dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kozanów,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 605 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku? A może marzysz o przestrzeni, która stanie się Twoim prywatnym królestwem? Trafiłeś idealnie! To mieszkanie to 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł51 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Wrocławia Lokalizacja: ul. Więckowskiego, wrocław Cena: 480000 Powierzchnia : 51m2 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

719 000 zł83 m² 8 616,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Możliwość zrobienia dwóch mieszkań! Wyjątkowy układ mieszkania umożliwia jego podział na dwa osobne lokale, co czyni tę ofertę idealną inwestycją. Możliwość wydzielenia dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 999 zł68 m² 5 170,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Obniżona cena!/4pok./Leśnica/top/centrum!/tanio/inwestycyjne/Wolska Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 999 zł66 m² 9 021,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/tarasy grabiszyńskie/inżynierska/3pok./ogród/ogrzewanie miejskie/okazja! DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

349 999 zł50 m² 6 930,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

topokazja/tanio/brochów/mościckiego/krzyki/2pok./piwnica! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

899 000 zł93 m² 9 649 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Wyłączny opiekun oferty: dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m2 w ścisłym centrum miasta - ulica Bolesława Chrobrego. Doskonała lokalizacja - kilka minut pieszo na pl. Bema! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrzańska

Kozanów,Wrocław

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/3 domu na spokojnej ulicy Dobrzańskiej na Kozanowie Mieszkanie wydzielone z domu. Dom został wybudowany pod koniec lat 30-tych ubiegłego wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Istnieje opcja 2 mikrokawalerek. Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 51,77 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 1960 r. na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

418 990 zł35 m² 11 971,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu/ul. Inżynierska 2 pok/loggia Fajne mieszkanie do remontu z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie znajduje się na 10 z 11 pięter w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kozanów,Wrocław

899 000 zł99 m² 9 080,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2/3 domu na spokojnej ulicy Dobrzańskiej na Kozanowie To unikatowa nieruchomość z kawałkiem historii, idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

599 990 zł54 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,49 m na 9. piętrze, z wyjątkową panoramą miasta. Idealne dla osób, które pragną dostosować wnętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł53 m² 11 589,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Duże jasne 3M z balkonem niedaleko rynku/pomorska! Oferujemy na sprzedaż duże, jasne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

598 940 zł55 m² 10 883,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealne na start lub wynajem cztery pokoje grabiszyńska+balkon! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po 4 pokojowe o łącznej powierzchni 55 m2 z balkonem. Mieszkanie składa się z 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Karłowice,Wrocław

529 700 zł48 m² 11 035,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko rzeki i bezpośrednim dojazdem do Rynku? Zależy Ci spokojnym i zielonym osiedlu? Jeśli tak - to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

586 500 zł71 m² 8 258,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Świetna lokalizacja na ołbinie/rzeka/grunwald/park/ Damrota Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

349 998 zł50 m² 6 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mościckiego/krzyki/brochów/2pok./piwnica!/tanio/topokazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł32 m² 12 939 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,.46 mkw., zlokalizowane przy ul. Gajowickiej. Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym, został opróżniony i wyczyszczony, wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

459 994 zł40 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krzyki Park południowy/40m2/okazja! Polecamy na sprzedaz mieszkanie dwu pokojowe w bloku 4 piętrowym, na III piętrze. . Okna plastikowe. Klatka schodowa czysta, po remoncie. Parking ze szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

435 000 zł28 m² 15 647 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: tel. Polecam kawalerkę na sprzedaż przy ul. Henryka Brodatego o powierzchni 27,80 m2. Wykończona przy współpracy z architektem. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

460 000 zł51 m² 8 945,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Gliniana, 2km od centrum Podstawowe informacje:Cena: 459 900 złmetraż: 51,42 m + 7 m piwnicystan: do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muchobór Mały,Wrocław

670 000 zł69 m² 9 724,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,90 m2 z loggią oraz francuskim balkonem, do mieszkania przynależy piwnica. Doskonała lokalizacji na Muchoborze Małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

519 000 zł56 m² 9 233,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Niska Cena 2pok z balkonem/żelazna/tramwaj! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe / rozkładowe o łącznej powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł51 m² 10 093,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie w pełnym rozkładzie - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne, ustawne z ogromnym potencjałem, do remontu. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

389 500 zł28 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kamienna/uniwersytet Ekonomiczny/1pok./okazja/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 998 zł67 m² 5 178,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4pok./Obniżona cena!/Leśnica/top/centrum!/tanio/inwestycyjne/Wolska Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 998 zł66 m² 9 007,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Tarasy grabiszyńskie/inżynierska/toplokalizacja/3pok./ogród/ogrzewanie miejskie/okazja! DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

349 998 zł50 m² 6 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

tanio/topokazja/brochów/mościckiego/krzyki/2pok./piwnica! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

539 000 zł45 m² 11 861,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe - Wrocław, sczepin, ul. Rybacka Mieszkanie o idealnym układzie inwestycyjnym w świetnej lokalizacji blisko centrum. Po adaptacji oferta idealnie sprawdzi się jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! do końca listopada cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

475 000 zł31 m² 15 377 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Kawalerka o powierzchni 31 m2 w kamienicy w sercu Kleczkowa - ul. Kleczkowska. Mieszkanie zrobione w stylu Loft z antresolą. Otoczenie nieruchomości: kleczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 39,1 m , położone w doskonałej lokalizacji, idealne pod inwestycję! nieruchomość: lokal jest w pełni rozkładowy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pola

Karłowice,Wrocław

919 000 zł73 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w domu wolnostojącym na Karłowicach + ogród, 3 piwnice, garaż i warsztat 100m2. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Kontakt: mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Powstańców Śląskich,Wrocław

370 000 zł28 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szukasz nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie położone w sercu Wrocławia, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego, to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pereca

Grabiszyn,Wrocław

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 85m2. Lokal znajduje w kamienicy się przy ul. Pereca (boczna Grabiszyńskiej). To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Nadodrze,Wrocław

479 000 zł36 m² 13 195,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,3m2 *idealne pod inwestycje w dobrej lokalizacji Na lokal (36,3 m2) składają się: - salon - sypialnia - korytarz - łazienka - oddzielna kuchnia - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wrocław

780 000 zł73 m² 10 684,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zamiast chaosu cisza. Zamiast gotowych rozwiązań przestrzeń do działania. To miejsce dla tych, którzy wiedzą, czego chcą. Dziesiąte piętro w sercu Śródmieścia. To mieszkanie ma w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

349 999 zł50 m² 6 930,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Brochów/mościckiego/krzyki/2pok./piwnica!/tanio/topokazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł45 m² 11 672,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w bezpośredniej odległości od dworca głównego pkp, przy skrzyżowaniu z ulicą Stawową. Na mapie dokładna lokalizacja. Odległość od Wroclavii -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

349 999 zł50 m² 6 930,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935