dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

889 000 zł43 m² 20 674,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament Z tarasem W bezpośrednim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. W cenę wliczone jest miejsce postojowe W garażu podziemnym Podwyższony standard apatamentów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54m2 z ogródkiem 85m2 Mieszkanie składa się z salonu (17, 3m2) z wyjściem na ogród (85m2), osobnej kuchni (6.5m2) i pokoju 14,3m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

899 999 zł70 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację niezwykłej nieruchomości przy Ul. Grabiszyńskiej 83. Budynek został ukończony w 2017r. przez wpb, które do dzisiaj ma w nim swoją siedzibę. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

749 000 zł66 m² 11 435,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Widok 15 pietro plac grunwad okazja Widok 3 pokoje! polecam topowej Lokalizacji Wrocławia 3 pokojowe mieszkanie przy pl. Grunwaldzkim. 15 piętro w 15 piętrowym budynku z niesamowitym, jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

720 000 zł54 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż apartament o powierzchni 54m2 na III piętrze nowoczesnego budynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się nieopodal jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

469 000 zł35 m² 13 229,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Winda balkon nowe budownictwo ścisłe centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

4 900 zł80 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz Prezentujemy Państwu wyszukany i gustowny apartament ( pow. 80 m2) o podwyższonym standardzie, w całości zaprojektowany i urządzony przez architekta. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

949 000 zł102 m² 9 303,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament W bezpośrednim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż piękną, cichą kawalerkę w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze z pięknym widokiem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun nieruchomości: telefon Zapraszam do wynajęcia 2-pokojowego apartamentu, o powierzchni 50 m2 z balkonem, znajdującego się na 2 piętrze, 5-piętrowego apartamentowca na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

405 000 zł32 m² 12 792,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Top lokalizacja/ul. Jagiełły- kępa Mieszczańska/ 8 min spacerem do rynku/przy Wyspie Słodowej/ kawalerka z balkonem i komórką na tym samym piętrze/ gotowa do wprowadzenia/ w ładnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycja W bezpośrednim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

3 250 zł51 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться на русском языке * Lokalizacja: kzryki, jagodno okolice ul. Kopcińskiego * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 51 m2 * Piętro: 1/4 * Informacje dodatkowe: najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

629 900 zł57 m² 11 024 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne mieszkanie na Ołtaszynie. 3 pokoje z wyjściem na przestronny ogródek i cichej uliczce. Kontakt: układ mieszkania Mieszkanie mieści się na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

449 000 zł29 m² 15 483 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż apartament o powierzchni 29m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się nieopodal jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Partynice

Partynice,Wrocław

635 974 zł75 m² 8 489,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*** Oferta tylko w Home Brand *** Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w cichej i zarazem świetnie zlokalizowanym położeniu. Budynek wykonany z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oleska

Zakrzów,Wrocław

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50m2 z podwójnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Blacharska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

529 000 zł45 m² 11 667,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Blacharskiej, znajdujące się w nowoczesnym, kameralnym budynku, o powierzchni 45,34 m2 z południowo-zachodnią ekspozycją składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

577 800 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z tarasem w Centrum miasta/ogród Botaniczny Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesna nieruchomość położona jest w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł40 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja W bliskim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

3 600 zł65 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz bezpiecznego miejsca w otoczeniu terenów zielonych, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta ? Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Głównej o powierzchni 65,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

1 800 000 zł108 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 108 m2 znjadującym się na 17tym piętrze. Lokalizacja: rejon o znakomitej lokalizacji z w pełni rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

3 000 zł58 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak English! Do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na Krzykach, osiedle Gaj przy ul. Żegiestowskiej. Mieszkanie jest w wykańczone w wysokim standardzie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

495 000 zł28 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Angel City Loft apartament Balkon oraz garaż! Na sprzedaż piękna kawalerka w nowej inwestycji Angel City w Centrum Wrocławia! W pełni wykończona i wyposażona w najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

445 000 zł33 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje + balkon / ul. Tęczowa 1,5 km od rynku Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane w rewelacyjnej lokalizacji. Inwestycja z 2018 r. Szczególnymi punktami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

767 500 zł65 m² 11 807,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Widok 15 pietro plac grunwad okazja 3 pokoje! polecam topowej Lokalizacji Wrocławia 3 pokojowe mieszkanie przy pl. Grunwaldzkim. 15 piętro w 15 piętrowym budynku z niesamowitym, jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

274 863 zł17 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

578 001 zł44 m² 13 166,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezydencja obornicka atal 2 pokoje - Premium 2020r All Inclusive Polecam w inwestycji atal nowy apartament z 2020r o pow. 43m2 na 1 piętrze budynek z windą/ Apartament wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

349 000 zł26 m² 13 423,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentację kawalerki o powierzchni 26 m2 + ogród + piwnica + parking Cena mieszkania 349 000 zł + 20 000 zł miejsce parkingowe (zakup obligatoryjny) + 3% wynagrodzenie dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

639 000 zł32 m² 19 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

780 000 zł60 m² 12 913,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje + ogródek! + m. w garażu / Olimpia Port Na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 60,40 m2. Mieszkanie zlokalizowane na inwestycji Olimpia Port. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Borek,Wrocław

4 600 zł60 m² 77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

tel. ***wolne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajmu 3 pokojowy apartament o pow. 60 m2 przy ul. Hallera, zaraz nieopodal Parku Grabiszyńskiego. Nieruchomość znajduję się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

369 000 zł34 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsza oferta cenowa na awipolis/ Sprawdź i przekonaj się sam/ Cesja umowy deweloperskiej/mieszkanie 2 pokojowe/33,7m2/balkon/oporów/ ul.Avicenny Wrocław CESJA UMOWY DEWELOPERSKIEJ - Taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 500 zł58 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. ok. 58m2 z dużym balkonem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

524 085 zł44 m² 11 902,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Duży Salon z aneksem(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł31 m² 11 847,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Starym Mieście w okolicy ul. Poznańskiej o wielkości 31,23m2. W mieszkaniu istnieje możlwiość wydzielenia drugiego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; izabela mateuszuk oferta dostępna od zaraz umeblowane mieszkanie wynajmę komfortowe, wysokiej klasy, urocze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

575 000 zł62 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

62 m2 / 3 pokoje + balkon + garaż / Psie Pole Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, zlokalizowane w cichej uliczce tuż obok centrum Psiego Pola. Mieszkanie świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: telefon 3 - pokojowe mieszkanie w super inwestycji Różanka Nowe Miasto Różanka z 2020 roku z klimatyzacją. Otoczenie nieruchomości: wokół budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powstańców Śląskich,Wrocław

690 001 zł70 m² 9 795,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja kapitalne, rozkładowe mieszkanie W centrum miasta do własniej aranżacji Lokal wykańczany z przeznaczeniem na własne potrzeby mieszkaniowe, materiałami wysokiej jakości, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł57 m² 13 239,20 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje + balkon + m.postojowe/ Osiedle Victoria Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56, 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, inwestycji z 2017 r. Jest to ogrodzone,.