dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

542 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na 2 piętrze, w budynku z 2000 roku z windą i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Wspaniały widok na ogródki działkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

1 900 zł37 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

36,55mkw/balkon/garderoba/ochrona/park Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż przy Parku Grabiszyńskim (ul. Rymarska/ronson Impressio). Miejsce świetnie skomunikowane ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W nowiutkim budynku przy Moście Uniwersyteckim w pobliżu uczelini oraz rynku mieszkanie ze sporym salonem polaczonym z kuchnią w zabudowie wyposazony w kuchenką elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł29 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 29 m2 na 1 piętrze przy ul. Krętej (śródmieście ) *możliwość Wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 700 zł20 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną w nowej inwestycji Vantage Development - Legnicka 33 (obiekt oddany do użytkowania w 2021 r.). Nieruchomość Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 900 zł36 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić na wynajem mieszkanie zlokalizowane przy samym Sky Tower, przy ul. Gwieździstej we Wrocławiu. Nieruchomość Mieszkanie ma powierzchnię ok. 36,5 m i mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

659 000 zł64 m² 10 296,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tonące w zieleni w Śródmieściu Wrocławia! Czy szukają Państwo mieszkania blisko centrum, ale w spokojnej, zielonej części Wrocławia, z nutką sentymentu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł64 m² 38,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy Skwerze Zygmunta Krasińskiego! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Okolice pl. Dominikańskiego- mieszkanie również dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Fabryczna,Wrocław

475 000 zł47 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, blisko centrum. Opis nieruchomości: mieszkanie przeszło remont w 2011 r. , odświeżone w maju 2020. Salon połączony z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Cena podana w ogłoszeniu czyli 1300 zł obowiązywała będzie przez pierwsze 2 miesiące wynajmu. Po tym okresie cena wynajmu wynosić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке. Lokalizacja: plac Grunwaldzki ul. Walecznych 13 * Ilość pokoi: 1 * Metraż: 42 mkw * Kuchnia: osobna * Piętro: 3/5 * Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

458 835 zł36 m² 12 675 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne 2 - pokojowe mieszkanie dla studenta lub pary z balkonem w centrum Wrocławia, na Nadodrzu. Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz pcc i nie płacisz prowizji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kameralne biuro w Rynku do wynajęcia. Zapraszam wszystkich ceniących spotkania z klientem w centrum miasta. cele mieszkalne bez Vat, ale dla firmy cena netto. Powyższe informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 950 zł56 m² 34,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od marca Serdecznie polecam, rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnym osiedlu w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

549 000 zł79 m² 6 975,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Nowowiejskiej. Składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, antresoli, łazienki wraz z wc, wc, pomieszczenia gospodarczego. Pokoje umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł28 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia kawalerkę na 3 piętrze przy ul. Krętej ( Śródmieście, ołbin, nadodrze ) *możliwość Wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym* /opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem. komfortowe, rozkładowe w zielonej okolicy! Korzystaj z uroków miasta i wygody komunikacji miejskiej! - Komfortowe mieszkanie (pierwszy najem) - 52 m2 - piętro 8/8 - widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Ołbin,Wrocław

940 000 zł95 m² 9 895 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tel. Piękne mieszkanie W kamienicy po remoncie - dla wymagających klientów! idealne dla rodziny przy zielonym skwerku. Do zamieszkania od zaraz! 4- pokojowe mieszkanie o pow. 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Słodowa

Stare Miasto,Wrocław

564 365 zł28 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż, apartament 27,53 m2, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. Dodatkowo do dyspozycji mamy balkon, do wykorzystania w ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaułek Rogoziński

Różanka,Wrocław

1 600 zł39 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dla osób Z umową O pracę Mieszkanie przy ul Zaułek Rogoziński na Różance , w bliskiej odległości do Centrum handlowego oraz komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Angel Wings na ulicy Walońskiej. Apartament położony jest nad brzegiem rzeki Oławy i biegnącej wzdłuż niego promenady. Zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słodowa

Stare Miasto,Wrocław

636 115 zł31 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż, apartament 31,03 m2, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. Doskonała propozycja dla osób wymagających i lubiących życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

4 800 zł54 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w centrum Wrocławia, super lokalizacja, bardzo blisko rynku! Nowoczesny apartament składa się z kuchni połączonej z salonem, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł52 m² 9 539,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne 52 metrowe, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku, blisko Centrum, w dzielnicy Stare miasto, przy ulicy Iwana Pawłowa. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

339 000 zł27 m² 12 621 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam na sprzedaż słoneczną kawalerkę znajdującą się na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Klecinie. Budynek z windą z 2017 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia kawalerkę na parterze przy ul. Walońskiej ( Śródmieście, angel Wings ) /mieszkanie o pow.30 m2 składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - Tarasu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

440 000 zł66 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie na osiedlu Kozanów o powierzchni użytkowej 66 m2 wraz z komórką lokatorską znajdującą się w piwnicy - 3,75 m2. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na wynajem mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30 mkw we Wrocławiu przy ul. Na Ostatnim Groszu. W skład kawalerki wchodzą: - pokój, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł33 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 33m2 na 3 piętrze przy ul. Księcia Witolda (śródmieście-Centrum-Rynek-Nadodrze). *możliwość Wynajęcia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł37 m² 16 206,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 - pokojowy w centrum Wrocławia, w pobliżu Placu Bema. Oferta deweloperska - 0% prowizji! Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc i nie płacisz prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Benedyktyńska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 600 zł25 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja, okolica Placu Grunwaldzkiego. Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o pow. 24,81 mkw.* znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ulicy Benedyktyńskiej (Plac Grunwaldzki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

525 000 zł60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne-ładne-zadbane-pełny rozkład-polecam - , Licencja nr 10024 oddzielna kuchnia -3 samodzielne pokoje-ładny tarasowy balkon. Idealne dla siebie jak I W celach inwestycyjnych na wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: *** wolne od zaraz *** = gotowe do zamieszkania = Serdecznie polecam do wynajęcia klimatyzowane, 2 pokojowe mieszkanie przy ul. L.Rydygiera, o powierzchni 42m, w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrnogórska

Gaj,Wrocław

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przyjemna 34m2 kawalerka na Gaju. W okolicy borowska / świeradowska. Wynajem od 31.03.2022R Mieszkanie składa się z; -pokoju połączonego z aneksem kuchennym - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gaj,Wrocław

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na wynajem przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30 mkw przy ul. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu. W skład kawalerki wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Już wynąjęte. Ogłoszenie nieaktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gądów-Popowice Południowe

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: *** wolne od zaraz *** = gotowe do zamieszkania = Serdecznie polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.5m2. Zlokalizowane na ulicy E.Horbaczewskiego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

1 900 zł30 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam kawalerkę o powierzchni 30m2, usytuowana jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Luksusowe studio 1pok., GRUNWALDZKA OPIEKUN OFERTY Tel: e-mail: ***WOLNE OD 19.03*** Serdecznie polecam do wynajęcia studio 1pok. przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie o wysokim standardzie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam kawalerkę o powierzchni 30m2, usytuowana jest na 1 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij