dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Borek

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

475 000 zł28 m² 17 001 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty: tel. Polecam Państwu do zakupu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Hallera. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się niedaleko Parku Grabiszyńskiego, w którym znajduje się dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Borek,Wrocław

619 000 zł55 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Serdecznie polecam trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 54,57 m2 z loggią. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Wrocławia, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Borek,Wrocław

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka o powierzchni 25 m2, zlokalizowana na osiedlu Borek przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju z oknami wychodzącymi na wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Borek,Wrocław

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane, słoneczne mieszkanie na Borku, trzypokojowe z balkonem, w niskim budynku z mediami miejskimi. Cicha i spokojna okolica. Spacer do Rynku zajmuje ok. 30min., blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borek,Wrocław

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2pok /2balkony/przy Parku Skowronim /winda /2piętro/piwnica Mieszkanie znajduje się na2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2 windami , budynek po termoizolacji Składa się z przedpokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

2 400 zł52 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna lokalizacja! Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Wrocław, ul. Aleja Wiśniowa Platinum Square Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weigla

Borek,Wrocław

629 000 zł54 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Powierzchnia: 54,47 m opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

449 999 zł42 m² 10 663,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/krzyki/borek/mielecka/2pok./rozkład Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 42,12m2, mieszczące się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

1 890 000 zł70 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego luksusowego mieszkania na sprzedaż w budynku z windą, siłownią, pokojem gier, salą konferencyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Borek,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; 2 osobne pokoje media miejskie tramwaje, autobusy mieszkanie do wprowadzenia każdy pokój posiada swój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

349 000 zł37 m² 9 359,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 37,29 m na ul. Hallera, wrocław Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone na drugim piętrze w kamienicy na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

430 000 zł30 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Krzyki ulica Sokola - cisza i zieleń gwarantowane! Wysoki parter w 4 piętrowym, zadbanym, ocieplonym bloku, klatka schodowa po remoncie. Pełna własność z kw. Funkcjonalny rozkład: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

4 000 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 *** for English scroll down*** Polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 na ul. Racławickiej. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

372 000 zł23 m² 15 965,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż urocze, ciepłe i ciche mieszkanie z dwoma wyjściami (jedno przez udostępniony przez spółdzielnię ogrodzony ogródek) 1-pokojowe o powierzchni 23,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Turniejowa

Borek,Wrocław

9 500 zł125 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opiekun Oferty Wyjątkowy, duży apartament 3-pokojowy o powierzchni 125 m2 z tarasem na jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu - Zielona Etiuda! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saperów

Borek,Wrocław

649 000 zł54 m² 12 120 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana - trwa remont 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,55 m2, znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy na granicy Borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Borek,Wrocław

370 000 zł20 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zadbana kawalerka o powierzchni 20m2 położona na trzecim piętrze w niskim bloku czteropiętrowym blisko Parku Południowego. balkon z pięknym widokiem na zieleń. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

539 000 zł51 m² 10 654 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. *** Oferta wstrzymana*** 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50,59 m2, znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku na granicy Borka i Gaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1976

przepiękne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Borek , ul. Powstańców Śląskich - jasne, słoneczne, wschód-zachód - loggia na poranną kawkę - 6 piętro i widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Borek,Wrocław

625 000 zł53 m² 11 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania dobrze utrzymane, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią. Lokal jest jasny, dwustronny z balkonem, widok ze wszystkich okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Borek,Wrocław

1 230 000 zł75 m² 16 308,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, ciche, komfortowe, umeblowane, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42 m2 składające się z przestronnego salonu z zaadaptowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułtuska

Borek,Wrocław

397 000 zł28 m² 14 068 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Szukasz kawalerki obok zieleni w świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na wysokim parterze ul. Pułtuskiej na osiedlu Borek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

669 000 zł51 m² 13 118 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Dwupokojowe mieszkanie 51,00m2 w dzielnicy krzyki(borek) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: borek to bardzo ceniona okolica z uwagi na świetną komunikację z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Róży Wiatrów

