dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* nowiutkie mieszkanie 3-pokojowe blisko rynku Opis nieruchomości : Świeżo wykończone, bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

329 506 zł49 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Royal Apartaments jest doskonale zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku przy ul.Śrutowej 8. W pobliżu tereny spacerowe, ostrów Tumski, do teatru, kina czy restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

330 311 zł46 m² 7 175,99 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 46,06m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

328 000 zł72 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na Muchoborze Małym. Bardzo cicha i spokojna okolica. Pod blokiem znajduje się parking osiedlowy. Istnieje możliwość wynajmowania garażu za opłatą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

419 000 zł94 m² 4 457,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Krzyki - ul. Krzycka; atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie 93,71 m2, do wykończenia, stan deweloperski, rynek wtórny; 4/5 piętro, winda, budynek z 2008 roku. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka + wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

330 444 zł49 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

499 900 zł65 m² 7 678,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 65,1 mkw z przynależnym balkonem o pow. 9,7 mkw usytuowane na trzeciej kondygnacji. Rezydencja Ogrody Hallera położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Deszczowa

Borek,Wrocław

1 750 zł64 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,75 m kw., położonego na 2. piętrze apartamentowca zlokalizowana przy ul. Deszczowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

222 075 zł32 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szparagowa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł88 m² 3 738,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| cena do negocjacji! nowe budownictwo! garaż! Dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowym budownictwie, położone na wrocławskich Krzykach, osiedle Klecina. Pierwszy poziom składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Unruga

Krzyki,Wrocław

751 205 zł118 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Unruga to kameralne, nowoczesne osiedle, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Ołtaszyn. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, skwery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł59 m² 4 405,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

378 301 zł49 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

323 005 zł42 m² 7 727,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia na sprzedaż! Proponujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze apartamentowca Solo11. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

386 370 zł50 m² 7 727,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w centrum Wrocławia na sprzedaż! Proponujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze apartamentowca Solo11. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Klimatyzowane mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym; 40 m2 (45 m2 całkowita); apartamentowiec z 2008 r.;pokoje (19,58; 11,99 m2) z balkonami, przedpokój, łazienka z wanną oraz wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

195 933 zł32 m² 6 161,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Opis: polecam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w okolicach placu Kromera. Powierzchnia mieszkania 31,80 m2. Salon z kuchnią, sypialnia, łazienka, balkon. Ściany wykończone tynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

220 770 zł33 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja realizowana u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Położona w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

549 825 zł77 m² 7 176 zł/m²

 

Piętro:9/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 76,62m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

270 015 zł38 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

479 900 zł67 m² 7 194,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,7 mkw z przynależnym tarasem o pow. 62,1 mkw usytuowane na parterze. Rezydencja Ogrody Hallera położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

403 178 zł55 m² 7 268,40 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 55,47m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie Nieruchomość: komfortowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane na trzecim piętrze w 6-kondygnacyjnym budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

473 583 zł75 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Unruga to kameralne, nowoczesne osiedle , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Ołtaszyn. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, skwery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

461 080 zł69 m² 6 692,99 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 68,89m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

357 780 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowy 7 - kondygnacyjny, kameralny budynek składający się z 24 luksusowych apartamentów i usytuowanych na parterze nowoczesnych lokali usługowych. Dzięki swojej klasycznej, klinkierowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

302 080 zł38 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 38,18m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

453 992 zł68 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013