dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Biskupin,Wrocław

528 999 zł46 m² 11 598,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,61 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1969 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

484 899 zł50 m² 9 697,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.8 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Nowy Dwór ul. Zemska. Usytuowane jest na 2/10 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

519 900 zł38 m² 13 517,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, pow. 38,46 m2 z balkonem. Położona na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Gajowice we Wrocławiu, zaledwie 2 km od Rynku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

479 000 zł38 m² 12 487 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, pow. 38,36 m2 z balkonem. Położona na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Gajowice we Wrocławiu, zaledwie 2 km od Rynku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu! Mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 30-tych, na 1-szej kondygnacji 3 kondygnacyjnego budynku. Budynek jest po termomodernizacji. Powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

438 000 zł40 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dobrej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

509 900 zł46 m² 10 970,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, pow. 46,48 m2 z balkonem. Położona na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Gajowice we Wrocławiu, zaledwie 2 km od Rynku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

484 899 zł50 m² 9 697,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Śródmieście,Wrocław

449 000 zł33 m² 13 606,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z możliwością wydzielenia 2 pokoi w pięknej, zabytkowej kamienicy! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33 m2, usytuowaną na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

599 900 zł48 m² 12 497,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Opis mieszkania: powierzchnia: 48 m Piętro: 2. w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana III Sobieskiego

Zakrzów,Wrocław

465 000 zł48 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m we Wrocławiu, przy al. Jana III Sobieskiego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwustronnego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Rozkładowe, jasne mieszkanie. Trzy pokoje, jasna kuchnia, łazienka, balkon. Klatka schodowa po remoncie, dwa mieszkania na piętrze. Dostępna piwnica. Mimo, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

465 000 zł48 m² 9 748 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, jeśli szukacie atrakcyjnie położonej nieruchomości pod inwestycję, to ta oferta może zainteresuje. To dwupokojowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

489 000 zł49 m² 10 061,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Wrocławskiej Fabrycznej 48,6 m Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na osiedlu Fabryczna. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

359 000 zł33 m² 10 978,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie z ogromnym potencjałem na Popowicach! Doskonała lokalizacja - idealne pod inwestycję lub do własnej aranżacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Huby,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Okazja | ul. Śliczna | Rozkładowe Zapraszam do obejrzenia mieszkania przy ulicy Ślicznej. Doskonała lokalizacja zarówno dla rodziny jak i pod wynajem (pełen rozkład). W pobliżu aquapark,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

498 800 zł42 m² 11 990,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Gądowie - okolice ul. Kwiskiej. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Poświętne,Wrocław

195 000 zł15 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Opiekun oferty: tel. Kawalerka do generalnego remontu - idealne mieszkanie na start lub wynajem! Otoczenie nieruchomości: ulica Czajkowskiego znajduje się w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 169,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 13 045,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,25m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

739 000 zł59 m² 12 568 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w sercu Wrocławia | Idealne pod inwestycję! Zapraszam do odkrycia mieszkania z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w ścisłym centrum Wrocławia, w okolicy ul. Biskupiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

529 000 zł48 m² 10 995,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 1. piętrze 4. piętrowego budynku położonego na osiedlu Szczepin, ul. Zielonogórska, wrocław. I speak English. If you have any.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

620 000 zł47 m² 13 242,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Psie Pole,Wrocław

465 000 zł48 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku na spokojnym os. Sobieskiego. Mieszkanie 47,7m2 mieści się w bloku na 3 piętrze i składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

440 000 zł36 m² 12 394,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 na Szczepinie we Wrocławiu. Mieszkanie jest oczyszczone i wstępnie przygotowane do remontu (zdemontowana podłoga, skute.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

551 033 zł34 m² 16 159,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m2 o praktycznym układzie z wydzieloną kuchnią w samym Rynku! Z uwagi na doskonałą lokalizację, będzie to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł39 m² 12 057,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,98m 2 , usytuowane na IV piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

499 000 zł55 m² 9 043 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości, w korzystnej cenie, którą można zaprojektować od podstaw, dopasowując do swojego stylu życia i oczekiwań. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

CO sprzedajemy? Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 39,92 m2 położone na 3 piętrze sześciopiętrowego bloku z lat 90. Cena: 480 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

210 000 zł18 m² 11 871 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Kawalerka do generalnego remontu - idealne mieszkanie na start lub wynajem! Otoczenie nieruchomości: pomorska, położona w centralnej części Wrocławia, to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

505 000 zł57 m² 8 798 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana ***przyjdź i zaproponuj cenę! *** Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 57,4 m2, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

615 000 zł62 m² 9 968 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2-pokojowe mieszkanie | Duży potencjał | Blisko Rynku | Wrocław, śródmieście Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 61,7 m, położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

579 000 zł54 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż ustawne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,10 m, położone na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z roku 1976. Budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią o łącznej powierzchni 49,5 m2. plus przynależna piwnica 2,3 m2. Najważniejsze informacje blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Kupujący nie płaci prwizji! Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania położonego tuż przy Placu Grunwaldzkim (między Parkiem Tołpy a Parkiem Szczytnickim, wejście od Skweru Westerplatte).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

655 000 zł63 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Orzechowej we Wrocławiu. Mieszkanie ma powierzchnię 62,6 m2 i znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

370 000 zł27 m² 13 925,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 26,57m 2 , usytuowaną na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

539 000 zł54 m² 9 963,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja | Magnolia | 539000 pln | 3 pokoje Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z możliwością 4 pokoi Lokalizacja: wrocław, fabryczna Popowice Powierzchnia: 54,1 m Piętro: 8/10 Układ: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benedyktyńska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46 m2, usytuowane na parterze sześciopiętrowego budynku z wielkiej płyty (lata 80-te), zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grabiszyn,Wrocław

420 000 zł30 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Grabiszyn - Hallera 155 Mieszkanie do zamieszkania lub remontu. Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w bloku, idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

550 000 zł52 m² 10 514 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy przy ul. Roosevelta, lokal ma 52.31 m2 i znajduje się na 1 pietrze. Mieszkanie składa się z: 1) pokój: 22,56 m 2) pokój: 7,56m 3) kuchnia.