dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

461 000 zł30 m² 15 366,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

729 000 zł63 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

749 000 zł52 m² 14 543,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

English below Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego 3 pokojowego mieszkania na Gaju przy ul. Pięknej 25a. Lokal Mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

889 000 zł56 m² 16 006,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena! 3 pokoje | Balkon 11 m | Login City | 4 piętro | Wrocław Grabiszyn Jeśli czekałeś na dobry moment właśnie jest. Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Księże,Wrocław

997 000 zł68 m² 14 651 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! | 4 pokoje + garderoba | 68 m | Księże | ul. Blizanowicka | balkon | zamknięte osiedle | dostęp do siłowni w budynku Na sprzedaż całkowicie nowe 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

725 000 zł35 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w kameralnym budynku z 2025 roku od renomowanego dewelopera Dom Development. Przedstawiam śliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie pod klucz o powierzchni 36,50 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Ramiszowskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

1 602 104 zł60 m² 26 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

629 900 zł45 m² 13 997,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z 2016r. Układ pomieszczeń: * pokój 1 * pokój 2 * kuchnia oddzielna * łazienka *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

3 250 zł70 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, zlokalizowane przy ul. Ołtaszyńskiej we Wrocławiu. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 42,77 m, położoną na 4. piętrze nowoczesnego, 10-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wojszyce,Wrocław

5 900 zł86 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Na wynajem piękne i wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,7 m2 zlokalizowane przy ul. Asfaltowej we Wrocławiu ( Krzyki-Wojszyce), położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

759 490 zł33 m² 23 014,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia Przedstawiam 2-pokpojowe mieszkanie o powierzchni 33,59m , położoną na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

550 125 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* oferta wstrzymana * Opiekun nieruchomości: mieszkanie z balkonem w zielonej części Żernik idealne do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

635 000 zł35 m² 18 034,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Wrocławia idealne jako pierwsze mieszkanie lub biuro Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca.