dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Borek

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

2 799 zł50 m² 55,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Ogrody Hallera 86. Na wynajem wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Borek,Wrocław

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 15.05*** Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe, 50 m + strych 32 m , Wrocław ul. Hallera Cena: 519 000 zł Forma własności: pełna własność (kw, bez obciążeń) Lokalizacja W ofercie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Borek,Wrocław

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty: tel. Borek / 3 pokoje / osobna kuchnia / loggia Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w dzielnicy Krzyki - Borek To idealne miejsce dla inwestorów - doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w sercu osiedla Borek jednej z najbardziej zielonych i cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

699 900 zł62 m² 11 207,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej bazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

2 400 zł41 m² 58,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Krzyki, ul. Ślężna 92 | 2 pokoje | 41 m | oddzielna kuchnia | po generalnym remoncie | widok na park Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 41,12 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

585 000 zł46 m² 12 800,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: nr lic. Pfrn 30802 tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7m2 w budynku z 1986 r. Winda. Gotowe do zamieszkania. Otoczenie nieruchomości: lubiane osiedle Borek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

4 250 zł72 m² 59,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 72 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku z lat 90. przy ul. Powstańców Śląskich. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

1 397 000 zł93 m² 15 078,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 92,65 m, położony przy ul. Racławickiej we Wrocławiu, w prestiżowej rezydencji Apartamenty Racławicka, w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borek,Wrocław

489 000 zł35 m² 13 971,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne mieszkanie 35m kw. w samym centrum obok Sky Tower. Mieszkanie mieści się na 5/10 piętrze z windą w budynku po termoizolacji. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

3 495 zł51 m² 69,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie w nowym budynku przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Lokal został wykończony z dbałością o szczegóły i jest gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

3 399 zł55 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu Centauris - tuż przy Parku Skowronim Marzysz o porannych spacerach wśród zieleni, a jednocześnie chcesz mieć doskonałe połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębia

Borek,Wrocław

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie na Wrocławskich Krzykach z balkonem i piwnicą- osiedle Borek ul. Jastrzębia 9 Blisko Parku, świetna lokalizacja! Koniecznie zobacz wirtualny spacer i video.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna, wygodna kawalerka w centrum - boczna cicha ulica, przecznica ul. Hallera. Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa właściciel mieszkania. Optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borek,Wrocław

665 000 zł50 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 1/3 piętrze w kameralnym bloku, na Borku 100 m od Parku Południowego we Wrocławiu. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borek,Wrocław

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Krzykach (wrocław) Lokalizacja: krzyki | Powierzchnia: ok. 50 m | Piętro: 1/3 | Blok z lat 80. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Borek,Wrocław

585 000 zł49 m² 11 938,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , świeżo po remoncie, obejmującym wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-sanitarnej. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

650 000 zł65 m² 10 024,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84m2, dwustronne, rozkładowe - osobna kuchnia w topowej lokalizacji ul. Powstańców Śląskich/ Wandy/ Hallera. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Januszowicka

Borek,Wrocław

2 500 zł68 m² 36,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, przestronne mieszkanie (67,79m2) z wysokimi sufitami w zabytkowej kamienicy z 1918 roku przy ulicy Januszowickiej. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Borek,Wrocław

3 500 zł63 m² 55,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo przestronne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,6 m , położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Centauris przy ul. Ślężnej, tuż obok Parku Skowroniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Borek,Wrocław

3 099 zł53 m² 58,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie -53 m blisko Sky Tower Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze. Czysta klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

825 000 zł53 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do sprzedaży przy Ogrody Hallera 86***. Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym, kameralnym osiedlu Ogrody Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-