Borek,Wrocław

390 000 zł27 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m2 w bardzo cichej lokalizacji przy ul. Róży Wiatrów. Bez księgi wieczystej i hipoteki. Okolica dobrze skomunikowana. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Wrocław, borek Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na Wrocławskich Krzykach. W skład mieszkania wchodzi: * 2 pokoje * Przedpokój * Kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka|borek|piwnica|spokojna okolica|- mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w wyjątkowym miejscu jakim jest dzielnica Borek. Mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Borek,Wrocław

819 300 zł54 m² 15 172,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje, ul. Grójecka Wrocław Borek Dzień Dobry Mam do zaoferowania komfortowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy malowniczej ulicy Grójeckiej Mieszkanie ma metraż 54,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka z balkonem i widokiem na Park Skowroni Przedmiotem sprzedaży jest przytulna kawalerka o powierzchni 27m2 , położona w bloku znajdującym się przy ulicy Ślężnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułtuska

Borek,Wrocław

633 000 zł70 m² 9 040,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeżeli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji z możliwością własnej aranżacji to ta oferta może Ci się spodobać. Lokal idealny pod inwestycję jak również dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Borek,Wrocław

1 214 920 zł87 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 4- pokojowe ul. Grójecka Wrocław Krzyki Dzień Dobry Oferowane mieszkanie to nowoczesne czteropokojowe lokum usytuowane w świeżo wybudowanym kompleksie przy ul. Grójeckiej 10b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Blacharska

Borek,Wrocław

3 300 zł57 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** We speak English *** wolne od 01.10.2024 Polecam do wynajęcia mieszkanie na wrocławskich Krzykach o powierzchni 57 mkw przy ul. Blacharskiej, nieopodal szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

1 420 000 zł103 m² 13 749 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun nieruchomości: tel. Oferujemy przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 103,28 m2 usytuowany w kompleksowo odrestaurowanej willi na Borku. To idealna propozycja dla Klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Saperów

Borek,Wrocław

1 199 000 zł82 m² 14 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jasne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem z którego mamy centralny widok na starodrzew Opiekun oferty: tel. Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Borek,Wrocław

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane , słoneczne i jasne mieszkanie na Borku, trzypokojowe z balkonem w niskim budynku z mediami miejskimi w cichej i spokojnej okolicy. Spacer do Rynku zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Saperów

Borek,Wrocław

1 400 000 zł82 m² 17 094 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

To 82-metrowe mieszkanie na borku oferuje komfortowy standard życia w otoczeniu zieleni. Składa się z trzech pokoi, co zapewnia wystarczającą przestrzeń dla całej rodziny lub potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brossa

Borek,Wrocław

2 400 zł34 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe z do wynajęcia. Krzyki Borek, ul. Wiktora Brossa, boczna ul Ślężnej. Powierzchnia ok 34 mkw na którą składają się: salon z balkonem, aneks kuchenny i mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Borek,Wrocław

9 000 zł110 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Apartament o powierzchni użytkowej 110 mkw. Salon+ kuchnia z jadalnią +2 sypialnie + taras+ pokój łazienkowy + osobne wc+ dwa korytarze Wrocław, ul. Racławicka (krzyki-borek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Borek,Wrocław

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: for english please scroll down Polecam serdecznie do wynajmu apartament 2-pokojowy o powierzchni 45m2. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Borek,Wrocław

9 000 zł71 m² 126,05 zł/m²

 

Piętro:37/48

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w Sky Tower dla wymagającego klienta. Położony na 37 pietrze z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. W sąsiedztwie wrocławskiego centrum biznesu, biurowców i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

1 249 000 zł125 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, dwupoziomowego mieszkania na Borku - trójpak inwestycyjny w atrakcyjnej lokalizacji i cenie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

559 991 zł52 m² 10 789,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Borek-saperów/3pok/rozkład/parking/loggia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji Borek -ul.Saperow Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie z kw Pełna.