dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 498 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 498 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grobla Kozanowska

Szczepin,Wrocław

1 785 166 zł139 m² 12 841,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wrocław, stare Miasto, szczepin, grobla Kozanowska, apartament z przestronnym salonem 47m2 i tarasem 38m2. Gotowy jeszcze w tym roku! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Księże Wielkie

Księże Wielkie,Wrocław

3 050 zł48 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English, мы говорим по-русски. Opis: do wynajęcia nowe mieszkanie w podwrocławskich Radwanicach (przy dzielnicy Księże Wielkie) o powierzchni 47 m2 , 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

1 169 000 zł90 m² 12 988,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

WE speak english Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis mieszkania Wygodne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

590 000 zł55 m² 10 772,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54.77m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jagodno

Jagodno,Wrocław

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

456 500 zł31 m² 14 650,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł58 m² 11 323 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

524 000 zł46 m² 11 319,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Swojczyce,Wrocław

540 073 zł48 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego bez podatku pcc 2% lokalizacja: ilość pomieszczeń: swojczyce ul. Marco Polo Metraż: 47.90 m2 Piętro: parter/4 (WINDA) Odbiór kluczy: 09. 2023 r. Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

440 000 zł42 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Nowoczesne, zadbane mieszkanie o powierzchni 42,30m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji "ogrody Jordanowskie" Położone jest na drugim piętrze co zapewnia ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grobla Kozanowska

Szczepin,Wrocław

1 689 850 zł128 m² 13 199,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław, stare Miasto, szczepin, grobla Kozanowska, apartament z przestronnym salonem ponad 48m2 i pięknym tarasem 32m2. Gotowy jeszcze w tym roku! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

929 000 zł71 m² 13 064 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg164-rz zalety mieszkania: - garderoba - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał 2023 - mieszkanie w centrum, ale wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

3 100 zł60 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 27.03.2023- Polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Wichrowej. (Krzyki) /rozkład 60m2; -Salon z aneksem kuchennym -2 oddzielne pokoje -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 209 000 zł92 m² 13 099 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogrodem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

379 000 zł33 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za wynajem: propertier I :   Polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32m2. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe w Centrum Wrocławia - boczna Kościuszki. Lokal w pełni wyposażony i umeblowany, 4 piętro w budynku z windą. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

959 044 zł73 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Loft/mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/73,07M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedno z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Historycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł16 m² 125,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, bezpośrednio od właściciela budynku, bez prowizji (internet w cenie). Najem już od 3 miesięcy! Zostań pierwszym najemcą! Funkcjonalnie urządzone, w pełni umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Himalajska

Gaj,Wrocław

1 060 000 zł92 m² 11 496,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w dzielnicy Krzyki (osiedle Gaj). Mieszkanie usytuowane jest w budynku pięciokondygnacyjnym z windą. Budynek zawiera ok. 30 mieszkań oraz jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 290 zł28 m² 81,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English describe below: apartamenty Księcia Witolda to najnowsza inwestycja oddana do użytku w 2021 roku. O wyjątkowości tego osiedla świadczy bezpośrednie położenie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

617 000 zł45 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji! Apartament Stare Miasto - Wrocław Ul. Tęczowa na zamkniętym osiedlu Lokum Victoria Luksusowy Apartament o powierzchni 44.81 m2 składający się z salonu, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

708 000 zł63 m² 11 238 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

688 000 zł70 m² 9 829 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

687 000 zł53 m² 12 868 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. Duże 2 pokoje w apartamentowcu przy operze, 700 m do dworca pkp. Idealne pod najem krótkoterminowy! Otoczenie nieruchomości: stare miasto - Budynek zlokalizowany pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

1 467 000 zł125 m² 11 736 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3/4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 918 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg163-rz zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał 2023 - mieszkanie w centrum, ale wśród zieleni - duża łazienka - garderoba - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł44 m² 11 798,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karmelkowa

Oporów,Wrocław

721 000 zł66 m² 10 897,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,16m2. Najważniejsze informacje: - mieszkanie jest dostępne od zaraz - mieszkanie jest wyposażone w klimatyzacje - łazienka jest wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

3 300 zł58 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty tel. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 z balkonem 9 m2. Otoczenie nieruchomości: prestiżowe osiedle zlokalizowane na wrocławskich Swojczycach. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kosmonautów

Marszowice,Wrocław

1 720 000 zł157 m² 10 945 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Willa z rynku pierwotnego, bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc2%. Bez prowizji! Wille to propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia oraz komfort wyboru. Z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

955 000 zł79 m² 12 089 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

599 900 zł61 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 800 zł69 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Premium-Apartament/3pok-69m2/ul. Zefirowa Na wynajem 3-pokojowy apartament o powierzchni 69 m2. Lokal położony jest na parterze w nowo wybudowanym budynku. Do lokalu przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Fabryczna,Wrocław

757 000 zł76 m² 9 961 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** dostępne od zaraz *** *** pierwszy najem *** Do wynajęcia nowe lokale o wysokim standardzie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i wydzieloną przestrzenią sypialnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

690 000 zł47 m² 14 681 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Swojczycach - osiedle Olimpia Port. Mieszkanie wykończone pod klucz. Zamieszkany przez właściciela, nie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

728 000 zł60 m² 12 133 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

490 000 zł46 m² 10 748 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą w budynku z 2015r przy ul. Krzyckiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

499 500 zł40 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogrodem. Możliwość wydzielenia osobnej sypialni. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 345 000 zł104 m² 12 933 zł/m²