dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Maślice,Wrocław

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz 3 pokojowe mieszkanie na Maślicach Przyjazne dla zwierząt bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 55m2 mieszkania z 90m2 ogródkiem w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł65 m² 13 903,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3-pokojowe, funkcjonalnie i ładnie wykończone mieszkanie przy ul. Litomskiej Doskonała lokalizacja, spokojna okolica, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

829 000 zł82 m² 10 072,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne z potencjałem zwiększenia rentowności, położone przy ul. Pomorskiej - ścisłe centrum Śródmieścia, kilka minut pieszo od Rynku i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu - ogród. Ostatnie gotowe mieszkania W tej inwestycji Na sprzedaż jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Odolanowskiej na wrocławskim Zakrzowie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Idealne jako inwestycja pod wynajem. Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 63,72 m > Piętro: 4 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w pięknie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

814 000 zł62 m² 13 197,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

1 149 000 zł80 m² 14 321,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe 2 kawalerki / centrum miasta / gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 80,23 m , podzielone na dwie niezależne kawalerki - każda z osobnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, z dużym balkonem, tarnogaj, ul. Piękna Sprzedam przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie klasy Premium o powierzchni ok 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

668 886 zł51 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrocław, poświętne. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,06m Cena promocyjna: 13 100/m (całość 668 886,00 zł) Klient nie płaci prowizji ani pcc Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

569 999 zł60 m² 9 499,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Kamieńskiego, wrocław (poświętne) Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

939 000 zł91 m² 10 365,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe i ciche trzypokojowe mieszkanie na Kleczkowie we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzi: - salon ok 20 m2 - Sypialnia ok 17 m2 - Pokój ok 14 m2 - Kuchnia ok 15 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

755 000 zł56 m² 13 482,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Biskupinie o powierzchni 56 m2. W bliskiej okolicy Park Biskupiński oraz piękne tereny spacerowe nad Odrą. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

839 000 zł64 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Dwustronne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biskupin,Wrocław

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Biskupin jest jednym z nich. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Biskupinie jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sołtysowice,Wrocław

809 000 zł61 m² 13 195,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 61,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

795 122 zł62 m² 12 847,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Dlaczego warto współpracować ze mną? Bez prowizji dla kupujących: moje usługi są całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

757 000 zł54 m² 13 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z ogródkiem | Ołtaszyn | 2025 | gotowe | brak pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Orawskiej, na wrocławskim Ołtaszynie. 54,38 m ogródek z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego pokrywa sprzedający Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

673 035 zł59 m² 11 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł49 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone w samym Centrum - na Rynku (bliżej Centrum się już nie da). |szczegóły nieruchomości| Pokoje zostaną umeblowane; pow. mieszkania 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karłowice,Wrocław

690 000 zł67 m² 10 360,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W świecie pełnym betonu, klaksonów i wiecznego pośpiechu, znalezienie miejsca, które działa jak balsam na duszę, graniczy z cudem. Wyobraź sobie przestrzeń, która działa jak przycisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: *** wolne od 01.02.2026 *** Polecam do wynajęcia bardzo dobrze wykończony apartament. Trzy pokojowa nieruchomość znajduje się na piątej kondygnacji ośmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

5 100 zł71 m² 71,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Kawalerzystów, partynice, 3 pokoje, ogród, garaż Do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 70 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

718 900 zł49 m² 14 698,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz piękne wszystko nowe po kapitalnym remoncie 3 niezależne pokoje osobna kuchnia Z oknem wójcikwysoki standard, urządzone wg projektu, w pełni wyposażone i umeblowane tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 144,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe w segmencie szeregowym z ogródkiem, pomieszczeniem gospodarczym, garażem i miejscem postojowym - Wrocław, muchobór Wielki, ul. Gagarina To miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

5 600 zł63 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł56 m² 12 913,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | Aquapark | Balkon | po generalnym remoncie | top lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szparagowa

Klecina,Wrocław

3 150 zł68 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: whatsapp / telpl / ukr / rus) Apartament dostępny od zaraz Do wynajęcia słoneczne dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie. Osiedle małe, z terenem zamkniętym i parkingiem naziemnym. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

860 000 zł71 m² 12 112,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjny trzypak inwestycyjny o łącznej powierzchni 71 m , zlokalizowany na 5. piętrze zadbanej kamienicy w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

719 000 zł49 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

754 000 zł58 m² 12 955,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zielona okolica | po generalnym remoncie | wymieniona instalacja elektyczna I piony | balkon | 3 pokoje Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Nowy Dwór,Wrocław

730 000 zł59 m² 12 372,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na Sprzedaż Wyremontowane 3-pokojowe Mieszkanie we Wrocławiu! Lokalizacja: ul. Komorowska, osiedle Nowy Dwór, wrocław Powierzchnia: 58,35 m Cena: 730 000 - do negocjacji Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

650 000 zł71 m² 9 154 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, wrocław Kozanów (możliwość zamiany mieszkanie na mniejsze) Powierzchnia: 71 m Piętro: 6 (blok z windą) Forma własności: spółdzielczo-własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informację: do wynajęcia słoneczne 3pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na drugiej kondygnacji czteropiętrowego budynku. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł58 m² 61,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie polecam jasne, przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, w spokojnej okolicy w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

974 336 zł53 m² 18 356 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

699 673 zł59 m² 11 773,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.