dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

800 000 zł54 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74,82 m² 9 342,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje | 75 m | parter | Huby | kamienica | piwnica 15 m dwustronne, osobne pokoje, piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,82 m , położone na parterze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł68,46 m² 11 174,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie rozkładowe, 3 pokoje, 68,46 m , ul. Gdańska, centrum wrocławia, zielone tereny Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,46 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

687 050 zł38,49 m² 17 850,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony i umeblowany apartament inwestycyjny zlokalizowany przy ul. Zwycięskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł53,78 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożne 3-pokojowe mieszkanie z największym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. Opiekun oferty: justyna Adamiak Nr licencji pfron 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49,60 m² 13 810,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, ciepłe i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Gubińskiej - w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,16 m² 12 852,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Niektórzy szukają mieszkania, inni szukają stylu życia. To dwupoziomowe wnętrze (48,2 m ) to propozycja dla tych, którzy kochają dynamikę miasta, ale po zamknięciu drzwi potrzebują azylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł35,48 m² 12 373,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z 2022 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26 m położona na spokojnym osiedlu, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł52,23 m² 13 976,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m , wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie z 2021 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł25,20 m² 18 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,2 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,08 m² 14 806,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu kawalerki o powierzchni 32,08m2 znajdującej się na Osiedlu Lokum Porto przy ulicy Długiej 57D we Wrocławiu z wygodnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,85 m² 10 474,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 55.85 m2 | LOGGIA | BISKUPIN | ul. Gersona | świetna lokalizacja | do remontu Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone na zielonym Biskupinie,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Powstańców Śląskich, w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części Wrocławia Krzykach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Kępa Mieszczańska ul. Długa nieruchomość: na wynajem mieszkanie o łącznej powierzchni 55 m , usytuowane na 7. piętrze w budynku z windą. Lokal posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż ciche, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe , z oddzielną kuchnią oraz dwa niezależne pokoje po dwóch stronach łazienki idealne na wynajem dla 2 osób albo dla rodziny z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 179 zł62,77 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,10 m² 11 832,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie 43,1 m słoneczne gotowe do zamieszkania kuźniki Cena: 510000 zł Powierzchnia: 43,1 m Piętro: 1/4 Forma własności: pełna własność z kw Dodatkowo: piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   *dostępny od teraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł28,20 m² 17 021,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,2 m , położona przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł29,83 m² 17 599,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,83 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 928 zł55,73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne, 4- pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze. Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Otoczenie nieruchomości: w pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ua/eng/ru wolne od teraz Zapraszam do wynajęcia uroczego, świeżo odnowionego mieszkania o powierzchni 42m2, doskonale położonego przy ulicy Słężnej, niedaleko Alei Wiśniowej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł95,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem - ul. Poleska I Psie Pole Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone przy ul. Poleskiej 19 na Psim Polu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,60 m² 12 771,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: krzyki/partynice Ilość pokoi: 2 Metraż: 51,6 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3/3 Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wrocław-Krzyki, ul. Swobodna 2 - okolice ch Wroclavia, dworca Głównego i ścisłego centrum, z komunikacją miejską i usługami na wyciągnięcie ręki. 3 osobne pokoje | osobna kuchnia |.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł99,70 m² 9 017,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w kamienicy przy ul. Staszica 6 we Wrocławiu. Lokalizacja w sercu dynamicznie rozwijającego się Nadodrza gwarantuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Kawalerka w apartamentowcu w świetnej lokalizacji, to idealna opcja dla singla lub pary funkcjonalna, jasna i w pełni gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63 m² 13 015,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na wyłączność mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Oficerskiej we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower oraz ronda Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

819 999 zł64,73 m² 12 667,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Słoneczne 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie Z osobną kuchnią. Oferta na wyłączność. Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Cena: 819 999 zł do negocjacji otoczenie nieruchomości Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł83,20 m² 12 620,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty w północnej części Wrocławia - komfort, prywatność i wyjście na balkon, taras lub ogród z każdego pokoju! Brak podatku pcc | 0 % prowizji Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł25,70 m² 16 692,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun nieruchomości: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z piękną kawalerką, o powierzchni użytkowej 25,70 m2. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41,50 m² 15 638,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, maślice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,48 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł68 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości komfort ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowane w jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie, obok " Magnolia Park ", ul. Bolsławiecka Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 położone przy ul. Bolesławieckiej - dzielnica Szczepin -. Opis 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To wyjątkowy punkt na południu Wrocławia. Inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących kameralną atmosferę, nowoczesną architekturę i funkcjonalność. Lokale w tej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł75,90 m² 105,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English below Na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 75,9 m , położony w prestiżowej inwestycji Willa Wrocław, w zielonej i spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,52 m² 9 074,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w kamienicy w samym sercu miasta! Opiekun oferty: maria Woźniczka tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

. Zapraszam do wynajęcia mieszkania 35 m2, znajdującego się na drugim piętrze w budynku przy ul. Gen. Józefa Kustronia. Lokal świetnie sprawdzi się do zamieszkania , jak i na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30,88 m² 97,15 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Świeżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość.