dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł75 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 75m2 / na Ołtaszynie w stanie developerskim. Osiedle bardzo ciche i zielone z całodobową ochroną. Dobra komunikacja z resztą miasta i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

309 006 zł52 m² 5 890,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

479 000 zł98 m² 4 892,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

| serdecznie polecam gustownie urządzone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, 4-pokojowe, w nowym budownictwie. Indywidualna aranżacja i ciekawe rozwiązania dodają wnętrzu uroku. Dwa poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

465 053 zł58 m² 7 887 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 60,38 mkw, posiada balkon o powierzchni 14,96 m. Znajduje się na drugiej kondygnaci budynku C. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

510 756 zł54 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 54,92 mkw, posiada balkon o powierzchni 13,73 mkw. Znajduje się na ósmej kondygnacji budynku B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

294 000 zł50 m² 5 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie składa się z kuchni z meblami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

378 888 zł53 m² 7 130 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 53,14m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy placu grunwaldzkim W okazyjnej cenie 290000 pln! Powierzchnia 54m2, 3- pokojowe z dwoma balkonami. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Duży przedpokój, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

516 756 zł53 m² 9 655 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 53,81 mkw, posiada balkon o powierzchni 13,74 m. Znajduje się na czwartej kondygnacji budynku A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

239 000 zł41 m² 5 786,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

|! po remoncie kapitalnym! rozkład! cena do rozmów! Mieszkanie 2-pokojowe 42 m przy ul. Poleskiej, piętro II. Budynek ocieplony, nowe wiatrołapy, domofon, klatka schodowa wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zielonogórska

Stare Miasto,Wrocław

700 zł25 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku przy ul. Zielonogórskiej na poziomie -1. Budynek monitorowany, winda, portier. Mieszkanie typu studio,na poziom -1 (poziom w pełni mieszkalny) zjeżdża winda. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe mieszkanie na Borku. Mieszkanie jest rozkładowe: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc oraz dwa balkony. Bardzo spokojna i cicha okolica. Świetna lokalizacja. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

331 946 zł61 m² 5 397 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis: mieszkanie składające się z: salonu z aneksem kuchennym (o łącznej pow.24,4 m2 - istnieje możliwość oddzielenia) z wyjściem na balkon(4,7m2), dwóch sypialni (11,7 i 10,7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis: gorąco polecam na wynajem 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie z kompletnie wyposażoną kuchnią bez dodatkowych mebli. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

950 000 zł111 m² 8 580,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie jest dwupoziomowe, składa się z pokoju dziennego, który przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

227 000 zł33 m² 6 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Huby. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (jeden przejściowy, a drugiego wyjście na loggie), kuchni z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

452 522 zł58 m² 7 710 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 58,69 mkw, posiada balkon o powierzchni 9,86 m. Znajduje się na trzeciej kondygnacji budynku A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

206 314 zł30 m² 6 900,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 1 pokojowe , przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nenckiego

Krzyki,Wrocław

450 000 zł73 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, salonu, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

724 570 zł101 m² 7 116 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 101,81 mkw, posiada balkon o powierzchni 5,06 m. Znajduje się na trzeciej kondygnacji budynku A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

423 540 zł54 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Solo11 Zapraszamy do Solo 11 — miejsca w centrum Wrocławia z przewagą zieleni i spokoju. Miejsca , w którym możesz zamieszkać. Wspaniały projekt w jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

182 457 zł27 m² 6 707,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

City island - nowa inwestycja mieszkaniowa W centrum wrocławia! city island to kameralny, szlachetnie wykończony budynek realizowany przy ul. Dmowskiego w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowy apartament platinum - Stare Miasto Opis nieruchomości: eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 5 piętrze w apartamentowcu Platinum. Prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrowa

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: gorąco polecam apartament na wynajem położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Kępa Staromiejska. Na apartament składa się salon połączony z aneksem kuchennym z którego wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

349 200 zł52 m² 6 715 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wrocław, krzyki atrakcynje nowe mieszkanie na sprzedaż! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym nowym budynku. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

413 820 zł86 m² 4 840 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Opis: mieszkanie składające się z: salonu z aneksem kuchennym (o łącznej pow.26 m2) z wyjściem na balkon(5,1 m2), trzech sypialni (10, 10 i 12,8 m2), łazienki(5m2) oraz oddzielnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

170 000 zł26 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| przytulna kawalerka w pobliżu Rynku. Nadaje się do zamieszkania od zaraz. Miejsce ciche i spokojne. Mieszkanie z windą. Wymienione zostały drzwi wejściowe. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

834 400 zł59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 59,60 mkw, posiada balkon o powierzchni 14,23 m. Znajduje się na ósmej kondygnacji budynku C. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

479 000 zł82 m² 5 841,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu z niską zabudową na Klecinie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon (34m 2 ), trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

409 668 zł61 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do kupienia mieszkanie 2 pokojowe, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku "Odra House" położonym w centrum Wrocławia, przy ul. Długiej, około 20 minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

329 900 zł49 m² 6 740,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: mieszkanie składające się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz balkonu. Do lokalu można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kilkuletnim budynku przy ul. Prusa. Na parterze: salon z kuchnią i jadalnią, sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, łazienka, balkon. Na drugim poziomie pokój przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie przy placu grunwaldzkim! o powierzchni całkowitej 50m2, na 3 piętrze w 4 piętrowej plombie, wybudowanej w 1992 roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

259 000 zł43 m² 6 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kaszubska

Śródmieście,Wrocław

1 100 zł30 m² 37,24 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka o pow. 29,54 m2 do zamieszkania od zaraz w nowym budynku przy ulicy Kaszubskiej. Położony blisko Uniwersytetu Wrocławskiego i Starego Miasta (5 min pieszo) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

294 000 zł50 m² 5 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

320 030 zł50 m² 6 408,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 49,94 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze budynku A4 położonego na terenie prestiżowego osiedla Verity Rosa. Powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

425 000 zł65 m² 6 584,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis: polecam mieszkanie w okolicach ulicy Kamieńskiego w budynku z 2007r. Powierzchnia to 64,55 m2. Pokój dzienny + kuchnia - 22.96m; pokoje - 14.74m, 10.26m; łazienka - 4.96; Wc - 1.70m;.