dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Brochów

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

360 000 zł81 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dom W cenie mieszkania! Do sprzedania jest parter (mieszkalne 53,47m2) domu z 1975r. położonego we Wrocławiu przy ul. Koreańskiej na Brochowie wraz z połową części wspólnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

1 150 zł36 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane na Krzykach (brochów - osiedle Parkowe) przy ul. Semaforowej. Bardzo spokojna okolica, bardzo dobre połączenie komunikacyjne do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwniczna

Brochów,Wrocław

650 zł38 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie willowe w cichej okolicy dla 1-2 osób dorosłych uczących się lub pracujących tel.   cena 650 zł miesięcznie + liczniki + kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

275 000 zł41 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Budynek 2kondygnacyjny z 10 mieszkaniami w spokojnej okolicy. W bliskiej odległości ok.30m park ,oraz także niedaleko sklep spożywczy i mała gastronomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Birmańska

Brochów,Wrocław

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 51 m2, na parterze kamienicy położonej w spokojnej dzielnicy Wrocławia( Brochów). Mieszkanie składa się z dwóch słonecznych pokoii, zabudowanej kuchnii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Birmańska

Brochów,Wrocław

370 000 zł60 m² 6 166 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe, 60m kw. Standard Bardzo Dobry. Łazienka z wanną i wc, widna kuchnia z kuchenką gazową i szafkami w zabudowie stałej. Ogrzewanie gazowe -piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brochów

Brochów,Wrocław

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki.Mieszkanie 2 pokojowe o pow 48mkw. Usytuowane na trzecim piętrze budynku z 2000roku (niska zabudowa, osiedle monitorowane). Pokoje jasne, ustawne o pow 17mkw, 15mkw (pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mongolski

Brochów,Wrocław

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe .Centrum dzielnicy Brochów. Osobno łazienka i wc. Bardzo dobre połączenie z ważnymi punktami Wrocławia. Tereny suche. Pow.Podłogi 43,5mkw. Czynsz bardzo niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Birmańska

Brochów,Wrocław

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie całkowicie wyremontowane, zabudowana kuchnia (zmywarka, lodowka ) okna nowe, balkon od strony S, łazienka płytki i armatura, szafy zabudowane-nowe. Kamienica po remoncie.