dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

929 000 zł72 m² 12 819,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe, 72,47 M2, ogród, miejsce postojowe, kameralna zabudowa Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,47 m , zlokalizowane na parterze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeździecka

Klecina,Wrocław

1 360 000 zł110 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji I podatku pcc 2% kupujesz bezpośrednio od dewelopera Nieruchomość o powierzchni 110m2 spacer 3D po nieruchomości Na mieszkanie składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w samym centrum Psiego Pola. Przedstawiam Państwu wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie, znajdujące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

479 000 zł35 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Krzykach - tuż przy Sky Tower. Jest ono w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

660 961 zł46 m² 14 318,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

379 000 zł27 m² 14 264 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Polecam dla singla, pary lub dla inwestora szukającego odpowiedniego adresu dla zyskownego wynajmu. Opis budynku: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł49 m² 11 625,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do zakupu świetne mieszkanie, idealne jako lokata kapitału do dalszego wynajmu lub do zamieszkania. Lokal przeszedł remont, wymienione zostały instalacje elektryczne. Poprawiona została jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł44 m² 12 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe! dwu-stronne! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Sycowskiej. Mieszkanie o pow 44,2 mkw składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż bardzo przestronne, rozkładowe mieszkanie na Biskupinie, w otoczeniu zieleni i wyjątkowej w tej dzielnicy atmosferze. Nieruchomość o powierzchni 71,00 m2, 3 pokojowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem 48 m, wysoki standard, gotowe do zamieszkania Lokalizacja: wrocław Nowe Miasto Jagodno gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

599 500 zł47 m² 12 714,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Cenisz sobie widok na zieleń? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w rozkładowym układzie, położone przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł95 m² 11 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami przy ul. Glinianej - w jednej z lepiej skomunikowanych części Wrocławia. Idealne dla rodziny, jak i pod inwestycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania na wrocławskich Kuźnikach. Miejsce postojowe i komórka w cenie! Mieszkanie o powierzchni 42m2, oraz balkon o powierzchni ponad 11m2 - pełen rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Główna

Pracze Odrzańskie,Wrocław

599 999 zł52 m² 11 538,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania z widokiem? Cenisz sobie spokój? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu Adres: ul. Główna (stabłowice), wrocław Cena: 599 999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

449 000 zł43 m² 10 480,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Idealne do zamieszkania jak i na kancelarię, biuro, gabinet! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,84 m2, usytuowane na niskim parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie w zielonej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

595 000 zł49 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta! Komfortowe mieszkanie na Zakrzowie Twoje nowe, wymarzone miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną propozycją mieszkania o powierzchni 49,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Szańcach

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie, położone na piątym piętrze w siedmiopiętrowym budynku usytuowanym w samym centrum. Lokal o powierzchni 38m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Sołtysowicach! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Sołtysowickiej. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Grabiszyn,Wrocław

1 090 000 zł107 m² 10 215,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

CO sprzedajemy? Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85,91 m2 z antresolą( po podłodze 37 m2) położone na 2 piętrze dwupiętrowego domu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie (możliwość 3 pokoi) w świetnej lokalizacji o powierzchni 45,6m. Lokal położony jest na trzecim piętrze w bloku po remoncie elewacji oraz klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

749 900 zł54 m² 13 861,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe bardzo ładne dobry funkcjonalny układ-balkon- wójciklicencja 16128-po kapitalnym remoncie-komórka lokatorska-Serdecznie zapraszam Świetna lokalizacja -idealna oferta dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczowa

Brochów,Wrocław

529 999 zł38 m² 13 947,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Cenisz sobie ciszę, balkon i nowoczesne wykończenie? Jeśli tak - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

599 999 zł32 m² 18 650,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% 70 mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogródzka

Zgorzelisko,Wrocław

2 600 zł35 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję ofertę na wynajem 2-pokojowego mieszkania na Psim Polu, ul. Nowogródzka - pierwszy najem! Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja Apartament/ 3 pok/klima/ Garaż w cenie/2015r Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz garażem i dodatkowym miejscem postojowym zlokalizowane okolice Ul.Opolskiej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 048 171 zł62 m² 16 914 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 62 m2, położone na 3 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

879 000 zł50 m² 17 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w zielonej okolicy z bardzo dobrą infrastrukturą. Sklepy, punkty usługowe, oświatowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

783 460 zł79 m² 9 883 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski Tel: nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie w zielonej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

569 999 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości! Idealne pod wynajem lub do zamieszkania atrakcyjna lokalizacja: wrocław / krzyki tarnogaj! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Nadodrze,Wrocław

449 000 zł43 m² 10 480,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1958 r. | wrocław Nadodrze | 42,84 m2 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest w sercu Nadodrza dzielnicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

725 000 zł24 m² 29 640,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja. Stylowy Apartament z Klimatem | Bulwary Staromiejskie | 5 minut od Rynku! Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym sercu Wrocławia przy prestiżowym Placu Jana Pawła II, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z dwoma balkonami. Gotowe do odbioru. Mieszkanie 4-pokojowe, w pełni rozkładowe, jasne z przestronną strefą dzienną. Metraż: 74 m2. wysoki parter Balkony:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka Z ogrodem gotowa do odbioru? to możliwe! ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż funkcjonalna, przestronna kawalerka w nowoczesnej inwestycji łączącej elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

429 000 zł23 m² 18 725,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: kawalerka inwestycyjna z balkonem i piwnicą | Wrocław, ul. Prosta | 22,91 m Opis mieszkania: prezentowana nieruchomość to kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

615 000 zł40 m² 15 530,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży urokliwe 2 pokoje mieszkanie o powierzchni 38,1 m2, zlokalizowane przy ulicy Inowrocławskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 10-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 478 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski Tel: nowe mieszkanie oddane do użytku w stanie deweloperskim z wieloma możliwościami aranżacji. Nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

695 000 zł49 m² 14 097,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 49,3 m - komfort i lokalizacja w jednym! Szukasz mieszkania, które łączy dbałość o detale z doskonałym położeniem? Oto oferta dla Ciebie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

799 000 zł39 m² 20 571,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe, 38,84 m , kępa mieszczańska, miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,84 m , zlokalizowane na 4. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Fabryczna,Wrocław

780 000 zł71 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wrocław, pilczyce ul. Bednarska 3 przestronne pokoje Oferta na wyłączność! Zadbany, jasny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 71m2 usytuowany na III piętrze w jednym z IV piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

440 000 zł32 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i pięknym widokiem na Wrocław świetna inwestycja! gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube -.