dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Powstańców Śląskich,Wrocław

10 000 zł130 m² 77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

-dostępny od 01.02.2023r -Ul. Jesionowa- polecam do wynajęcia genialny apartament o powierzchni 130m2 na 16 piętrze prestiżowego apartamentowca z wielkim tarasem i widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

796 100 zł76 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw111-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 76m2 Cena: 796 100zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł72 m² 8 796 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone 3-pok. Mieszkanie Z miejscem postojowym W garażu blisko do autostradowej obwodnicy wrocławia, bez prowizji I pcc! Do sprzedania bez prowizji i podatku pcc przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kątowa

Poświętne,Wrocław

730 000 zł54 m² 13 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Wszystkie meble pod wymiar. Dwa balkony zamknięte osiedle z ochrona i prywatna siłownia dla mieszkańców Cena: 730 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

520 000 zł56 m² 9 353 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw112-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 55,60m2 Cena: 520 000zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł39 m² 11 915,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kompaktowe mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

570 000 zł56 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament na wrocławskim Gaju. Lokal mieszkalny w o pow. użytkowej 56,10 m2 położony na parterze budynku, na który składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

13 500 zł145 m² 93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Księcia witolda, ekskluzywny apartament. Na wynajem unikatowy apartament w centrum miasta o powierzchni 145,46 mkw, tuż przy lewobrzeżnej części Odry, przy ul. Księcia Witolda. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Masztowa

Zakrzów,Wrocław

709 000 zł58 m² 12 224,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż trzypokojowe dobrze doświetlone (ekspozycja zachodnia, piękne zachody słońca) mieszkanie w rejonie Zakrzowa. Budynek jest nowy, z 2021r. Wszystkie media z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 890 000 zł99 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:38

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania jest 100-u metrowy apartament w Sky Tower na 38 piętrze z komórką lokatorską i miejscem w garażu podziemnym. Luksusowo urządzony, miejsce garażowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

969 000 zł84 m² 11 509,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe, komfortowo wykończone mieszkanie dla rodziny na wrocławskich Wojszycach - nowa cena. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Angel city nowoczesny budynek w centrum Wrocławia, * recepcja i ochrona 24h * strefa fitness i spa * ładowarki do samochodów elektrycznych * rowerownia * zielone tereny spacerowe apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

540 000 zł39 m² 13 811 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam 2-pokojowe mieszkanie z tarasem/ogródkiem, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 000 zł96 m² 19 831 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowy/apartament 4 pokojowy wykończony pod klucz / 95,81m2/taras/ Wrocław Krzyki okolice Sky Tower Wyjątkowa lokalizacja, przestronne, rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe w gotowym apartamentowcu Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

760 000 zł69 m² 11 006,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,05 m2. Na jego powierzchnię składają się salon połączony z kuchnią (wyjście z salonu na balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

649 000 zł60 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż umeblowane trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 60m2 we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na nowo wybudowanym osiedlu w budynku czteropiętrowym z windą. Znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

313 000 zł22 m² 14 318,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Gotowy do odbioru * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Idealna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -tarasu Apartament wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

549 000 zł52 m² 10 561,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż w pełni wyposażone, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,98m2 wraz z balkonem o powierzchni 13,38m2 we Wrocławiu dzielnica Klecina. Własnosciowe, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

603 000 zł66 m² 9 150,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament na 2 piętrze o powierzchni 65,9m2 Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł32 m² 84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***english version below*** wolne od 15.02.2023 KLUCZE W BIURZE! Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

945 000 zł82 m² 11 476,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż duże, 4 pokojowe (82,34 mkw.) mieszkanie inwestycyjne na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie jest wykończone praktycznie pod klucz w wysokim standardzie, do własnej aranżacji została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rytownicza

Leśnica,Wrocław

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

/Sprzedaż Wstrzymana/ Sprzedamy dwupokojowe mieszkanie (50 m2) we Wrocławiu na osiedlu Leśnica. Mieszkanie znajduje się tuż obok parku oraz pętli tramwajowo-autobusowej (5 minut drogi do stacji pkp),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

923 000 zł76 m² 12 081 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/76,40M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedne z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Butelkowni budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

2 750 zł57 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57 m2, przy ul. Kamieńskiego na Psim Polu na osiedlu Pod Platanami. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świeża

Stabłowice,Wrocław

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

4 790 zł66 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wirtualnego zwiedzania naszego apartamentu - wolne od 9 stycznia! Tuż przy wrocławskim Rynku - ul. Krawiecka 3, prezentuję apartament dla wymagającego klienta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. *** english version below*** *** wolne od 16/01/2023 *** *** klucze W biurze *** informacje ogólne: serdecznie polecam do wynajęcia bardzo dobrze wykończone, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

11 000 zł100 m² 110 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: serdecznie polecam do wynajęcia piękny, luksusowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie o powierzchni 100m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 200 zł45 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Przedmieściu Oławskim przy ulicy Na Grobli. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: mieszkanie o powierzchni 35m2 w kameralnym budynku w dzielnicy Krzyki, jagodno ul. S. Drabika. Pierwszy najem Do lokalu przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od 16.01.2023*** Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Grabiszynie przy ulicy Rusznikarskiej. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

4 300 zł63 m² 68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, w inwestycji odra , przy ul. Długiej. W nowoczesnym, reprezentacyjnym, 8- piętrowym budynku otoczonym zielonymi tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Krzyki,Wrocław

415 000 zł32 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości Nieruchomość położna w poszukiwanej lokalizacji, na osiedlu Przedmieście Oławskie, ok 20 minut pieszo do wrocławskiego Rynku. Wokół pełny zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

537 078 zł44 m² 12 174,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 508078zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 102,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowe budownictwo / stare miasto / inwestycja / dwa balkony / miejsce postojowe / blisko tramwaj Układ pomieszczeń: - kuchnia z salonem 30 m2 - sypialnia 12,5 m2 - przedpokój - łazienka 7,5 m2 Plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,71 m2. Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2012 roku. Mieszkanie ma powierzchnię 54,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł41 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie położone na osiedlu Lokum Porto przy ul. Długiej 57f! pierwszy najem! Lokalizacja: ul. Długa 57f Ilość pokoi: 2 Metraż: 41,32 m2 Piętro: parter lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Błotna

Wojnów,Wrocław

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Krzyki,Wrocław

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/jagodno ul. Kopycińskiego/balkon/garaż/top Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43 m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! link do filmu: do wprowadzenia od lutego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia