dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 496 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 496 ogłoszeń

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo i funkcjonalne wyposażone mieszkanie z balkonem, garderobą oraz pralnią widok na rzekę w Centrum Wrocławia! Apartament usytuowany jest od strony rzeki, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 129 zł38,31 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m , położone na 1. piętrze nowej inwestycji - w sercu zielonego i świetnie skomunikowanego Grabiszyna. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 999 zł46,65 m² 16 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49,91 m² 17 030,66 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,91 m , położone na nowoczesnym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej 121 we Wrocław. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

806 542 zł66,11 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

745 800 zł41 m² 18 190,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł54 m² 14 056 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

ul. Arbuzowa, wrocław - stabłowice Nowoczesne, w wysokim standardzie, bardzo gustownie urządzone trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z tarasem w budynku z 2016 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł30,61 m² 22 835,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122 m² 16 385,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament w sercu Ołtaszyna o powierzchni mieszkalnej 122m2 + zamknięty garaż 37m2 w zamkniętej inwestycji Apartamenty Szafera. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł45 m² 15 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie 45 m z dużym ogródkiem (67 m ) Wrocław, klecina Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane pod okiem projektanta wnętrz mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz!. Polecam wygodne mieszkanie dla singla lub pary osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ulicy Gazowej. Mieszkanie ma powierzchnie około 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł48 m² 12 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, 17 metrowym tarasem i komórką lokatorską, położone na parterze dwupiętrowego bloku, na kameralnym osiedlu, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł90 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł80,80 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Legnicka koło Magnolii. Mieszkanie pierwotnie 3 pokojowe aktualnie przedzielone na 2 szt. jedno to kawalerka z aneksem kuchennym , łazienką i osobne wejście plus hol. Drugie to dwa pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 481 zł42,50 m² 15 705,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczepin | 2 pokoje z garderobą | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 989 zł48 m² 12 645,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł61,41 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pok | Nieumeblowane | al. J. Hallera Numer oferty w biurze: 7349/4186/omw budynek I osiedle - al. gen. Józefa Hallera | Ogrody Grabiszyńskie (2023) - Nowoczesne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,32 m² 14 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowa, funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem, położona na spokojnym i zielonym osiedlu Stabłowice - ul. Oliwkowa we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 632 zł48,87 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,87.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł65 m² 167,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł52,50 m² 25 523,81 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na 10 piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł53 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | 53 m | Partynice | gotowe do wprowadzenia I blisko parkow Na sprzedaż rozkładowe, przestronne i wyjątkowo zadbane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,76 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w nowo powstałej inwestycji Nowe Miasto Różanka przy ul. Młynarskiej. Lokalizacja: nowe Miasto Różanka to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,30 m² 20 949,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,3 m2 w samym centrum Wrocławia w Apartamentowcu na Przedmieściu Oławskim. Lokal mieszkalny jest w pełni rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn: odświeżone mieszkanie 54m z balkonem, garderobą i miejscem postojowym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Odświeżone mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,64 m² 21 671,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty Szymon Mazur   .

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ulicy Wyszyńskiego, w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł46 m² 19 457 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusuwy Apartament nad Rzeką | Centrum Wrocławia Nieograniczony dostęp do siłowni i spa | 15 minut spacerem do Rynku | Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiż, komfort oraz centralną.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł43,36 m² 18 865,31 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowy apartament, 43 m w Centrum Wrocławia (odra Tower) Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowym wieżowcu Odra Tower, idealny dla osób poszukujących luksusowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł118,50 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:1/7