dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 219 000 zł92 m² 13 221,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z 2015 r. Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

509 999 zł32 m² 15 745,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Karłowice-Długosza |2pok|komórka|parking| balkon!. Polecam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu z 2014 roku, przy ul. Długosza. Osiedle jak na dzisiejsze standardy dość kameralne. 4 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 120 000 zł70 m² 30 329 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację nowoczesnego Apartamentu w sky tower z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 200 000 zł71 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta: tel. Apartament 3 pokojowy przy Księcia Witolda Otoczenie nieruchomości: - 10 minut pieszo od Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego - komunikacja: przystanki autobusowe (linie: 103, 122,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0zł prowizji + 0zł pcc dostępne są również miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie! zapraszam na spotkanie! możliwość makiety 3D, gdzie możesz zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Boczna

Huby,Wrocław

812 000 zł52 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na bliższych Krzykach w nowym budownictwie - okolice ul. Bocznej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi kuchni otwartej i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Fabryczna,Wrocław

558 000 zł41 m² 13 501,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dawno, dawno temu, w nowoczesnej dzielnicy Wrocławia, powstał apartament, który mógłby być tłem dla niejednej magicznej opowieści. To tutaj, w zacisznym zakątku miasta, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

810 000 zł58 m² 13 879,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego 2 pokojowego mieszkania przy ul. Hubskiej 60. Położonego na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w rewelacyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Stare Miasto,Wrocław

981 000 zł63 m² 15 495 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne mieszkanie do wykończenia, z południowo-zachodnią ekspozycją na nowym osiedlu w samym centrum miasta! Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 200 zł20 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna, w pełni wyposażona, świetnie skomunikowana kawalerka przy ulicy Legnickiej 33. Budynek I osiedle: ulica Legnicka 33 (rok budowy budynku: 2020). Piętro 7 z 10, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

981 000 zł63 m² 15 495 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63,31 m | Wrocław, okolice ul. Prądzyńskiego Lokalizacja: ścisłe centrum Wrocławia Powierzchnia: 63,31 m | Piętro: 4 (winda do poziomu garażu) Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

10 000 zł70 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia W sky tower wyjątkowa oferta dla wymagających! Żyj na szczycie w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Polsce! Oferujemy 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 000 000 zł70 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa okazja! prestiżowy, luksusowy apartament na sprzedaż W sky tower wrocław Marzysz o życiu na najwyższym poziomie? Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 70 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 099 990 zł67 m² 16 417,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 67 m, 4-pokojowe w ostatnim etapie osiedla Olimpia Port. Mieszkanie składa się z: -Pokoju nr 1 -przestronnego salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon (pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dembowskiego

Śródmieście,Wrocław

610 000 zł52 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie do własnej aranżacji Lokalizacja: wrocław, biskupin, okolice ul. Edwarda Dembowskiego Powierzchnia: 52,11 m 1 Piętro w 3-piętrowym bloku Balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

445 000 zł23 m² 19 107 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: kawalerka w świetnej lokalizacji - inwestycja pod wynajem. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji w pobliżu Starego Miasta. Dookoła nowa infrastruktura - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

565 000 zł48 m² 11 722 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem do własnej aranżacji w niedalekiej odległości od centrum i parku. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

859 000 zł45 m² 19 088,90 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, rozkładowego i Luksusowego Apartamentu 2-pokojowego o powierzchni: 45 m2 położonego przy ul. Sikorskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy ( tylko u nas ) Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiwulskiego

Biskupin,Wrocław

3 000 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny apartament w najnowszym budynku osiedla Rezydencji Dąbie silver przy ul.Wiwulskiego! MIESZKANIE: - Aneks kuchenny z salonem i balkonem - Sypialnia z garderobą - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 000 zł43 m² 69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. Piękne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4m2 z dwoma balkonami. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 900 zł37 m² 79,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 2-pok. | pierwszy najem | Balkon | Garaż | Klimatyzacja Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

1 599 000 zł96 m² 16 656,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokoje 96 m2 z tarasem 15m2 i bajecznym widokiem na Rynek - Pasaż "oławska Prestige", wrocław Rynek. Poziom pierwszy: przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 900 zł40 m² 72,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 2-pok. | pierwszy najem | Balkon | Garaż | Klimatyzacja Mieszkanie dostępne od zaraz. Układ i wyposażenie: salon z aneksem kuchennym: komfortowa kanapa, tv, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

3 300 zł34 m² 97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty tel. Nr licencji pfrn 30960 *pierwszy najem* for english scroll down Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

759 000 zł36 m² 20 851,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie premium w centrum Wrocławia. Bez pcc, siłownia i taras dla mieszkańców. Przedstawiam na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 195 000 zł51 m² 23 463,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje w apartamentowcu Angel River. Super inwestycja również pod wynajem. Mieszkanie 26,70 m2: w pełni wyposażone i umeblowane ( meble, telewizor) Kuchnia otwarta ( zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym na zamkniętym osiedlu przy ul. Rymarskiej we Wrocławiu - najem możliwy od dzisiaj :), mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł37 m² 13 534 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupił pan Jan mieszkanie w bloku, zachwycił się nim już na oku. Drzwi otworzył, spojrzał wkoło No to będzie żyć się wesoło! Podłogi lśniące, panele, płytki, w kuchni już czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

715 998 zł29 m² 25 034,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Styl I komfort - kawalerka O wysokim standardzie Przedmieście Oławskie | Nowoczesny Apartamentowiec | 28,64 m | Balkon ***** rozkład pomieszczeń : Na powierzchnię 28,64 m składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

3 300 zł30 m² 110 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

3 300 zł32 m² 103 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiwulskiego

Dąbie,Wrocław

2 158 000 zł108 m² 19 893,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rewelacyjny, nowy, 4 pokojowy apartament przy ul. Wiwulskiego Biskupin - Dąbie! mieszkanie Nowo wykończone wnętrze dwupoziomowego apartamentu na osiedlu Rezydencja Dąbie Silver to rarytas na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowogródzka

Zgorzelisko,Wrocław

545 825 zł37 m² 14 692,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,15 m . Lokal znajduje się na parterze w 2 piętrowym bloku z 2023 roku. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub inwestycję. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

2 150 zł31 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażona kawalerka z balkonem w nowym budynku. Przedstawiam Państwu ofertę komfortowej kawalerki o powierchni 31 m2 w dzielnicy Nowy Dwór przy ul. Rogowskiej 129a z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 41 m2 | od zaraz | 2700 zł + 500 zł ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do wynajmu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 079 000 zł84 m² 12 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij