dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Rynek pierwotny

764 417 zł58,03 m² 13 172,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,03 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

  pl/ukr/eng Dostępne od zaraz! Do wynajęcia rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, ulokowane na I piętrze w bloku na Krzykach (ul. Hubska). Mieszkanie jest komfortowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł68 m² 10 147 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m , położone na 10 piętrze zadbanego budynku z ok. 2000 roku przy ul. Gubińskiej - Nowy Dwór. Układ, który daje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63 mkw z balkonem położone w dzielnicy Krzyki - Gaj przy ul. Orzechowej. Pokój dzienny ma pow. 20 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

3 278 340 zł121,42 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Unikalny apartament W przedwojennej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysokie sufity 3.2m | Duże przeszklenia | Dwustronny układ | Kamienica z charakterem | Balkon | Dębowe drzwi wejściowe |.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. To nieruchomość, która łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł99,10 m² 8 728,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie w kamienicy w sercu miasta! Powierzchnia małego szeregu! Szukasz miejsca do życia dla rodziny? Potrzebujesz bliskości centrum, świetnej komunikacji, szkół czy uczelni? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   *dostępny od teraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

314 908 zł83,60 m² 3 766,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Promocja!/tanio/3p/dolnobrzeska/wrocław/okazja/ok Leśnicy!superinwestycja! Okazja! Cena tylko przy gotówce! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł88,40 m² 11 312,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Idealna propozycja dla rodziny lub do dalszego wynajmu. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z całym Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,25 m² 62,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nad odrą _ul.NA GROBLI _3 POKOJE Polecam do najmu mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji " Miasto Marina " przy ul. Na Grobli. Mieszkanie o powierzchni 48,25 m w pełni wyposażone. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 153 490 zł61 m² 18 909,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowopowstały, kameralny apartamentowiec w prestiżowej lokalizacji na pełnych zieleni Karłowicach. W skład powierzchni mieszkaniowej apartamentu wchodzą: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na podwyższonym parterze w kameralnym, ogrodzonym osiedlu z 2006 roku. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 110 zł65,97 m² 15 918 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokale mieszkalne w nowym kameralnym apartamentowcu usytuowanym w niskiej zabudowie, położonym we Wrocławiu na osiedlu Pilczyce. Apartamentowiec składa się z 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł56 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Kuźnikach. Położone w bloku z wielkiej płyty. Budynek po remoncie. Odnowiona klatka schodowa. Blok w otoczeniu zieleni. Z placem zabaw dla dzieci przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł72,80 m² 17 829,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow 72,86 m , położone na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł63 m² 11 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Oferta wyłącznie w naszym biurze. W ofercie również mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem. Do sprzedaży nowiutkie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł111,41 m² 9 424,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż bardzo zadbane i utrzymane w doskonałym stanie mieszkanie o powierzchni użytkowej 111,41 m2 usytuowane na trzecim piętrze budynku. Lokal znajduje się w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł60 m² 41,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł103,82 m² 20 131 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: wiktoria Ornat tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki - Ołtaszyn. To ceniona lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł43 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43 m | balkon | piwnica | blisko centrum Wrocławia Na sprzedaż nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 998 zł53,10 m² 8 474,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

493 989 zł51,50 m² 9 592,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt :   , dostępny 24/7 (również W weekendy I święta ) załatwiamy rówież ( nieodpłatnie ) kredyty na najlepszych warunkach Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław, ul. Grabiszyńska | 3 pokoje | Rozkładowe | Od zaraz | max 5 osób Na wynajem słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe o pełnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Grabiszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł61 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście we Wrocławiu sprzedam. Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście przy ul. Więziennej we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowej części Wrocławia Borek, al. Akacjowa. Nieruchomość położona jest w reprezentacyjnej willi z 1900 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł81,90 m² 10 366,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gotowe do zamieszkania, podzielone na 2 strefy (dzienna, sypialniana), dwustronne, 2 łazienki Tylko u nas w biurze Przestronne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł87,20 m² 10 997,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| opis mieszkania Niezwykle przestronne oraz widne mieszkanie o metrażu 87,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,58 m² 12 723,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Nowe budownictwo 2024 3 pokoje balkon garaż komórka lokatorska Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,58 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł55 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 3-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Sprzedam nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , zlokalizowane w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł52,50 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Szukasz gotowego mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Ta oferta na Muchoborze Wielkim łączy odświeżone wnętrza, przemyślany układ wraz z zewnętrzną przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł52,46 m² 13 420 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,46 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Apartament 3 pokojowy o powierzchni ok.89 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na renomowanym osiedlu Olimpia Port! Wyłącznie w naszym biurze! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny