dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł42 m² 78,37 zł/m²

 

Piętro:9/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W budynku znajduje się strefa saun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 60 m mieszkanie z klimatyzacją - Jagodno Na wynajem komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego apartamentu dwupokojowego, zlokalizowanego w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

615 000 zł62 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł59 m² 13 372,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Polecam piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 z balkonem 3,9 m2 i wspaniałym widokiem na zieleń. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

785 000 zł44 m² 17 720,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

744 400 zł62 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Huby,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

990 000 zł71 m² 13 961,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonalej lokalizacji - przy ul. Racławickiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna). Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

599 490 zł31 m² 19 338,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowiec inwestycyjny kępa mieszczańska dźwignia finansowa 30/70 Oferta dla inwestora, który potrafi liczyć. Kupujesz gotowy produkt, odbierasz klucze i zarabiasz od zaraz, a resztę ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

599 490 zł31 m² 19 338,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kępa mieszczańska, wrocław Ostatnie wolne jednostki w inwestycji, która stała się hitem sprzedażowym (z 15 dwupaków zostało jedynie kilka sztuk). Produkt sprawdzony i nagrany przez Kubę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

UL. Skarbowców / nowe mieszkanie Krzyki - wysoko ceniona i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica Wrocławia. Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław , Poświętne , ul. Michała Henryka Kamieńskiego - Osiedle Pod Platanami - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przeznaczone do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 420 000 zł63 m² 22 539,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym,balkonu,główną sypialnią,trzeciego pokoju,łazienkiz wc,przedpokoju. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kowale,Wrocław

649 000 zł39 m² 16 602,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław| Stare Miasto, ulica Joachima Lelewela Mieszkanie znajduje się w samym sercu Wrocławia,. To wyjątkowe miejsce, gdzie zabytkowa atmosfera miasta łączy się z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub Placu Grunwaldzkiego, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

616 214 zł34 m² 18 039 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 2- pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem / łazienka i aneks kuchenny / i z przynależnościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

1 648 548 zł65 m² 25 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 000 000 zł65 m² 1 545,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 580 zł57 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane, stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na pierwszym piętrze nowego budynku przy ulicy Drabika we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 800 zł39 m² 72,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

960 000 zł40 m² 23 768,30 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Inwestycji Upper House by Angel. Inwestycja zapewnia doświadczenie luksusu, w którym wysoka jakość życia łączy się z wszelkimi udogodnieniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

3 499 zł88 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w budynku z windą przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie jest jasne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 610 zł51 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Krzyki,Wrocław

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł34 m² 12 525,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 34,33 m , usytuowana na 1. piętrze w 3-piętrowym, nowym budynku. Mieszkanie posiada balkon i znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

2 800 zł36 m² 79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i garażem. Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,54 m, położone na 3 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i funkcjonalne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 45 mkw. znajdujące się na VIII p. dziesięciopiętrowego budynku apartamentowo-handlowego przy ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

479 000 zł27 m² 17 980,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja inwestycyjna: nowe mieszkanie na Szczepinie z dużym balkonem w promocyjnej cenie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł49 m² 14 555,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe, 48,78 M2, balkony,loggia, miejsce postojowe, krakowskie tarasy Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 48,78 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sołtysowice,Wrocław

740 000 zł55 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | Sołtysowice, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Wojaczka 15 w spokojnej,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij