dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wrocław-Jagodno. 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 49,42 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze w 4. piętrowym budynku apartamentowym z 2017r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

636 931 zł37 m² 17 140 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. ***(I speak english scroll down)*** To mieszkanie tylko urośnie na wartości. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie: w jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 065 000 zł78 m² 13 653,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki, osiedle skarbowcow, apartament 2 pokojowy, II poziomy, 2 miejsca parkingowe, komórka lokatorska Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu dwupoziomowego 78 m2 + 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 387 550 zł91 m² 15 198 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. To mieszkanie tylko urośnie na wartości. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie: w jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 290 zł25 m² 89,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT W pełni wyposażona i umeblowana, urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

535 738 zł30 m² 17 917,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

*****inwestycja w centrum Wrocławia***** Piękny apartament z balkonem, 1 pokojowe. W centrum miasta, idealne pod wynajem. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 280 000 zł47 m² 27 503,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***for English Please Scroll Down*** lux premium klimatyzacja dostęp do spa I siłowni taras Z wielką przyjemnością ogłaszamy sprzedaż 2 pokojowego apartamentu z 30 metrowym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

846 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

sprzedane Doradca klienta: tel. 3 pokoje z dwoma balkonami w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 56,40 m2 położone jest na 3. piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stabłowice,Wrocław

755 000 zł60 m² 12 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice | 3 pok | balkon | Garaż | Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, na wysokim parterze. Przestronne, urządzone spójnie i tak aby w każdej chwili można było łatwo zmodyfikować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 450 000 zł50 m² 28 713 zł/m²

 

Piętro:28/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

********rezerwacja******** Apartament typu studio na 28. piętrze w Sky Tower Zapraszam na prezentację Nr licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Na wynajem 3 pokojowy apartament (84 m2) zlokalizowany na VIII piętrze budynku Angel Wings, ul. Walońska, z panoramicznym widokiem na miasto oraz na rzekę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 84.91 m2 z ogródkiem w nowoczesnym budynku na wrocławskim Ołtaszynie. Gdzie znajduje się mieszkanie? Mieszkanie zlokalizowane na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł56 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Apartament w samym sercu Wrocławia - na wrocławskim Rynku w Justin Center, naprzeciwko Galerii Dominikańskiej, 400 m od Ostrowa Tumskiego, 4 min od Dworca Głównego pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł36 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ми розмовляємо також українською мовою, тому звертайтеся і ми допоможемо знайти житло за вашими потребами! Feel free.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 959 249 zł108 m² 18 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 244 378 zł68 m² 18 432,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 450 000 zł74 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż: piękne mieszkanie w stylu glamour w centrum Wrocławia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu położonego w samym sercu Wrocławia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 245 434 zł57 m² 21 938,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończony Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł49 m² 58,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkania do wynajęcia, usytuowanego w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Wrocław, okolice ul. Nabycińska Metraż: 49 m2 4/7 piętro / winda miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł25 m² 27 920 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ovo Apartamenty Do sprzedaży 6 jednopokojowych mieszkań z obsługą portierską zlokalizowanych w centrum Wrocławia w prestiżowym kompleksie apartamentowo hotelowym ovo. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 289 568 zł57 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

710 000 zł34 m² 20 639,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Klimatyzowany apartament o powierzchni 34,40m2 zaledwie kilka kroków od wrocławskiego Rynku. Pełna własność. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Wrocławia, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

832 650 zł46 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 647,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe Mieszkanie z Ogródkiem na Sprzedaż - 43,89 m Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,89 m z ogrodem 43 m , idealnym do relaksu. Mieszkanie wykończone wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

898 620 zł71 m² 12 635,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*****atrakcyjna oferta***** Piękne mieszkanie z dwoma loggiami, 3 pokoje, dwustronne. Wszystko co istotne znajduje się w zasięgu 15 min Możliwość wykończenia pod klucz Pierwszy we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Cicha kawalerka (lokal użytkowy z funkcją mieszkalną)na 5 piętrze, 26,8 m2, w stylu boho z klimatyzacją, szerokim, komfortowym łóżkiem, nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 620 900 zł72 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

233 000 zł18 m² 12 635,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż gotowy i wyposażony apartament inwestycyjny przy ul. Bierutowskiej - na terenie Wrocławskiego Parku Biznesu Bierutowska Park. Zawarta umowa najmu z najemcą atuty inwestycji: 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

849 000 zł60 m² 14 212 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,74 m2, które wykończone zostało w sposób ergonomiczny i estetyczny a użyte materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Psie Pole,Wrocław

719 000 zł91 m² 7 892,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Powierzchnia: 91,1 m | Prywatne miejsce postojowe | Bez Czynszowe Marzysz o nowoczesnym i przestronnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

659 900 zł52 m² 12 764 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej - Wrocław, psie Pole, ul. Strachocińska 88 Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

2 780 zł39 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Mieszczańskiej, w pzestiżowym osiedlu na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

291 500 zł20 m² 14 849,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż gotowe, oddane do użytku apartamenty inwestycyjne przy ul. Zwycięskiej, na Ołtaszynie. Zawarta umowa najmu z operatorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

627 660 zł29 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w prestiżowej lokalizacji Wrocławia z bezpośrednią bliskością promenad nad Odrą, bulwarów spacerowych i Ostrowa Tumskiego. W okolicy pięknie.