dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

3 000 zł48,33 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 48,33 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). Cena najmu mieszkania z miejscem postojowym (2 stanowiska) wynosi 3000 zł/mieś. + opłaty. Komfortowe funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł58 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Inwestycyjne mieszkanie w sercu Wrocławia, które zapewni Ci stabilny dochód i komfort życia. To wyremontowane, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł42,50 m² 18 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Rynek okolice Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie, po gruntownym remoncie trzypokojowe mieszkanie o pow. 42,50 m dla wymagających klientów w budynku z 1961 roku.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł68 m² 11 102,94 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia? Mieszkanie do zamieszkania o powierzchni 68 m znajduje się na 10. piętrze w 15-piętrowym bloku. Posiada trzy pokoje oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

714 619 zł52 m² 13 742,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 52.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,05 m² 10 459,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Tarnogajskiej, tuż obok pętli tramwajowej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze zadbanej i odnowionej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie , przy ul. Jedności Narodowej. Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej, śródmieście Ołbin, wrocław Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

653 720 zł55,40 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Żernikach. Ostatnie mieszkania dostępne na tej inwestycji, stąd bardzo dobra cen za M2! Bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie jest gotowe do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45,34 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down apartament przy rzece blisko rynku atuty lokalizacji I inwestycji Unikatowa lokalizacja na wyspie na Odrze Widok na Rzekę ok. 10 minut spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

963 000 zł127,52 m² 7 551,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji przy ul. Pułaskiego we Wrocławiu - blisko centrum, z pełną infrastrukturą miejską i świetnym dostępem do komunikacji, idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

560 265 zł35,78 m² 15 658,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: maciej Mituś tel.   Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,78 m, zlokalizowane w prestiżowej, nowo oddanej inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł41,63 m² 13 788,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

ul. Połaniecka, grabiszyn Przestronne, w pełnym rozkładzie jednopokojowe mieszkanie o pow. 37,40 mkw. z loggią w kamienicy z 1940 roku na Grabiszynku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni bleveder park Otoczenie nieruchomości: idealna komunikacja z innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

1 473 071 zł91,66 m² 16 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- paka - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł62 m² 17 565 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 z tarasem 42 m2, znajdujące się przy ul. Vasco da Gamy w ekskluzywnym kompleksie Olimpia Port zlokalizowanym na uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł80 m² 12 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje około 38 m przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Wrocławiu. Ze względu na bliską odległość od wrocławskich uczelni jest to bardzo dobra lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym, muchobór Wielki Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury? To.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43,80 m² 17 100,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wrocław, stare Miasto. Tylko u nas! 700m do Dworca Głównego pkp i pks. 300m do Rynku. 500m do Uniwersytetu Wrocławskiego. Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,25 m² 13 045,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,25 m , piwnica 2,10 m2 składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł50,96 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Andrzeja Potebni, boczna ulicy Dembowskiego, na wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie do remontu, z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia! Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

TA oferta jest aktualna. Jesteśmy aktywni. Prezentujemy nieruchomość bezpiecznie. Chcemy zaproponować Państwu do wynajęcia bardzo jasne - z ekspozycją południowo zachodnią i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 108 zł62,95 m² 11 757,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,91 m² 11 906,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu dzielnicy Krzyki przy ul. Wielkiej, tuż obok Sky Tower. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, dobrą komunikację i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | balkon od południa | garaż podziemny | piwnica | gaj Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na osiedlu Gaj we Wrocławiu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,06 m² 13 680,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i garażem | Muchobór | komfort, przestrzeń i spokój Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł34 m² 18 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 mkw z dużym balkonem, w budynku z windą z 2010r., na 2 piętrze/6, w świetnej lokalizacji - zaledwie 2 km do Rynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł54,90 m² 15 300,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu dwupokojowe, a co istotne idealnie doświetlone mieszkanie z niezwykle przestronnym balkonem z widokiem na panoramę miasta o powierzchni 54,9 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 617 zł39,95 m² 17 487 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie możesz zobaczyć je na żywo i odebrać praktycznie od razu. Świetnie skomunikowana część Wrocławia, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł31,50 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

1-pokojowe mieszkanie ul. Ślężna w budynku z cegły 2002 r. Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie urządzone mieszkanie 1-pokojowe, położone przy ul. Ślężnej we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na osiedlu Sołtysowice (ul. Lekcyjna). Mieszkanie jest o powierzchni 115m i składa sie z: - duży salon z kominkiem, połączony częścią jadalną z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,01 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,62 m² 48,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Nadodrze ul. Probusa nieruchomość: na wynajem mieszkanie o łącznej powierzchni 61,62 m2 przy ul. Probusa, znajdujące w kamienicy. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze. Wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie 40 m w odrestaurowanej kamienicy | Wrocław | Kamienica Szczytnicka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu, przy ulicy Leopolda Tyrmanda. Mieszkanie to znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław, krzyki Szukasz komfortowego lokum w doskonałej lokalizacji? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: wrocław, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

799 653 zł48,64 m² 16 440,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: kinga Kuźnia tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł112,62 m² 7 902,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

112,6 m | 2 poziomy | 3 sypialnie | Balkon | Hłaski Pierwsze zdjęcie to tylko propozycja urządzenia mieszkania. Przestrzeń, której dziś szuka większość rodzin 112,62 m komfortu na dwóch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij