dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

120 000 zł34 m² 3 506,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam zakup mieszkania do remont. Bardzo atrakcyjna cena.Nieruchomość obięta jest kompleksowym projektem remontu elewacji i dachu budynku wraz z dociepelniem obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

297 000 zł67 m² 4 432,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: do sprzedaży oferuję słoneczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w cztero-piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radkowska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł82 m² 6 085,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z tarasem i dwoma balkonami w bardzo sympatycznym zespole urbanistycznym Gaj z 2003roku.Mieszkanie dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w pełnym rozkładzie, w rejonie Alei Pracy. Mieszkanie składa się z: *trzech pokoi *łazienki *kuchni *przedpokoju Lokal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

475 000 zł100 m² 4 740,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta. Sprzedaż lokalu mieszkalnego w kamienicy na pierwszym piętrze o pow.100,2 mkw przy ul. Hallera. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,kuchni łazienki,wc przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Fabryczna,Wrocław

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bednarskiej,w budynku z 1992 roku,o powierzchni 64,9m2 w pełni rozkładowe. Pokój dzienny o powierzchni 21,43 m2 z wyjściem na balkon.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł39 m² 5 597,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis: polecam na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie. Na mieszkanie składają się 2 pokoje ( 1 duży z którego wychodzi się na zabudowany balkon oraz 1 mniejszy pokój) , widna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł54 m² 4 766,35 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego. Pomimo zlokalizowania w centrum miasta z racji okien wychodzących na ogródki działkowe mieszkanie jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żeromskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

103 000 zł13 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam, tanio, kawalerka z aneksem kuchennym o pow. 13 m2 w ok. ul. Żeromskiego Bardzo dobra cena, doskonała lokalizacja w Śródmieściu zapewnią dobre warunki do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostafińskiego

Śródmieście,Wrocław

178 000 zł37 m² 4 810,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m2. Mieszkanie jest do remontu. Doskonała inwestycja pod wynajem ze względu na bliskość Wyższych Uczelni. Zapraszam na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł60 m² 4 129,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| mieszkanie 3-pokojowe w pełnym Rozkładzie. Idealne pod wynajem-gwarantowany zarobek! Mieszkanie jest do remontu, lecz można zamieszkać w nim od zaraz. Istnieją duże możliwości własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 3-pokojowe o pow.53m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ulicy Wielkiej. Lokal składa się z: 3 pokoi ( 9 m kw, 11 m kw, 18 m kw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

158 000 zł43 m² 3 697,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| mieszkanie przy ulicy Górniczej w budynku który jest w trakcie generalnego remontu : zostaną wymienione isntalację, odnowiona klatka schodowa oraz elewacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedamy mieszkanie własnościowe we Wrocławiu na osiedlu Nowy Dwór przy ul. Gubińskiej 8. Mieszkanie na V piętrze o powierzchni 42 m. kw., 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

158 000 zł43 m² 3 688,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

220 000 zł63 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| ********pełen rozkład********** Mieszkanie położone w cichej części dzielnicy Huby z dala od uciążliwości. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi oraz przestronnej kuchni. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Wrocław

270 000 zł52 m² 5 242,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 51,5 m2 w okolicy ul. Kosynierów Gdyńskich. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy z cegły. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

143 000 zł43 m² 3 323,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

143 000 zł36 m² 3 986,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł63 m² 4 731,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkanie na Fabrycznej przy ulicy Białowieskiej. Na 63,2 mkw składa się przedpokój, kuchnia z oknem, łazienka z wanną , 3 pokoje oraz 2 balkony typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym o pow. 34 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( 17 m2, 7 m2) , osobnej kuchni, łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

129 000 zł44 m² 2 931,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe o pow.44m2 w dzielnicy Śródmieście, ok. Trzebnickiej. Lokal składa się z: 1 pokoju z nyżą oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Śródmieście,Wrocław

316 000 zł55 m² 5 745,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w pełni rozkładowe na Biskupinie o powierzchni 55,5 m2 w czteropiętrowym bloku na parterze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytnicka

Śródmieście,Wrocław

260 000 zł47 m² 5 531,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Szczytnickiej. W Bloku 11 piętrowym z windą. Pełny rozkład. Atrakcyjna lokalizacja. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

239 000 zł59 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o pow.59m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Zachowana została oryginalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

257 000 zł63 m² 4 079,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na Pilczycach. Powierzchnia mieszkania wynosi 63m2 i znajdziemy na niej przedpokój (7m2), 3 pokoje (19m2, 15m2, 11m2), widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

178 000 zł38 m² 4 684,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa! Na sprzedaż mieszkanie : 2 pokoje, pełen rozkład - 38 m2 za 178 000 złotych! Blisko centrum miasta w spokojnej okolicy, zlokalizowane w pobliżu Grabiszyńskiej i Spiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemniaczana

Krzyki,Wrocław

194 000 zł48 m² 4 082,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze w 2 piętrowej kamienicy we wrocławiu/bieńkowice. Mieszkanie bardzo jasne i przestronne. Mieszkanie ma 47,52 m2, w jego skład wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz dobrej inwestycji? Chcesz kupić ciekawą nieruchomość? duża kawalerka poniżej 5500 zł / mkw na krzykach Zlokalizowana w pobliżu Ronda Powstańców Śląskich .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Sępolno,Wrocław

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferuję sprzedaż mieszkania o pow. 51,21 m2 do generalnego remontu, na pierwszym piętrze budynku dwukondygnacyjnego w zabudowie szeregowej na Sępolnie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

168 000 zł27 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w dzielnicy Śródmieście o powierzchni całkowitej 27 m 2. Mieszkanie składa się z 1 pokoju,kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Dobre miejsce pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe przy ulicy zielińskiego W sprzedaży mieszkanie na parterze, w bloku 10 - kondygnacyjnym. Lokal składa się z dwóch pokoi o powierzchniach 15,00 i 10,00 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł87 m² 4 301,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o pow.87.17m2 przekształcone w pełną własność.Trzy pokoje o pow.12m2,12m2,9.4m2 oraz salon o pow.25m2 plus balkon ,kuchnia 10m2.Budynek ocieplony położony w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł53 m² 4 886,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie przy ulicy Jemiołowej. W sprzedaży mieszkanie na parterze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie o powierzchni 53 mkw składa się z dwóch pokoi 17 mkw oraz 16 mkw, kuchni 8 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celtycka

Kozanów,Wrocław

228 000 zł54 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Opis Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, przestronne mieszkanie na wrocławskim Kozanowie. Oprócz wspomnianych 3 pokoi w skład mieszkania wchodzi kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

279 000 zł62 m² 4 523,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

| ### rozkład ### inwestycja pod wynajem ### na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Gaj, w pełni rozkładowe, o powierzchni 61,68 m2, usytuowane na dziewiątym piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wrocław

330 000 zł59 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

| - cena do negocjacji! - Przestronne, trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze bloku z cegły na wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie jest trójstronne, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostafińskiego

Śródmieście,Wrocław

178 000 zł37 m² 4 810,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Rostafińskiego (śródmieście), bardzo blisko centrum. Pieszo 10min do Rynku. Doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 45m2 w Centrum Wrocławia (powstańców Śląskich). Mieszkanie składa się z 2 pokoi (z większego pokoju 21m2 wchodzi się do mniejszego 9m2 oraz na zabudowany balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Stylowe mieszkanie na Śródmieściu, - idealne na kancelarię. Dużo światła i przestrzeni. 3 pokoje ( 23m2, 23m2, 19m2), widna kuchnia ok.14m2, łazienka, garderoba ok.8m2. Obszerny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w bloku 10 piętrowym - okolice ul. Borowskiej. Znakomita lokalizacja blisko przychodnia i szpital, w pobliżu również znajduje się Gimnazjum. Z uwagi na.