dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sołtysowice,Wrocław

739 000 zł64 m² 11 583,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w samym sercu miasta. Idealna lokalizacja, 100 m od Rynku. Mieszkanie położone na IV piętrze budynku wyposażonego w windę, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

2 200 zł34 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tarnogaj ul. Nyska/piękna Nowoczesne mieszkanie blisko uczelni i komunikacji. Do wynajęcia jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie (34 m ). Idealne dla studenta, pary lub młodej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 900 zł18 m² 108,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna, wyposażona, świetnie skomunikowana kawalerka na osiedlu Port Popowice przy ulicy Białowieskiej 101. Atrakcyjna cena! budynek I osiedle: ul. Białowieska (rok budowy budynku: 2018).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zarabiaj od pierwszego dnia. Ten lokal przy ul. Księcia Witolda to gotowy produkt inwestycyjny - przemyślany, funkcjonalny i położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

719 900 zł49 m² 14 694,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne wszystko nowe po kapitalnym remoncie 3 niezależne pokoje osobna kuchnia Z oknem wójcikwysoki standard, urządzone wg projektu, w pełni wyposażone i umeblowane tak jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nepalska

Brochów,Wrocław

1 620 zł21 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia niezwykle przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Nepalska 26 we Wrocławiu Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 2. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy Jurija Gagarina 64 (muchobór Wielki) we Wrocławiu Nieruchomość: lokal o powierzchni 21 m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszczańska super kawalerka 30m2 - łącznie za cały miesiąc 3200 Apartament znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***apartament W centrum idealny dla pary/rodziny/studenci *** Do wynajęcia elegancki apartament w centrum przy ul. Dąbrowskiego 34, okolice Dworca Głównego. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł45 m² 72,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Walońska, "angel Wings"- rzeka, trasy biegowe czy rowerowe, nieopodal Polinka- więc Pl. Grunwaldzki w zasięgu ręki, w spacerowej odległości Ovo czy Gal. Dominikańska! Do tramwaju 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

669 000 zł62 m² 10 738,40 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ciepłe i jasne mieszkanie 62,30 mkw przy ul. Zachodniej na wrocławskim Sczepinie, położone na XI piętrze bloku mieszkalnego z windą. Składa się z 3 poko i (ok. 17, 10 i 9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowym budynku przy ulicy Sołtysowickiej, tuż przy Wyższej Szkole Logistyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

743 458 zł84 m² 8 820,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

To mieszkanie łączy w sobie autentyczny klimat kamienicy, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Idealne, jeśli szukasz przestrzeni z duszą w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 720 zł32 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią o pow 32 m w świetnej lokalizacji - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

639 000 zł48 m² 13 282,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zadbane przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Mieszkanie po remoncie z nową instalacją elektryczną, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

844 000 zł77 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie ma świetnie rozdzielone strefy: po lewej duża część dzienna, a po prawej trzy niezależne sypialnie, dzięki czemu każdy ma swoją przestrzeń. Nie masz czasu, aby zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

905 786 zł47 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie W centrum wrocławia Nowoczesny kompleks premium | Funkcjonalny układ | Idealne jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem | Nowoczesna architektura ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości proponuje do wynajęcia- eleganckie 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | Szczepin Lokalizacja premium - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Jana Pawła II, blisko Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Z antresolą - Strachowice - lotnisko Wynajmę mieszkania z antresolą, położonego w sąsiedztwie Wrocławskiego Lotniska. Charakterystyka Mieszkania: powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł40 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław Stare Miasto, ul. Kotlarska. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Wrocław. Układ mieszkania:salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2, położone na parterze w nowym bloku przy ul. Reja. Mieszkanie bardzo ładnie urządzone i wyposażone w niezbędny sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Wombat prezentuje na wyłączność kawalerkę z prywatnym ogrodem 100 m na Tarnogaju. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

369 000 zł18 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mikrokawalerka inwestycyjna ul. Sołtysowicka 21, wrocław. Powierzchnia: 17,72 m Układ: pokój dzienny z aneksem kuchennym + łazienka (kabina prysznicowa, umywalka, wc) Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne studio zlokalizowane przy ul. Lotniczej na Pilczycach we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 22 m znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

2 150 zł22 m² 98,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 21,8 m , położona w nowym budynku z 2024 roku. Mieszkanie świeżo wykończone i umeblowane - pierwszy najem, dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni ok.19m , położona w nowym budynku z 2020 roku przy ul. Dmowskiego na Kępie Miesczańskiej. Informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i piwnicą w idealnej lokalizacji- niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego, świetna komunikacja! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

650 998 zł54 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Popowicach gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

999 999 zł96 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 150 zł33 m² 65,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Kawalerka z 18 m tarasem | Krzyki, ul. Wietrzna Do wynajęcia w pełni umeblowana, funkcjonalna kawalerka z dużym, 18-metrowym tarasem, położona na Krzyki przy ul. Wietrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Rakowiec,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,95 m.kw. z balkonem, w nowym budynku z windą przy ul. Prądzyńskiego, mieszkanie jednostronne, słoneczne o funkcjonalnym układzie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kielecka

Fabryczna,Wrocław

2 260 zł26 m² 86,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna i cicha kawalerka z ogródkiem Wrocław, osiedle Złotniki wysoki standard z własnym ogródkiem jasne i ciepłe od południowej strony duży parking obok bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Hallera 99 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2. Piętro 4. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: zlokalizowana 460 metrów od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy ulicy Kukuczki. Przedstawiam Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 50m2 składające się z dwóch osobnych sypialni oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania Wrocław, ul. Kołłątaja | 3 pokoje | 5. piętro | oferta tylko W naszym biurze Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m użytkowych (74 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, pow. 52 m2 położone w spokojnej i prestiżowej części dzielnicy Krzyki - ul. Piławska. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości proponuje Do wynajęcia przytulna kawalerk ę we Wrocławiu - top lokalizacja! Świetnie położona - blisko Rynku, dworca Głównego, ul. Jana Pawła II oraz Dworca Świebodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

999 999 zł96 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

450 000 zł39 m² 11 606,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu. Kamienica jest po remoncie elewacji, wygląda bardzo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku