dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sezamkowa

Krzyki,Wrocław

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| oferujemy do wynajęcia luksusowe , komfortowo wyposażone mieszkanie idealne dla wymagąjcego klienta, położone na Klecinie przy ul. Sezamkowej, doskonały dojazd do Centrum oraz aow. Eksluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

430 000 zł93 m² 4 623,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Śródmieście.Piękne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 93m2, na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 1995r. Mieszkanie jest rozkładowe. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 792 735 zł183 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Zielona Wyspa Wrocławia 54- przestronne, jedno i dwupoziomowe apartamenty z widokiem na park i rzekę. Powierzchnie od 60 do 180 mkw z klimatyzacją, instalacjami do montażu kominków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł62 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczepin. 3- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 5 piętrze budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe 62,5m2 z oddzielną kuchnią. Pokoje 18m2, 12m2, 10m2 z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 53 mkw położone na 1 piętrze w nowym budynku z 2008 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowy apartament W ogrodach hallera Nieruchomość: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament o powierzchni 40 mkw usytuowany na parterze nowoczesnego apartamentowca .Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bema

Śródmieście,Wrocław

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Śródmieście, 2 pokoje, pl. Bema, wysoki standard, plomba, balkon Bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe na 6/6 piętrze w ocieplonej plombie z lat '90 w bliskiej odległości pl. Bema. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowy apartament W ogrodach hallera Nieruchomość: do wynajęcia piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 52 mkw usytuowany na 2 pietrze nowoczesnego apartamentowca .Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

273 000 zł43 m² 6 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży ładnie urządzone mieszkanie. Ul. Vivaldiego 2 pokojowe, rozkładowe na 1 piętrze o powierzchni 43 m 2. Rok budowy 2005. Pokoje: 16 m 2 ; 9 m 2, jasne ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

#####kontakt agata mrożek##### Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w apartamentowcu z 2010r. na Gądowie Małym na iip/iiip. Mieszkanie jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* nowy apartament 2-pokojowy W wysokim standardzie Opis nieruchomości: nowy, po raz pierwszy wynajmowany apartament 2-pokojowy usytuowany na 5 piętrze w prestiżowym budynku Centauris.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 452 543 zł137 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne dwustronne, rozkładowe, dwu pokojowe mieszkanie (54 m2) z dwoma balkonami przy ul. Kamieńskiego na czwartym piętrze w budynku z 2000 r, położone przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowe mieszkanie na ołtaszynie Nieruchomość: do wynajęcia luksusowo urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw składające się z salonu połączonego z bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* eleganckie dwupokojowe mieszkanie W angel wings Nieruchomość: do wynajęcia nowiutkie mieszkanie na ul. Walońskiej, w apartamentowcu Angel Wings o powierzchni 53 mkw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

369 728 zł60 m² 6 189,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Ścisły pl. Grunwaldzki, 4 pokoje, wysoki standard, 3 balkony Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z cegły z 1992r. (winda, klatka schodowa wyremontowana w 2013r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł76 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowy apartament nad odrą Nieruchomość : Luksusowy, nowocześnie urządzony apartament 3-pokojowy usytuowany na piątym w prestiżowym budynku. Apartamentowiec z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* piękne mieszkanie W okolicy rynku Nieruchomość: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw usytuowany w nowym budynku na 2 pietrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

330 000 zł65 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania przestronne, miłe mieszkanie 3 pokojowe 65m2, piętro 3/10, blok mieszkalny z 1984 roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Wrocław

341 076 zł40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowy 7 - kondygnacyjny, kameralny budynek składający się z 24 luksusowych apartamentów i usytuowanych na parterze nowoczesnych lokali usługowych. Dzięki swojej klasycznej, klinkierowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

153 102 zł27 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygodnie mieszkanie trzypokojowe w prestiżowym obiekcie Legnicka Street. Legnicka Street to nowoczesny budynek łączący funkcje mieszkalne oraz biurowo-usługowe. Najważniejszą zaletą inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

290 874 zł49 m² 5 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

286 018 zł49 m² 5 889,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

299 716 zł53 m² 5 670 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

298 000 zł40 m² 7 376,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

tel:lubjedyna taka okazja! Odra Tower we Wrocławiu. Mieszkanie tańsze niż u dewelopera!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

359 553 zł59 m² 6 089,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe mieszkanie - kępa staromiejska Nieruchomość: przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w nowym budownictwie. Mieszkanie obejmuje dwa osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przestronne mieszkanie 2-pokojowe W kompleksie odra house Opis nieruchomości : Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w prestiżowym budynku Odra House wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sezamkowa

Krzyki,Wrocław

1 400 zł66 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie przy ul. Sezamkowej. Salon z wyjściem na taras, umeblowana i wyposażona kuchnia. Sypialnia, łazienka z wanną, pralka. W przedpokoju i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

263 065 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Złotniki. Luksusowy apartament 2- pokojowy o pow. 45m2. Cztero- piętrowy budynek z cegły, rok budowy 2004 piętro 4 (winda). Apartament jest rozkładowy, składa się z salonu, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

865 000 zł115 m² 7 521,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szukają Państwo luksusowego mieszkania w budynku z całodobową ochroną. Apartament z pięknym tarasem Fabryczna / Popowice okolice Magnolii W sprzedaży bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* klimatyzowane studio W apartamentach silesia Opis nieruchomości: komfortowa kawalerka typu studio usytuowana na 2 piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 24h ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

325 000 zł75 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 4- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na zielonych wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie o wielkości 75m2, na 4- piętrze w budynku 11- piętrowym z 1978 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

234 360 zł37 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Prowizja 0 %. Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 37,20 m2. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym 18,22 m2 Pokoju 10,14 m2 Łazienki 4,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

235 000 zł35 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gaj. Mieszkanie 2- pokojowe, 35m2, położone na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku. Osiedle Gaj, zielone, zadbane. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni 14m2 z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

2 050 zł70 m² 29,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 -pokojowe mieszkanie na nowym strzeżonym osiedlu Zielona Pergola Pokój dzienny połączony z umeblowanym i wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Sypialnia z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Krzyki-jagodno. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w nowym budownictwie z wyposażeniem. Przestronny słoneczny salon 24m2 z wyjściem na duży balkon. Osobna, widna kuchnia (9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sygnałowa

Krzyki,Wrocław

389 746 zł80 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis inwestycji - Osiedle " Rodzinne Wille Jagodno" tworzy 70 mieszkań o kameralnej zabudowie typu " wille miejskie". Inwestycja to 35 budynków w zabudowie domów szeregowych, gdzie każdy budynek.