dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na wynajem przytulną kawalerkę znajdującą się w spokojnej okolicy przy ulicy Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miarki

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wprowadzenia od 1 września Serdecznie polecam na wynajem dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko uczelni, przy ul. Karola Miarki we Wrocławiu. Ze względu na dwa duże dwuosobowe pokoje, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Grabiszynek,Wrocław

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lux! | Ok. Grabiszyńskiej | 1 pokój.! Apartament Okolice ul. Grabiszyńskiej centrum 32m2, 1 pokoj osobno kuchnia. ul. Inzynierska 39 wolny od 1 pazdziernika 2023 3200 zł najem 300 zł Opłata czynsz +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w okolicy ul. Prusa we Wrocławiu blisko Placu Grunwaldzkiego, mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z: * salonu z balkonem * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł55 m² 47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października mieszkanie przy ul. Sępa-Sarzyńskiego 67. Idealna lokalizacja zarówno dla studentów jak i osób pracujących. Usytuowane jest na 6 piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

395 000 zł48 m² 8 144,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dla studenta, pod wynajem 48m2/2p można zrobić 3p Wrocław Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

366 000 zł28 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się przy ul. Kamiennej, 5 min. piechotą od Ronda Powstańców Śląskich. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczna kawalerka / wyposażenie wykończenie wykonane przez architekta do wprowadzenia / dostępna / kamienica po całkowitej rewitalizacji stare miasto / autobusy tramwaje / bardzo blisko do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Gaj,Wrocław

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pętla Gaj l Mieszkanie na wynajem l Dla studentów i pracujących Dwa osobne pokoje l Balkon l Świetna lokalizacja Najemca nie płaci prowizji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

3 500 zł66 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie na Starym mieście! Dwustronne z balkonem, duży salon, 2 sypialnie i 2 łazienki! Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

580 000 zł41 m² 14 146 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, dwustronnego oraz w pełni rozkładowego mieszkania, z osobną kuchnią, łazienką oraz wc. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogrzewanie centralne rozkładowe, osobne pokoje umeblowane do wprowadzenia miejsce postojowe W garażu podziemnym zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

2 450 zł18 m² 140 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje apartament o powierzchni 17,3m2. Lokal na drugim piętrze to: - salon z aneksem kuchennym - duża łazienka z prysznicem - duża szafa zapewniająca miejsce do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie idealne dla studentów oraz pod inwestycję! pełen rozkład: 3 pokoje zamykane na klucz, kuchnia, przedpokój, łazienka + piwnica świeżo po remoncie : umeblowana kuchnia, wyposażona łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od 08.10. Prezentacje 16./17.09 - ZAPRASZAM Serdecznie polecam na wynajem nowoczesne studio, znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł33 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przestronną, luksusową kawalerkę z balkonem i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowy Dwór,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na nowym osiedlu na Rogowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z windą. Na 31 metrowej powierzchni zaaranżowany jest pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy w topowej lokalizacji na ulicy Świdnickiej. Położona na 3 piętrze w budynku mieszkalnym wielopiętrowym z windą. Mieszkanie zostało odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł27 m² 80,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 27,41 m2 w bloku w centrum Wrocławia. Mieszkanie jest położone na 5 piętrze w budynku mieszkalnym 5-piętrowym. Mieszkanie jest odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł82 m² 7 193,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Wam mieszkanie o powierzchni 82,02 m2 położone na wrocławskim Ołbinie. Jest to idealny wybór pod inwestycję(wynajem), dzięki czemu przyszłościowo może być to dobre rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w bloku w centrum Wrocławia. Położona na 3 piętrze w budynku mieszkalnym 4-piętrowym. Mieszkanie o wysokim standardzie. Jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Powstańców Śląskich,Wrocław

550 000 zł47 m² 11 670 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w centrum Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie miejskie - Pełna własność - Piętro 1,5 z 10 - Czynsz 500,00 zł Tę ofertę docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

2 000 zł31 m² 65 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem słoneczne mieszkanie, w pełni umeblowane, usytuowane na 5 piętrze w apartamentowcu Strzegomska w dzielnicy Muchobór Mały. Idealne dla pary. Oferta wyłącznie w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ostrów Tumski

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczna kawalerka / wyposażenie wykończenie wykonane przez architekta do wprowadzenia / dostępna / apartamentowiec - młyn maria stare miasto / autobusy tramwaje / bardzo blisko do rynku zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

510 963 zł56 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji: 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 56,46m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 000 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem i miejscem postojowym. Pierwszy najem. Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie na ul. Drabika. Umowa w najmu w trybie okazjonalnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

1 690 zł16 m² 105,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne studio przy ul. Zawidowskiej *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *16 m2, drugie piętro Wyposażenie: *pokój: kanapa, krzesła, stolik, szafa, komoda *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 950 zł33 m² 89,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Krzyki Południe l ul. Gwiaździsta 6 l Nowe Centrum Południowe Apartament typu studio l Kameralna atmosfera w sercu miasta Polecam na wynajem mieszkanie typu studio, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Komandorskiej 40. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, znajdujące się na parterze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość z doskonałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł23 m² 113,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 23 m2 na I piętrze w samym centrum miasta ( Rynek) okolice ul. Wita Stwosza we Wrocławiu. Mieszkanie umeblowane i wyposażone! Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 84 m2, na wysokim parterze w kamienicy okolice ulicy Oleśnickiej we Wrocławiu. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bujwida

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pok. znajdujące przy ul. O.Bujwida blisko słynnych akademików "Ołówek i Kredka" Mieszkanie idealne dla studentów : Uniwersytetu Przyrodniczego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

3 200 zł77 m² 41,56 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje osobne, osobna kuchnia studenci, osoby pracujące, firmy gaj, okolice uniwersytetu medycznego zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie o powierzchni 77 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dźwirzyńska

Kuźniki,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 072 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje na spokojnych i zielonych Kuźnikach! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Wyłączny Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Da sprzedania posiadamy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 48 m położone w dzielnicy Śródmieście, centrum, plac Grunwaldzki tzw. Manhattan we Wrocławiu Mieszkanie w pelni rozkladowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Krzyki,Wrocław

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna kawalerka zlokalizowana przy ulicy Kamiennej, obok Uniwersytetu Ekonomicznego. Opis nieruchomości: usytuowana jest na VI piętrze zadbanego budynku z windą. Przed miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

2 250 zł26 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English description below. Mieszkanie wolne od 1 października. Możliwość pierwszych prezentacji już teraz. Jeśli szukasz klimatycznej kawalerki - w dobrym standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki