dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane w samym centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego 28-30, tuż przy Dworcu Głównym, galerii Wroclavia i z doskonałym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

369 999 zł37 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta sprzedaży mieszkania wrocław, pilczyce, ul. Pilczycka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

699 995 zł62 m² 11 199,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na Park / Jasne / rozkład / Przy Parku Płd. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

469 000 zł52 m² 9 099,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Idealne Mieszkanie dla pary lub inwestycja na wynajem - Wrocław, ul. Kręta Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,54 m , które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 54 m | Różanka | ul. Obornicka | winda | balkon Są mieszkania, w których wszystko po prostu działa. Wchodzisz i od razu widzisz swoją codzienność poranną kawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

595 000 zł52 m² 11 400,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,19 m2, usytuowane na wysokim parterze jednopiętrowego budynku mieszkalnego z 1937 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

580 000 zł64 m² 9 128,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Lokalizacja: wrocław, przedmieście Oławskie (krzyki), ulica: komuny Paryskiej opis: na sprzedaż rozkładowe, mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 60,14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysoka

Stare Miasto,Wrocław

670 000 zł49 m² 13 780,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż, wygodne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,62 m . Zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania , wynajmu od "zaraz". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stryjska

Muchobór Wielki,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona we Wrocławiu Muchobór Wielki, ul. Trawowa 38. Mieszkanie świeżo odświeżone, czyste i gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

397 000 zł40 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Wrocław, stabłowice Dodatkowe możliwości: - zakup z opcją płatności ratalnej bez weryfikacji bankowej (min. 40% wpłaty własnej) - możliwość zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

750 000 zł65 m² 11 452,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na sprzedaż, o łącznej powierzchni 65,49m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy po kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 092 000 zł78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem. Willa w której znajdują się dwa mieszkania, 3 garaże i duża piwnica. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne mieszkanie na piętrze, trzy niezależne pokoje - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut na wały nad Odrą. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Blok z 1959 roku Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

619 000 zł57 m² 10 819,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3M z ogrodem na zamkniętym osiedlu_ zielone Maślice. Serdecznie zapraszam do zakupu 3- pokojowego mieszkania o metrażu 57,11 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

315 000 zł83 m² 3 795,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Mieszkanie bezczynszowe 3 pokojowe 74m do kapitalnego remontu. Z piwnicą 83m. Mieści się w Leśnicy przy ul. Dolnobrzeskiej 61a. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Różanka,Wrocław

590 000 zł56 m² 10 628,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynku na Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje. Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

314 990 zł83 m² 3 790,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio/3p/dolnobrzeska/wrocław/okazja/ok Leśnicy/75m2!superinwestycja! Okazja! Cena tylko przy gotówce! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

403 000 zł45 m² 9 041,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego lokalu mieszkalnego nr 6 usytuowanego na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegadłowicza

Kleczków,Wrocław

496 000 zł59 m² 8 392,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 2 położonego we Wrocławiu przy ul. Zegadłowicza 41a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

599 000 zł70 m² 8 590,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | 69,7 m | 1 piętro | kamienica | parking za szlabanem | blisko Odry Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,7 m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

499 999 zł54 m² 9 259,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokoje | 54 m | Borek | balkon | do generalnego remontu - Sokola Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54 m , położone w atrakcyjnej i zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 302 000 zł93 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem. Willa w której znajdują się dwa mieszkania, 3 garaże i duża piwnica. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

735 000 zł80 m² 9 194 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny dwupoziomowy o łącznej powierzchni 79,94 m - księga wieczysta ( po zmierzeniu 83 m ) , zlokalizowany w zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starobielawska

Pracze Odrzańskie,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem - Wrocław, ul. Starobielawska Noworoczny rabat do końca lutego 2026! Aż 100 000 zł mniej od ceny pierwotnej! Są miejsca, które pamięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

479 000 zł62 m² 7 694,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje | kamienica | wysoki parter | ul. Brodatego | do remontu Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Brodatego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

509 000 zł48 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

**na sprzedaż zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze we Wrocławiu** Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na ogrody i tereny nad rzeką. Lokal jest cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na piękne zielone drzewa, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia Popowice, w pobliżu ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

449 997 zł27 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Karłowice,Wrocław

680 000 zł74 m² 9 196,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,94m2 zlokalizowane przy placu marsz. Józefa Piłsudskiego 15 na Wroclawskich Karłowicach Nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł34 m² 13 379 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

358 000 zł36 m² 9 889,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego lokalu mieszkalnego nr 14 usytuowanego na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

770 000 zł69 m² 11 143,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja / prowizja0% / 69,10m2 / 3 pokoje + taras 40m2 + k. lokatorska/ Muchobór Wielki Mieszkanie zarezerwowane - podpisana umowa przedwstępna. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

569 000 zł64 m² 8 890,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3(4) pokojowego 64 m2 inwestycyjnego - Śródmieście (wrocław) Blisko Wzgorza Słowianskiego - przy skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

799 500 zł77 m² 10 383 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Top lokalizacja | biskupin | ul. Olszewskiego Mieszkanie o powierzchni 77 m , usytuowane na 3. piętrze kameralnej kamienicy z 1920 roku, w prestiżowej i zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 366,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, co czyni je atrakcyjną propozycją dla osób poszukujących nieruchomości pod kątem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ratyń,Wrocław

940 000 zł95 m² 9 847,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie 4 pokojowe w wyremontowanym budynku willowym tuż przy Parku. Zachęcam do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość Przedwojenny budynek o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł61 m² 10 662,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone przy ul. Ślężnej 214 na Borku w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wrocławia. Lokal jest.