dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

746 825 zł73 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż kapitalne 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

3 600 zł61 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty Tel. *English version below* Serdecznie polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z dużymi sypialniami na nowym osiedlu na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Krzyk,Wrocław

534 900 zł33 m² 16 418,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 32,58m3. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2016r nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 900 zł56 m² 51,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na ulicy Władysława Jagiełły z miejscem w garażu podziemnym! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Do wynajęcia nowy apartament na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Swojczyce,Wrocław

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 67 m w Olimpia Port, to jedno z najbardziej atrakcyjnych mieszkań na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie w stanie do wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

1 250 250 zł74 m² 16 895,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 74m2, położoną nad północną częścią Odry Mieszkanie posiada zachwycający, 40m2 taras, który otacza całą nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

685 000 zł44 m² 15 635,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Tarnogaju (43,81 m2). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w bloku oddanym w 2018 roku i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

999 000 zł61 m² 16 401,20 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 60,91 m2 na południu Wrocławia w prestiżowej inwestycji Apratamenty innova! Atuty mieszkania: - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Borek,Wrocław

3 350 zł55 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel: for english please scroll down *dostępne od zaraz* Polecam serdecznie do wynajmu apartament 2-pokojowy o powierzchni 55m2. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

1 268 650 zł100 m² 12 686,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu dwupoziomowego z czterema pokojami oraz aż dwiema łazienkami usytuowanego na malowniczych Karłowicach we Wrocławiu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

643 900 zł27 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: przedstawiam prestiżową inwestycję w centrum Wrocławia! Połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami, idealne dla osób ceniących sobie życie w centrum miasta, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł34 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana na Przedmieściu Oławskim świetnie nada się pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

685 000 zł44 m² 15 568,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,81 m2 na 2 piętrze 4-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę Apartamentu Hydral o powierzchni 25,55m2. W postindustrialnym budynku apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zachować loftowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

849 000 zł64 m² 13 183,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3 pokojowe 64,4m2, wrocław Mieszkanie składa się z: -Salon: z balkonem, wyposażony w narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel -sypialnia: z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 (for English scroll down) * mieszkanie dostępne od zaraz, klucze W biurze * Polecam 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Ołbin,Wrocław

988 190 zł74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! gotowe - budowa zakończona! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Nowoczesne apartamenty, funkcjonalny układ i wysoki standard. Ośmiokondygnacyjny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

1 188 000 zł57 m² 20 986 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone apartament koło placu Grunwaldzkiego w budynku Angle City. Opiekun Oferty: tel. Komfortowy dwupokojowy apartament w prestiżowej inwestycji na ul. Walońskiej Wykończone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł41 m² 122,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ten jasny i przestronny loft jest imponującym przykładem luksusowej architektury post-industrialnej w pięknym, neogotyckim budynku najstarszego szpitala we Wrocławiu. Otwarty układ, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

643 900 zł27 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w nowej, prestiżowej inwestycji w centrum miasta! Do dyspozycji mieszkańców będą takie udogodnienia jak: -strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł42 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m, usytuowane w prestiżowym kompleksie Browary Wrocławskie. To miejsce łączy w sobie nowoczesność, komfort i piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł56 m² 11 585 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: huby, ul. Jesionowa Metraż: 44 m2, piętro: 13 Dostępne: od zaraz Polecam na wynajem mieszkanie świeżo po remoncie na wrocławskich Hubach. Mieszkanie o metrażu 44 m2 mieści się na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

997 000 zł36 m² 27 888,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w loftowym stylu przy Wrocławskim rynku? Mamy rozwiązanie idealne dla ciebie: ul. Księcia Witolda (5 min do rynku) może być Twoim nowym adresem! Apartament jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

815 000 zł40 m² 20 390 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: responsible agent speaks English. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Oferta ze spacerem wirtualnym - na końcu oferty. Okres wynajmu: preferowany okres wynajmu to 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

619 000 zł50 m² 12 299 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wambierzycka

Gaj,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku na Gaju przy ul.Wambierzyckiej! Miejsce postojowe w garażu podziemnym 200 zł/mc dodatkowo Słoneczne mieszkanie umeblowane i wyposażone: - 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

874 990 zł50 m² 17 367,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Centrum-Braniborska | 3pok | Apartamentowiec!. Polecam na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę Apartamentu Hydral o powierzchni 29,9m2. W postindustrialnym budynku apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zachować loftowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

549 731 zł43 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

495 000 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 50m2 w Ryneczku Psiego Pola. W skład mieszkania wchodzi: *dwa pokoje *kuchnia *łazienka *przedpokój W mieszkaniu można przerobić układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

610 000 zł41 m² 15 020,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentację w pełni wyposażonego, luksusowego apartamentu W promenadach wrocławskich wraz z możliwością zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Mieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

417 000 zł32 m² 13 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

. 50m do Parku 32mkw na sprzedaż w nowoczesnym Apartamentowcu z windą z 2023 roku. Mieszkanie znajduje się blisko Parku Brochowskiego (50m) w otoczeniu niskiej zabudowy nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** We speak English *** Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze o powierzchni 60m2 w budynku Odra Tower w centrum Wrocławia (10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

2 650 zł52 m² 51,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.08.2024r. 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji Wrocławia, ul. Babiego Lata Najważniejsze informacje: - 3 pokoje - aneks kuchenny - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

1 200 000 zł79 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

WE speak english - english describe below. Apartamentowiec | duzy 36,6M taras | ogród na dachu | bezpośrednio przy rzece odrze | 2 łazienki | garderoba Z przyjemnością ogłaszam sprzedaż pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 050 000 zł44 m² 24 137,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w samym sercu miasta, 5 min do Rynku. Bulwar Staromiejski. Lokal z widokiem na Odrę i trakt spacerowy. Powierzchnia to 43,5m2 Pokój dzienny 19m2, sypialnia 11m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Zakrzów,Wrocław

2 950 zł47 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: (english version below) *mieszkanie dostępne od zaraz* Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w pełni wyposażone z osobną kuchnią przy ul. Rycerskiej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij