dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 259 992 zł72 m² 17 400,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% Mieszkania o różnych metrażach i układzie - dostępne od ręki Prezentowana nieruchomość to tzw. dwupak, czyli dwa nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

830 000 zł61 m² 13 548,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 61,26 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z 2021 r. inwestycji Archicomu. Cena: 830 000 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

748 000 zł44 m² 16 884,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. 2 pokoje na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie z ekspozycją południową wykończone i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

499 000 zł26 m² 19 192 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni 26 m2 w budynku z lat 60-tych, na Grabiszynku, obecnie wynajmowane z powodzeniem na krótki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie 58 mkw z balkonem | Lokum Victoria | Stare Miasto, ul. Tęczowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 mkw, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weigla

Krzyki,Wrocław

575 400 zł55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia! Oferta bezpośrednia - biurom nieruchomości dziękuje, proszę nie dzwonić. Marzysz o własnym kącie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

993 709 zł101 m² 9 828 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł66 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

735 000 zł32 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie, w nowej inwestycji na Śródmieściu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajmu - w pełni umeblowane i wyposażone! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w Centrum Wrocławia idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, tuż przy Rondzie Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

893 338 zł87 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

575 000 zł52 m² 11 079 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne, w pełnym rozkładzie z opcją garażu (300m od bloku) i przynależną piwnicą. Mieszkanie o powierzchni 51,9m, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

893 338 zł87 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

389 000 zł32 m² 12 080,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Ul. Legnicka / Szybowcowa - okolice dh Astra. Oferujemy do sprzedaży zadbaną kawalerkę o pow. 32,2 m2 (+ piwnica 1,55 m2) położoną w zachodniej części Wrocławia, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stabłowice,Wrocław

3 295 zł53 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji (0 zł)! Kontakt: tel: do Wynajęcia 3 Pokojowe umeblowane mieszkanie z dużym 70 metrowym Ogródkiem we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, wygodna kawalerka z dużym balkonem na 3 piętrze niskiego bloku z windą. Mieszkanie w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i gotowe na przyjęcie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 753,40 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie na Popowicach. Idealne mieszkanie dla singla , pary lub ze względu na lokalizacje -inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon Sypialna Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

695 000 zł61 m² 11 356,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy na Muchoborze Małym! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Swojczyce,Wrocław

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem Swojczyce, na sprzedaż eleganckie, wykończone w stylu industrialnym 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wygodna

Plac Grunwaldzki,Wrocław

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku na zamkniętym, spokojnym osiedlu. Idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 oddzielne pokoje dwa tarasy układ dwustronny W sąsiedztwie centrum wyjątkowa oferta Propozycja wynajmu przyjemnego mieszkania o powierzchni 64 m , położonego w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Gajowice,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 334,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 29569 Otoczenie nieruchomości: lokal położony w sąsiedztwie jednej z głównych osi komunikacyjnych Wrocławia. Z tego punktu sprawnie, bez przesiadek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

429 000 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty: przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 26 m, położone na lubianym i dobrze skomunikowanym osiedlu Grabiszyn. Idealne dla singla lub jako inwestycja pod wynajem. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł41 m² 17 040,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie przy rzece/ Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: kępa Mieszczańska położona jest blisko centrum miasta. To obszar, który łączy historyczną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

947 019 zł97 m² 9 747 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

542 875 zł43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* rezerwacja * Mieszkanie z dużym tarasem w zielonej części Żernik idealne do własnej aranżacji Opiekun nieruchomości: otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

485 000 zł39 m² 12 467,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Doradca klienta: nr lic. Pfrn 30802 tel. 2 pokoje z odrębną kuchnią i loggią w zmodernizowanym bloku na Borku. Układ pomieszczeń: - salon - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 236,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Buforowej, na osiedlu Jagodno. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

947 428 zł108 m² 8 791,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Ołbin,Wrocław

2 750 zł33 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dla miłośników loftowego stylu, historycznych budynków oraz wysokiego standardu inwestycji. Samo studio jest w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 076 zł39 m² 15 432,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w wyjątkowej lokalizacji! Gotowy do wprowadzenia Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone zaledwie 700 metrów od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

1 170 000 zł83 m² 14 069,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 nowe pokoje wykończone w wysokim standardzie/gotowe do wprowadzenia Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: jagodno - nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oporów,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne i jasne mieszkanie z ogródkiem na wrocławskim Oporowie. Gotowe do zamieszkania. Kuchnia wyposażona w w sprzęt agd (lodówka, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 , które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł51 m² 13 686,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż niezwykle estetyczne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Wojszycach. Wykończone w wysokim standardzie, z dużym tarasem, który może być też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

990 000 zł83 m² 11 899 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i balkonem - gotowe do odbioru Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

3 199 zł61 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od teraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na III piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

839 999 zł63 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wygodne, funkcjonalne i świetnie doświetlone dwustronne mieszkanie o przemyślanym układzie, które sprawdzi się zarówno jako komfortowy dom dla rodziny, jak i dochodowa.