dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Brochów

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

284 368 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe, nowe mieszkanie 3 pokojowe, oddanie W czerwcu 2018 roku tel. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z południową wystawą okien, położone na pierwszej kondygnacji, parter na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brochów

Brochów,Wrocław

238 014 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie na Brochowie. Opiekun oferty: jakub Boroński, tel. Inwestycja gotowa! trwają ostatnie prace na terenie osiedla. Spokojna okolica i komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Brochów,Wrocław

250 000 zł44 m² 5 685,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Zapraszamy na stronę inwestycji Dzięki świetniej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą, a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chińska

Brochów,Wrocław

269 900 zł60 m² 4 498 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzy rozkładowe pokoje W kamienicy na brochowie Z ogródkiem Słoneczne mieszkanie trzypokojowe z półotwartą kuchnią i jadalnią, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

265 194 zł49 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe, nowe mieszkanie 3 pokojowe, oddanie W czerwcu 2018 roku tel. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z północno - wschodnią wystawą okien, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Brochów

Brochów,Wrocław

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w przystępnej cenie, położone w dzielnicy Brochów we Wrocławiu. Mieszkanie zostanie oddane przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brochów

Brochów,Wrocław

445 000 zł82 m² 5 427 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokoje W nowym budownictwie na krzykach. Bardzo ładne, ciche, przytulne, mieszkanie trzypokojowe z dużym tarasem i pięknym widokiem na zieleń, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piękne mieszkanie na nowym osiedlu z 2011 r. w zaciszu na Brochowie. Mieszkanie składające się z 2 pokoi, balkonu, aneksu kuchennego, łazienki z wanną i wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Brochów,Wrocław

120 000 zł45 m² 2 654,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do odstąpienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 w systemie tbs we Wrocławiu przy ul. Wileńskiej - Krzyki/ Brochów. Mieszkanie położone na parterze.Do mieszkania przynależy taras/ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Vinci

Brochów,Wrocław

319 000 zł73 m² 4 392 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Informacje ogólne. Na sprzedaż mieszkanie 4pok,72m,balkon,piwnica,garaż,ogród. Nowa cena 319.000zł. Opis mieszkania. Rozkład pomieszczeń dwustronny. Pokoje jasne. Na podłogach dębowa mozaika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Brochów,Wrocław

227 217 zł41 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji* dwupoziomowe mieszkanie na nowym osiedlu - brochów Lokalizacja: wrocław, krzyki - Brochów, semaforowa Nieruchomość: atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Społeczna

Brochów,Wrocław

850 000 zł215 m² 3 953 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację pięknego, funkcjonalnego domu, 20 minut od wrocławskiego Rynku. Cicha, spokojna uliczka, prawie pozbawiona ruchu samochodowego. Pięknie utrzymany ogród, z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brochów

Brochów,Wrocław

242 000 zł48 m² 5 094,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie, 2 pokoje,48 m2,sprzedaż, wrocław, borchów Oferta 0%, dla biura. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m2,zlokalizowane przy głównej osiedlowej ulicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

3 600 zł107 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na Krzykach, na zamkniętym osiedlu przy ul. Semaforowej. Idealny dla rodziny z dziećmi. Na pierwszym poziomie - salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83 mkw - z dużym wypoczynkowym Balkonem na południu Wrocławia - dzielnica Brochów. Mieszkanie dwupoziomowe, dwustronne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brochów

Brochów,Wrocław

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w cichym zakątku Brochowa. Mieszkanie w niskim bloku budowanym w latach `80. Blok zbudowany bardzo solidnie, raczej nietypowo jak na lata `80. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Brochów,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzy pokoje z aneksem kuchennym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Birmańska

Brochów,Wrocław

299 500 zł107 m² 2 799,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe, duże mieszanie (metraż całości - 107 m2 plus 10 m2 do ewentualnej dalszej adaptacji), świetnie zaprojektowane, przestronne i wygodne. Powstało jako adaptacja strychu zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy z roku 1928. Aktualnie zrobiony jest remont klatki schodowej, dachu i częściowo elewacji. W tym roku planowane jest zakończenie wszystkich prac.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pionierów

Brochów,Wrocław

129 000 zł46 m² 2 804,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Polecam wyjątkową okazję: mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe o powierzchni ok. 46m2 na wrocławskim Brochowie, w okolicy ul. Pionierów. Lokal składa się z: - 2 oddzielnych pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Brochów

Brochów,Wrocław

712 000 zł105 m² 6 780,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowocześnie i stylowo urządzone mieszkanie o podwyższonym standardzie na Brochowie przedpokój przestronny z podwójnym systemem oświetleniowym ledowym (funkcjonalna szafa z pojemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Brochów,Wrocław

137 000 zł52 m² 2 634,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie typu tbs! Mieszkanie znajduje się na parterze nowego i spokojnego osiedla na Brochowie. Z tyłu budynku znajduje się duży parking (ze szlabanem na autopilota). Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brochów

Brochów,Wrocław

300 000 zł55 m² 5 413,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wykończone od dewelopera! - 2 pokoje, kuchnia + ogródek ok.10m2, całkowicie wykończone, ze sprzętem AGD. W cenie mieszkania miejsce postojowe naziemne na zamkniętym parkingu osiedlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierów

Brochów,Wrocław

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całość za 1500zł. Nowe, dwupokojowe z aneksem, umeblowane i wyposażone, rozkładowe, z garderobą i balkonem. Miejsce parkingowe, cicha okolica, sympatyczni właściciele ;-).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mongolski

Brochów,Wrocław

155 000 zł43 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wrocław krzyki brochów własnościowe rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie - bez pośredników bardzo dobra lokalizacja W samym centrum dzielnicy. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vinci

Brochów,Wrocław

171 000 zł37 m² 4 682,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Atrakcyjna cena, ogromny potencjał! Mieszkanie na obrzeżach Wrocławia. Spokojna okolica, w pobliżu ogródki działkowe, bloki mieszkalne, przystanki komunikacji miejskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Brochów,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na 2 piętrze na ul. Cedrowej. Mieszkanie jest ładne, przytulne i bardzo funkcjonalne. Składa się z sypialni i salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Birmańska

Brochów,Wrocław

1 100 zł64 m² 17,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe plus nyża na Krzykach - Brochów ul Birmańska. Mieszkanie rozkładowe w cichej spokojnej okolicy w pobliżu szkoła, sklepy, biedronka, przychodnia, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mongolski

Brochów,Wrocław

240 000 zł37 m² 6 413,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - Krzyki - Brochów. Zadbane i całkowicie wyremontowane mieszkanie własnościowe na parterze budynku w bardzo małej i zadbanej Wspólnocie. Mieszkanie kupione notarialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mongolski

Brochów,Wrocław

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wrocław-krzyki (brochów) okazja!. Oferta prywatna. Sprzedam mieszkanie własnościowe 2 pokojowe 30mkw. 30mkwmierzone na wysokosci 2,52 (pow.do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (63m2), 3 pokojowe, nierozkładowe mieszczące się na 2 piętrze w bloku 3 kondygnacyjnym z lat powojennych. Mieszkanie, z wyjątkiem kuchni, po remoncie, z nowym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mongolski

Brochów,Wrocław

175 000 zł43 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez pośredników! własnościowe rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie - wrocław -krzyki brochów. Lokal na II piętrze w 2-piętrowej kamienicy z lat 50 - tych. Wejście główne do budynku drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

190 000 zł54 m² 3 551,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie dotyczy połowy nieruchomości (dom na działce 454m) położonej we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki-Brochów na cichym i zielonym osiedlu domków jednorodzinnych z bliskością do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

190 000 zł81 m² 2 345,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mongolski

Brochów,Wrocław

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bezpośrednio - rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie - wrocław - krzyki - brochów. Mieszkanie własnościowe na II piętrze w 2-piętrowej kamienicy z lat 50 - tych. Bardzo ładnie zadbany teren.