aranżacja i dbałość o każdy szczegół to zasługa profesjonalnego projektanta wnętrz. Styl oraz wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 871 220 zł71,97 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa lokalizacja. Nagrodzona inwestycja. Wysokiej klasy apartamenty. W tym miejscu świat zewnętrzny zwalnia. To przestrzeń, która pozwala odpocząć, cieszyć się chwilą i wrócić do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 500 zł89 m² 12 353,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanym budynku przy ul. Mierniczej. Nieruchomość stanowi pełną własność i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Apartament jest usytuowany na I piętrz budynku z windą. Osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,88 m² 8 509,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 663 zł62,44 m² 13 431,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł64 m² 46,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 733 zł37,82 m² 14 985 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z loggią i rzadko spotykane duże przeszklenia | Śródmieście Wrocławia Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr   Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 341 zł70,66 m² 12 996,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł67 m² 13 343,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w pełnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 18 we Wrocławiu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie (który był.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł65,33 m² 10 393,39 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł50 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jest słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m położone na najwyższym piętrze budynku z 2010r z nowoczesną windą. Najważniejsze atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł55,30 m² 59,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 740 zł63,98 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią pozwoli Ci cieszyć się zielenią i prywatnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 538 zł61,63 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, 3-pokojowe, mieszkanie z aż 3 balkonami, którymi można cieszyć się na co dzień idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i świetnej komunikacji z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Świetne mieszkanie pod inwestycje, bliskość do wielu uczelni. mieszkanie znajduje się na ulicy Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł55,19 m² 10 491,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie dostępne od zaraz, bez pośredników. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i komfortowe miejsce do życia dla rodziny. Część zdjęć przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł67,59 m² 13 611,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą przy al. Śliwowej na Maślicach Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie urządzone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 67,59 m (ok. 85 m po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52m2 Wrocław, księże Wielkie, ul. Siemianowicka Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,70 m² 13 897,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

150m od rynku ul. Biskupia potencjał mieszkanie lub kancelaria Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana przy ul. Biskupiej - jednej z najbardziej pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

886 761 zł77,88 m² 11 386,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 77,88 m | Wrocław Szczepin | Inwestycja Atrium Lokalizacja: wrocław, szczepin Etap: a Piętro: 1 Powierzchnia: 77,88 m Wysokość pomieszczeń: 2,55 m Liczba.