dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nadodrze,Wrocław

629 000 zł47 m² 13 451,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj 15 minut tramwajem od Wrocławskiego Rynku Gotowe Mieszkanie na Nadodrzu! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Psie Pole,Wrocław

760 000 zł91 m² 8 342,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Powierzchnia: 91,1 m | Prywatne miejsce postojowe | Bez Czynszowe Marzysz o nowoczesnym i przestronnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 259 000 zł66 m² 19 212,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w budynku hb1820 - centrum Wrocławia Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku hb1820, położonym w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

431 817 zł26 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | ostatnie w tej cenie | 2km od Rynku | Okna od południa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

415 000 zł25 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealny zakup inwestycyjny! Odlicz Vat z ceny brutto- to nawet 90 000zł - szczegóły na spotkaniu Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego/ nowy Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

499 000 zł26 m² 18 851,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

26,47m2 / kawalerka / top lokalizacja przy parku Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 26,47m2. Lokal usytuowany na 1 piętrze w prestiżowej inwestycji Partynicka Park z 20223 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

627 660 zł29 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w prestiżowej lokalizacji Wrocławia z bezpośrednią bliskością promenad nad Odrą, bulwarów spacerowych i Ostrowa Tumskiego. W okolicy pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny loft blisko ostrowa tumskiego i rynku mieszkanie funkcjonalne I estetyczne W każdym szczególe W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł32 m² 23 291,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,19 m na pierwszym piętrze w 15-piętrowym budynku z 2018 roku, idealna dla singla lub na wynajem. Atuty mieszkania: lokalizacja: wrocław, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 149 999 zł45 m² 25 709,80 zł/m²

 

Piętro:11/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament o pow. 44,73 m2 na 20stym piętrze z panoramicznym widokiem przy ul. gen. Władysława Sikorskiego. Apartament znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, przy samym nabrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Podwórcowa

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane mieszkanie zlokalizowane w centrum przy ulicy Podwórcowej Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 100 000 zł45 m² 24 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękny 2-pokojowy apartament w samym centrum Wrocławia - Idealna inwestycja! Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 45,30 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 478 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

PL | en | ua | ru 2 pokoje | 38,7 m2 | nowoczesne | monitorowane osiedle | 599 000 zł + 30 000 zł miejsce parkingowe for english please swipe down or call us to discuss the details. Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Wojszyce,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

35m2 | Wojszyce | 550 000 pln | Idealny stan Komfortowe, w pełni wyposażone studio o powierzchni 35 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy na osiedlu zamkniętym w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

625 000 zł43 m² 14 534,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość zlokalizowana jest w prestiżowej inwestycji Promenady Wrocławskie, przy terenach spacerowych, rekreacyjnych nad Odrą, na pierwszym piętrze w 5-piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żmichowskiej

Biskupin,Wrocław

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biskupin - do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30mkw, położone w okolicy ul. Żmichowskiej. Położone na 1 piętrze w 3 piętrowym nowszym budynku z 2009 roku z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mostowa

Śródmieście,Wrocław

1 999 000 zł68 m² 29 397,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży luksusowy klimatyzowany apartament Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Apartament trzy pokojowy znajduje się w centrum Wrocławia w nowo wybudowanym apartamentowcu. Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 099 000 zł56 m² 19 496 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel: polecam nowoczesny apartament o pow. 56,37 m2, zlokalizowany w inwestycji Nowa Papiernia. Apartament, składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni 1, - sypialni 2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 065 000 zł78 m² 13 653,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki, osiedle skarbowcow, apartament 2 pokojowy, II poziomy, 2 miejsca parkingowe, komórka lokatorska Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu dwupoziomowego 78 m2 + 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

750 000 zł32 m² 23 299,20 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesny apartament typu studio o powierzchni 32.19m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym apartamentowcu z windą z 2018 roku na ekskluzywnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł38 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 english below Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 38 mkw w budynku Odra House.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

710 000 zł25 m² 28 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Doradca klienta: tel. Apartament znajdujący się w budynku ovo to oaza luksusu i komfortu, oferująca nie tylko wyjątkowe wnętrze, ale także dostęp do wielu udogodnień. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 100 000 zł51 m² 21 409,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

51,38m2 / 2 pokoje + balkon + m. w garażu/walońska Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,38m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, w 9 piętrowym apartamentowcu z 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu "słoneczny Zakątek". Idealne dla osób szukających komfortowego mieszkania, lub pod inwestycję na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kurlandzka

Psie Pole,Wrocław

588 000 zł40 m² 14 605,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe , nowoczesne mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania, położone w spokojnej dzielnicy Psie Pole. Opis mieszkania: powierzchnia mieszkania: 39,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 990 zł47 m² 16 382,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Hit | Centrum | Apartamentowiec Odnowa!.| Poleca na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 57m2 (2 pokoje) + taras/ ogródek 27m2 Atrakcyjna lokalizacja blisko dworca kolejowego. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

899 000 zł64 m² 13 972,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta cenowa obowiązuje do końca lutego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w dzielnicy Jagodno przy ul. Drabika we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 995 000 zł100 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Komfortowy Apartament 100 m we Wrocławiu, ul. Haukego-Bosaka Z przyjemnością prezentujemy Państwu to niesamowite mieszkanie, które czeka na nowych mieszkańców, gotowe spełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiwulskiego

Dąbie,Wrocław

2 425 000 zł143 m² 16 958 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Luksusowy, nowoczesny apartament Ostatnie piętro! "w 2008r. inwestycja "apartamenty Dąbie" została oznaczona nagrodą za Najlepszy Projekt Mieszkaniowy." Kompleks tylko 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 700 000 zł77 m² 22 089,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż jasne, w pełni wyposażone, luksusowe, świetnie skomunikowane mieszkanie, położone na drugim piętrze nowego bloku, w dzielnicy Nadodrze przy ulicy Mieszczańskiej, niedaleko Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 300 zł28 m² 116,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowe mieszkanie o powierzchni 28,27 m2 na Kępie Mieszczańskiej. W skład mieszkania wchodzi: * salon z aneksem kuchennym * sypialnia * łazienka * przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

3 200 zł37 m² 86,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Racławickiej (krzyki) na nowoczesnym osiedlu Planty Racławickie. -Lokal dwupokojowy o powierzchni 37,2 m2, usytuowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Popowice,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca nowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Długiej. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w pobliżu przystanków mpk zarówno przy ulicy Długiej, co sprawia, że jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

238 700 zł28 m² 8 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament w nowym budownictwie. Oferta skierowana jest do osób, które poszukują gotowca pod inwestycję lub lokalu pod działalność gospodarczą , Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

317 000 zł26 m² 12 076,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne na 23% vat na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Atuty inwestycji: 23% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

489 900 zł32 m² 15 073,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przepiękna Kawalerka Lokum Da Vinci o pow. 32,49 m2 z balkonem Nieruchomość znajduje się przy ul. Bulw. Dedala na osiedlu Gądów Mały ( Dzielnica - Fabryczna ) we Wrocławiu Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Partynice,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie dla naszych gości. Mieszkanie z ogródkiem i naziemnym miejscem postojowym. Mieszkanie do wynajmu od 01.03.2025 r. Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Polecamy do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Browarach Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej - Ołbin. Zamieszkaj w modnej i klimatycznej dzielnicy browary wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

548 000 zł34 m² 15 981 zł/m²