dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Jasne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 38,92 m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji Angel River. Położone jest na wysokim piętrze co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

647 250 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel.: Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 43,15 m2 znajdujące się na 7. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie - 50 m , ul. Długa, wrocław (dzielnica Kępa Mieszczańska) Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

716 000 zł29 m² 25 008,70 zł/m²

 

Piętro:9/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament Z balkonem położony na przedmieściu oławskim - ścisłe centrum. Mieszkanie obecnie służy celom inwestycyjnym i jest wykorzystywane w najmie krótkoterminowym. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 51m2 na wrocławskim Szczepinie w apartamentowcu z 2002r. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

698 139 zł40 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 39,78 mk: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzierżoniowska

Gaj,Wrocław

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow.48m2 ogródkiem na Gaju. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 z wyjściem na ogródek *pokój2 *kuchnia z wyjściem na ogródek *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: krzyki, metraż: 65 m2, piętro: 0/5, pełna własność. Rozkład: salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - pokój, - łazienka nr 1, - łazienka nr 2, - przedpokój. Największe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy kawalerkę o powierzchni 22 metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ul. Madalińskiego. Zaproś kolegę, by wynajął kawalerkę obok! Mieszkanie dostępne od zaraz! Uniwersytet Wrocławski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 012 498 zł53 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Z tarasem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| pierwszy najem | wysoki standard | wielki taras na dachu | cisza I spokój | blisko centrum | We steak English, english describe below: jeśli od życia wymagasz czegoś więcej, ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

609 000 zł32 m² 19 031,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Psie Pole,Wrocław

329 900 zł28 m² 11 884 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesna kawalerka Idealna pod inwestycje lub dla singla czy pary Skład mieszkania: -Salon z aneksem kuchennym: przestronne wnętrze, które można zaaranżować według własnych potrzeb. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gym coworking space chill-out room river przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

4 900 000 zł100 m² 48 756 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jedynego takiego apartamentu we Wrocławiu. Prezentowana nieruchomość jest całkowicie nowa i nie była nigdy zamieszkana. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

609 000 zł33 m² 18 454,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

914 620 zł39 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje w apartamentowcu Angel River. Super inwestycja również pod wynajem. Mieszkanie 38,92 m2: w pełni wyposażone i umeblowane ( meble, telewizor) Kuchnia otwarta ( zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł34 m² 20 331,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Loftowy apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku idealny pod najem krótkoterminowy unikatowa inwestycja W skali miasta Apartament typu studio położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

589 000 zł39 m² 15 243 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** Ta oraz inne nieruchomości czekają na Ciebie w biurze sdp Nieruchomości. Kawalerka w inwestycji przy rzece na Starym Mieście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja przy rzece 10 minut spacerem do rynku sąsiedzctwo restauracji, terenów zielonych I rekreacyjnych Apartament w samym sercu miasta z widokiem na panoramę Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

699 000 zł28 m² 24 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowa Inwestycja 5 min od Centrum Ми говоримо Українською / we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

2 697 000 zł420 m² 6 421,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

6660zł/m2 Wrocław ul. Przyjażni! W ofercie sprzedaży niepowtarzalna nieruchomość dwupoziomowy apartament o powierzchni 420m2 z tarasem 40m2, 4 balkony oraz 3 komórki lokatorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do stołu, gdzie stawką jest nie tylko mieszkanie, ale prawdziwa karta przetargowa w grze o życie! Oto dwupokojowa arena o powierzchni 38,92 m , usytuowana na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

730 000 zł53 m² 13 899,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz gotowego mieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,52 m , położonego na drugim piętrze w budynku z 2014 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 354 700 zł87 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 4 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 87,4 mk: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 384 000 zł98 m² 14 058 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon otoczenie nieruchomości Prestiżowa lokalizacja z dobrym dostępem do innych części miasta oraz całym pakietem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/lux/toplokalizacja/2pok./Premium/balkon/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

889 000 zł68 m² 13 073,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopycińskiego

Krzyki,Wrocław

594 000 zł38 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie do wprowadzenia Mieszkanie 2-Pokojowe Salon z Aneksem Kuchenny / 2022r Powierzchnia użytkowa: 38,40 m W skład mieszkania wchodzi; salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 099 000 zł93 m² 11 755,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament na Ołtaszynie-Partynice z miejscem postojowym w garażu podziemnym Apartament składa się z : -salonu o powierzchni 25 m2 o wysokości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Muchobór Wielki,Wrocław

889 999 zł54 m² 18 425,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: ul. Tarnopolska, muchobór Ilość pokoi: 2 Metraż: 54 m2 Piętro: parter Wystawa okien północ/zachód Cena - 889 000,00 zł Miejsce postojowe w hali garażowej + komórka lokatorska - 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka na Wrocławskim Wojnowie. Zwierzęta nie są akceptowane. W skład mieszkania wchodzi: *duży przestronny pokój z wydzieloną kuchnią. *Łazienka z wc. *Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mielczarskiego

Biskupin,Wrocław

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na wrocławskim Biskupinie. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *kuchnia *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon x2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

894 505 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Awangarda życie w centrum miasta. Oferta przedsprzedażowa! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 57,71 mk:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dobroszycka

Psie Pole,Wrocław

346 641 zł33 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka z antresolą Idealna przestrzeń do aranżacji według własnych potrzeb Lokal Hotelowy Idealne miejsce pod inwestycję takie jak najem krótko terminowy oraz długo terminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

472 056 zł25 m² 18 739,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka ustytuowana na parterze 25,19 mkw w centrum Wrocławia, przy ul. Czystej. Topowa lokalizacja! Inwestycja tuż przy galerii Renoma. Oddanie - lipiec 2024 ogródek system smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

999 500 zł50 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Pewna inwestycja w centrum miasta / Можлива продаж за готівку we also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Na sprzedaż luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019