dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł30 m² 89,94 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz nieruchomość po remoncie _ pierwszy najem Serdecznie polecam na wynajem nowoczesne studio, znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie w idealnej lokalizacji, piękny widok. *Piętro 9. *Powierzchnia 15,80 m2. Wyposażenie: *pokój, szafa, komoda, półki. *Kuchnia: stół z krzesłem, szafki wiszące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

519 000 zł58 m² 8 892 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie bez obciążeń! 519 tyś. - 58 m2 niższa cena Wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości! Dwu pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy! top lokalizacja 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

449 999 zł38 m² 11 718,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja/krzyki/drukarska/2pok./PIWNICA/WINDA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament na wrocławskich Krzykach przy ul.Drukarskiej. Mieszkanie o powierzchni 38,50 m2, położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Walońska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, funkcjonalne studio unikalny widok na rzekę w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

2 350 zł28 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Damian Zienkiewicz Tel. -wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia kawalerkę z balkonem o powierzchni 28m2 na 3 piętrze przy ul. Krętej 23 (śródmieście-Nadodrze). Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legnicka

Popowice Północne,Wrocław

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Legnickiej 59. *Nowe budownictwo. *Miejskie ogrzewanie. *24 m2. *8 piętro. *Idealny dojazd do Uniwersytetu Wrocławskiego. *Przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nepalska

Brochów,Wrocław

1 500 zł17 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: * Do wynajęcia studio przy ul Nepalska 28 * Nowe budownictwo * 17 m2 * I piętro * Spokojna okolica * Internet w cenie najmu Wyposażenie: * Salon: kanapa rogowa, szafa, stolik do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Grabiszynie tylko 950-m od Parku Grabiszyńskiego z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta (kameralna zabudowa, nowa instalacja elektryczna, nowe okna pcv) Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lux! kawalerka Z dużym tarasem (47 m), miejsce post. /komórka lok./ 2015 / KLIMATYZACJA / MUCHOBÓR WIELKI Polecam do wynajęcia piękne ,nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

586 000 zł49 m² 11 862,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Top 2 pokoje-49,5m2 Balkon Dobra Komunikacja Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,5m2 znajdujące się na ul. Bystrzyckiej. Składające się z: - salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy obrońców poczty gdańskiej, jednopokojowe na parterze, z małym ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy. W pełni wyposażone, w pokoju znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł29 m² 86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*wolne od 31.08.23r* Polecam do wynajęcia kawalerkę, która znajduje się w nowym budynku z 2021r., przy ul. Bierutowskiej 57b. Genialnie wykończony apartament o pow. 29m2 oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35 m2 przy ul. Strońskiej, nadaje się idealnie do zamieszkania dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie jest wykończone i odświeżone, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Jaworowa

Krzyki,Wrocław

1 750 zł19 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka na 2 piętrze czteropiętrowego bloku z miejskim ogrzewaniem. *W pełni wyposażona, w atrakcyjnej lokalizacji. *Spokojne osiedle. *Dobry punkt komunikacyjny, bogate zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

565 824 zł67 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Promocja! -50 % na miejsce postojowe - możliwość spłaty w harmonogramie 20% -80% Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Mieszkanie do własnej aranżacji: 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka / aranżowana przez projektanta umeblowana W pełni / do wprowadzenia / od zaraz / piękny budynek odrestaurowany genialna lokalizacja / blisko tramwaj / piechotą do rynku ok 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

1 600 zł15 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy Junackiej 2aa (leśnica). *Lokal o powierzchni 15 m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego i łazienki. *Internet w cenie. Wyposażenie: *salon: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 200 zł41 m² 78,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, śródmieście, jedności Narodowej - Browary Wrocławskie. Pierwszy najem w pięknym lofcie z pomieszczeniami wysokimi na 4.2m! Miejsce w garażu, siłownia oraz kajaki w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ulica Grabiszyńska Ilość pokoi: kawalerka Metraż: ok. 36m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 5z6 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta kuchenna, okap, zmywarka, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla Studentów - Doskonała Lokalizacja, wygodne 2 Pokoje Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania podczas studiów? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

560 000 zł61 m² 9 118 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: tel. Preferowany klient gotówkowy top lokalizacja 1,5 km do Wroclavii i dworca pkp 9 minut pieszo do Uniwersytetu Ekonomicznego 3 km do szpitala na ul. Borowskiej standard mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

3 199 zł32 m² 99,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament Okolice ul. Grabiszyńskiej centrum 32m2, 1 pokoj osobno kuchnia. ul. Inzynierska 39 wolny od 1 pazdziernika 2023 3200 zł najem 300 zł Opłata czynsz + jednorazowe wynagrodzenie biura apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

2 000 zł28 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia kawalerka położona w apartamentowcu z 2012 roku przy ulicy Nyskiej 54. Ma ona powierzchnię 27,88 m2 i składa się z: - pokoju w którym znajdziemy wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Nadodrze,Wrocław

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Krętej 2. 30 metrów kwadratowych. Mieszkanie po remoncie, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, wydzielonej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

769 000 zł80 m² 9 564,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Z przyjemnością prezentuję Wam mieszkanie 3-pokojowe położone na Wrocławskim Grabiszynie. Jest to idealny wybór dla rodziny/młodej lub studentów. Ze względu na rozkład pokoi oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

1 800 zł17 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *17 m2, drugie piętro *miejsce parkingowe, w cenie najmu. Wyposażenie: *pokój: kanapa, stolik, krzesła, szafa, komoda *aneks kuchenny: szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kawalerkę 27m2, zlokalizowaną przy ul. Jaworskiej 4 we Wrocławiu. Kawalerka znajduję się na dwunastym piętrze w apartamentowcu. Posiada pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł35 m² 86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: *** wolne od zaraz *** = gotowe do zamieszkania = Do wynajęcia przestronne mieszkanie, o pow. 35m z balkonem. Zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

529 000 zł45 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niska zabudowa / wysoki parter / park / inwestycja / blisko tramwaj / dla studentów / uczelnie wyższe W pobliżu Układ pomieszczeń: - kuchnia przejściowa - przedpokój - 3 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokojowe z tarasem, idealne dla studentów, w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości - klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

540 000 zł50 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania okazyjne mieszkanie ( kawalerka ) w pełni rozkładowe o powierzchni 34 m2 w cichej, prestiżowej i spokojnej okolicy Krzyki-Gaj przy ul. Borowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł51 m² 16 903 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam państwu apartament, w samym centrum Wrocławia, ul. Czysta 2 tuż przy Renomie. Komfortowy 2-pokojowy apartament, znajduje się na 5 piętrze, o metrażu 51,47 mkw, z dużym 10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 300 zł100 m² 13 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Dębowa

Krzyki,Wrocław

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym i balkonem. *Miejskie ogrzewanie. *19 m2, pierwsze piętro z balkonem. *Bliskość Uniwersytetu Ekonomicznego. *Przyjazne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 28 m2 przy placu Legionów w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

645 000 zł48 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Wyłącznie W biurze sdp! Świetna lokalizacja, piękna panorama, zachodnia strona. Otoczenie nieruchomości: inwestycja "sun Hause" to nowoczesne osiedle tylko 2 km od Rynku. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

559 000 zł54 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. *wyłącznie W sdp nieruchomości* Możliwość zakupu dwóch jednakowych mieszkań w tym samym bloku Polecam Państwu mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij