dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł29 m² 15 827,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartamentowiec! Wysoki standard! Miejsce postojowe! Polecam na sprzedaż nowocześnie wykończone i urządzone mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29 m2, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tarnopolska

Muchobór Wielki,Wrocław

499 000 zł60 m² 8 365,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwustronne (z balkonu widok na ogród rubinowy) mieszkanie, zlokalizowane na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Osiedle ogrodzone z 5-ma ogrodami, ścieżkami spacerowymi i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto okolice ul. Nabycińska Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 61 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 6/7 Winda: tak Dostępne: wynajem od 20 lipca Recepcja: tak opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

3 250 zł48 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться на русском языке * Lokalizacja: kzryki, jagodno okolice ul. Kopcińskiego * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 48 m2 * Piętro: 1/4 * Informacje dodatkowe: najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko u Nas! Polecam na sprzedaż świetne mieszkanie składające się z 3 pokoi o łącznej powierzchni 57m2. Mieszkanie jest położone na parterze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Malarska

Stare Miasto,Wrocław

1 200 000 zł67 m² 17 910,40 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Piękne, kompaktowe mieszkanie lub biuro w samym centrum Wrocławia. Lokal składa się z: a. Open space, salonu lub hol z biurkiem i dwiema skórzanymi, jasnymi kanapami - ok. 20 m2; b. trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

675 000 zł60 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie własnościowe, 3 pokojowe z dużym balkonem. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 2 oddzielne pokoje - łazienka z wc - garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sezamkowa

Klecina,Wrocław

669 900 zł71 m² 9 435,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,94m2. Mieszkanie znajduje się na 2 i 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2005r. Na pierwszym poziomie znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pusta

Muchobór Wielki,Wrocław

619 000 zł60 m² 10 248,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2012 r. na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze budynku 3 piętrowego z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

4 000 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 01.08.2022** Polecam do wynajęcia 3pok, całkowicie nowe mieszkanie o pow. 65m2 + balkon (4m2) na nowym osiedlu Promenady Wrocławskie (ul. Zakładowa)z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł163 m² 6 131,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*bez prowizji* *bez podatku pcc* Na sprzedaż duże lokale mieszkalne z ogródkiem usytuowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej na Ołtaszynie. Dostępne są różne warianty: - garaż + 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł73 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia piękne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Wrocławia - ul. Legnicka, przy centrum handlowym Magnolia. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

849 000 zł46 m² 18 457 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Znakomite jako: * inwestycja pod wynajem ( zarówno krótko-, jak i długoterminowy ) * lokata kapitału - jedno z najbardziej unikalnych mieszkań dostępnych na wrocławskim *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

579 999 zł49 m² 11 837 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie na nowym osiedlu z 2017 roku. Idealne dla pary lub małej rodziny. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

899 999 zł73 m² 12 395 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe (odebrane od Developera w 2022r.) stylowe, przestronne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w okolucy Al. Śliwowej, położone na kameralnym, cichym osiedlu na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

294 120 zł17 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

965 234 zł59 m² 16 480 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe/mieszkanie 3 pokojowe 58,57m2/taras/ okolice Sky Tower Wyjątkowa lokalizacja, przestronne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w gotowym apartamentowcu tuż obok Sky Tower. Lokalizacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

939 875 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski biura nieruchomości 3 pokojowy apartament z dużą, przeszkloną loggią z widokiem na rzekę oraz bulwar nadrzeczny! Opiekun nieruchomości: telefon Otoczenie: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

285 274 zł17 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

271 130 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie w inwestycji Otyńska4 o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.5): - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

413 819 zł41 m² 10 027,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie w inwestycji Otyńska4 o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (2.20): -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

464 490 zł38 m² 12 226,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Duży Salon z aneksem(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

588 000 zł53 m² 11 094,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe położone na 4 piętrze w budynku 6-piętrowym z windą na osiedlu Belvedere Park z 2007roku. Mieszkanie o po. 52 m.kw. o funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

285 188 zł17 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż dwupokojowe luksusowe mieszkanie o powierzchni około 68m2 w nowym budynku blisko Rynku. Lokal położony jest na 8 piętrze 11-piętrowego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

320 292 zł22 m² 14 780,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkon Apartament wykończony pod klucz- w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59,98 m2 z balkonem i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu blisko centrum Wrocławia (zaledwie 20 minut do Rynku). Położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

643 014 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

580 000 zł57 m² 10 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam piękne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i garażem na parterze w 2-piętrowym budynku Powierzchnia użytowa 57m2 W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

409 000 zł29 m² 14 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Kawalerka na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny z aneksem -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

282 625 zł16 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

549 000 zł50 m² 11 064,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2020 r. / 2 pokoje + balkon + m. w garażu /jagodno Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,62 m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w budynku z 2020 r. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 372 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun nieruchomości: telefon Nowe 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 65,5m2 z dużym tarasem znajduje się na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

788 158 zł59 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Pokoju z aneksem -pokoju -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

930 000 zł89 m² 10 473 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego apartamentu do zamieszkania? Cenisz sobie spokój i ciszę, jednak nie chcesz rezygnować z bliskości centrum miasta? Zależy Ci na bezpieczeństwie, nowoczesności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке Lokalizacja: stare Miasto okolice ul. Nabycińska Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 58 m2 Kuchnia: otwarta Piętro: 4/7 Winda: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 500 zł48 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3500 zł + 600 zł zaliczka na poczet opłat miejsce postojowe gratis Mieszkanie do wynajęcia dla osób pracujących, bez zwierząt I dzieci - preferowany najem długoterminowy - minimum rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

369 000 zł34 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe/33,7m2/balkon/oporów/ ul.Avicenny Wrocław CESJA UMOWY DEWELOPERSKIEJ - Taniej niż u dewelopera! Świetna lokalizacja, mieszkanie z wysokim sufitem! OPIS NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

468 825 zł33 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

1 pokojowe/33,25m2/zielony taras/browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, ostatnie gotowe mieszkanie 1 pokojowe w Leżakowni budynku w stylu loft owym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam na sprzedaż dwustronne i jasne mieszkanie 63,94 m2, 3 pokojowe z balkonem. Położone na nowym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w bloku z 2015 r. Do użytku mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

501 567 zł36 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowe/ mieszkanie/lokal 37,11M2/ Krzyki okolice Sky Tower Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie/lokal 1 pokojowy w gotowym apartamentowcu tuż obok Sky Tower. Dynamiczna, ruchliwa część południa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij