dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Wrocław - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Są nieruchomości, które kupuje się sercem. Są też takie, które kupuje się rozsądkiem. To mieszkanie łączy jedno i drugie. Unikatowe 5-pokojowe mieszkanie | 100 m | 3 balkony | Plac Bema |.

Szczegóły ogłoszenia

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego pokrywa sprzedający Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 91-94 m , zlokalizowane w spokojnej części Wrocław przy ul. Komornickiej. Lokale gotowe do odbioru. Najważniejsze atuty: -ogród ponad 100.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł82,90 m² 10 735,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem, od właściciela sprzedam mieszkanie wrocław, ul. Bystrzycka 71 Sprzedam mieszkanie o powierzchni 82,9 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 125 000 zł128,10 m² 8 782,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł61,41 m² 20 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: emilian Janusz tel.   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: 5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

728 000 zł104 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Dom czy mieszkanie? Na wrocławskiej Klecinie nie musisz już wybierać. Oferujemy imponujące wielkością mieszkanie (104 m ) usytuowane na parterze przedwojennej willi, do którego przynależy aż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 800 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 925 000 zł139,95 m² 13 754,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł111,29 m² 13 478 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 112 m położone w jednej z najmocniejszych lokalizacji inwestycyjnych we Wrocławiu przy ul. Smoluchowskiego, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł114,82 m² 9 972,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność. Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po zakupie będzie pracować na Twój zysk? A może marzysz o przestrzennym, klimatycznym mieszkaniu w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł119,85 m² 10 805,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 5-pokojowe dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 119,85 m2 znajdujące się na Stabłowicach przy ul. Głównej. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem, pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 526 584 zł91,90 m² 16 611 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5-pokojowe mieszkanie, z widokiem na rzekę i dużym balkonem! Bez prowizji i podatku pcc W ofercie również inne powierzchnie mieszkań, również powyżej 107 m2! Na sprzedaż 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł151,85 m² 17 774,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł81,60 m² 7 659,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Słoneczne widoki z przestronnego mieszkania na ul.Grunwaldzkiej 90 (wejście przez klatkę 92) Przed prezentacją zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomosci:.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł118 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118 m , położone w budynku z 2007 roku z windą. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 367 993 zł153,10 m² 8 935,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł155,10 m² 35,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę premium: najem Dwupoziomowego apartamentu położonego w sercu Biskupina. Nieruchomość wyjątkowa w swojej strukturze, urządzona w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 861 120 zł151,91 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Limitowana edycja życia w skali, która dziś niemal się nie zdarza. Poznaj penthouse - 151,9 m precyzyjnie nakreślonej przestrzeni, wypełnionej naturalnym światłem. Prywatny park ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 461 zł88,90 m² 11 017,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- krzyki, wrocław Po odbiorze technicznym. Bestate.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł138,31 m² 9 037,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej Księże Wielkie, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w inwestycji, która łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł92 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ 5 pokoi na 7. piętrze/ Loggia 12 m2 Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 932 820 zł108 m² 17 896,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni około 108.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84 m² 12 976,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości proponuje - super oferta / atrakcyjna inwestycja! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe - rozkładowe, z balkonem i jacuzzi - w topowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 902 zł137,63 m² 14 531 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji W cenie mieszkania jest miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska o pow. 5,86 mkw. Na sprzedaż wyjątkowe, czterostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 820 zł107,70 m² 17 946 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Z widokiem na rzekę Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż 5-pokojowy apartament o powierzchni 107,7 m2 znajdujący się na 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 64,95 m Ołbin, ul. Damrota, wrocław Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 64,95 m , zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 785 zł97,89 m² 12 103,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 272 705 zł96,60 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji Pomożemy z kredytem Bezpłatnie doradzę, przedstawię cały rynek nieruchomości i pomogę w znalezieniu mieszkania lub domu optymalnego dla Państwa oszczędzając.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 671 zł107,87 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny. Najważniejsze atuty: 5 funkcjonalne pokojemieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 339 472 zł116,79 m² 20 031,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł56 m² 12 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny 5 pokoi | roi >10% | Wrocław, krzyki | Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56 m , podzielone na 5 niezależnych pokoi, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł87 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronne dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie , odrębna własność, z balkonem umeblowane i wyposażone Barbara Kwiatkowska   Licencja nr 28861 Serdecznie polecam bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł118,76 m² 7 157,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,76 m (powierzchnia użytkowa: 92,38 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 518 683 zł140,63 m² 17 910 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 140,63 m , znajdujący się na 10. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Nowa Pabianicka. Inwestycja: nowoczesne osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 332 000 zł138,24 m² 9 635,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 197 zł97,48 m² 12 178,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 875 zł91,33 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł165 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dom z ogrodem i tarasem | Zielona okolica | Wrocław- muchobór Wielki Powierzchnia: 165 m Lokalizacja: ul. Zagony, wrocław Termin oddania: IV kwartał 2025 Bez prowizji! Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 101 096 zł89,76 m² 12 267,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł112,87 m² 10 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie z widokiem na tereny zielone na pograniczu iwiny/jagodno 2 miejsca postojowe przy mieszkaniu - 1 oficjalne, 1 dodatkowe 2 poziomy - na każdym jest łazienka Oddzielna kuchnia aż.